TISKOVÁ ZPRÁVA - Mivvy nově v dalších 200 prodejnách

28. února 2008 v 17:38 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Šikovné mobilní telefony mivvy nově v dalších 200 prodejnách

Praha, 7. února 2008 - Společnost mivvy a.s. dnes informovala o důležité změně v distribuci mobilních telefonů stejnojmenné značky v České Republice. Nová struktura reflektuje všechny požadavky zákazníků a zajišťuje tak dostupnost ve všech obchodních kanálech na celém území.
Oficielními distributory mobilních telefonů mivvy v České Republice jsou počínaje dnešním dnem společnosti Agora DMT a.s., S E T O S spol. s r.o.a 3A.CZ s.r.o.
"Považuji nový distribuční systém rozhodně za pozitivní změnu. Abychom mohli využít celého potenciálu trhu, a zároveň abychom všem prodejcům umožnili využít příležitostí, které mobilní telefony mivvy přinášejí, dospěli jsme přirozeně k tomuto modelu." řekl Vít Roubal, obchodní ředitel a člen představenstva společnosti mivvy .
Distributoři nabídnou mobilní telefony mivvy koncovým zákazníkům nejen na svých více než 20 kmenových prodejnách, ale také v dalších téměř 200 partnerských obchodních místech v sítích SPACE a SO EASY. Servis přístrojů a další podporu značky zajišťuje i nadále společnost mivvy.
"Nový distribuční systém je důležitým krokem směrem k zákazníkům. Mobilní telefony mivvy tak získávají díky zkušenostem našich nových distributorů další přidanou hodnotou." řekl Miroslav Jura, marketingový ředitel společnosti mivvy.
Další informace o společnosti a produktech mivvy jsou k dispozici na www.mivvy.eu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama