BenQ-SIEMENS EF51 Q-FI

9. prosince 2007 v 16:36 | Jan Cicálek |  BENQ-SIEMENS

BenQ-Siemens EF51 v datech

Přehled funkcí a parametrů,které MT "umí" najdete zde :
Jedná se o vcelku povedený mobilní telefon z produkce BenQ-Siemens,který však žádný z našich operátorů dosud nenabízí.V oblasti zábavy toho má opravdu co nabídnout,ať už je to MP3 přehávač s podporou formátů MP3,WMA,AAC,AAC+,FM radio,záznamník zvuků,fotoaparát,Java...zamrzí snad jen absence podpory videa,což by se u MT zrovna už ne low-endové třídy stávat nemělo.
Toto je oficiální vyjádření PPI-ETC,s.r.o. ze dne 28.11.2007 : "Vlastnosti přístroje určuje výrobce na základě použitého hardware a software daného výrobku.Jako autorizované servisní středisko Vám můžeme k Vašemu dotazu sdělit, že mobilní telefon Siemens EF 51 neumožňuje využití funkce přehrávání videa a ani tato vlastnost není dále řešena ze strany výrobce v následných upgrade SW tohoto typu mobilního telefonu".

Někoho zaujme třeba neotřelý vzhled v podobě "cihličky",který se však přirozeně nemusí líbit každému(vlastní zkušenost).Součástí balení jsou stereofonní sluchátka,datový kabel a CD se softwarem,který je opravdu dobrý :-),Stačí pouze v TC přetahovat java aplikace,hry,obrázky,zvuky,mp3 z jednoho okna do druhého.Díky tomuto SW si můžete do telefonu nahrát vše co mu chybí nebo se tam prostě jen "nevešlo".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama