FRAG - POWERED BY T-MOBILE

20. dubna 2008 v 10:50 | Jan Cicálek |  Časopisy

FREE časopis o JAVA hrách

FRAG je nový časopis o java hrách, který je distribuován zcela zdarma. Jak už to tak bývá není to samo sebou. Nad logem časopisu FRAG najdete též "POWERED BY T-MOBILE", z čehož je jasné, kdo za vydáváním časopisu stojí. Dostanete ho na všech prodejnách T-Mobile a právě je k mání jeho 2.číslo / duben 2008/. Od tohoto čísla je již umožněno koupit si hru i zákazníkům ostatních dvou našich operátorů. Tito jsou však proti zákazníkům T-Mobile značně znevýhodnění a hra je vyjde vždy dráže než zákazníky T-Mobile. Navíc musí ještě počítat s platbou za přenesená data od které jsou právě zákazníci T-Mobile osvobozeni. Takže malý příklad : Collin McRae: DiRT - T-Mobile 89Kč, Vodafone + o2 99Kč + poplatek za data. Tato vás tedy při velikosti 120kB (jedná se pouze o příklad) bude stát asi 180Kč.
RADA pro zákazníky VF a o2 : Pokud máte o nějakou hru skutečně zájem a nechcete za ni "moc" platit, bude pro vás nejlepším řešením půjčit si SIM kartu TMO od kamaráda(ky). Hru si stáhnout za pomoci jeho SIM karty do svého mobilního telefonu a následně se s ním finančně vyrovnat.
V novém čísle FRAGu najdete 124 java her. Jsou zde např. recenze : Prehistoric Tribes, Townsman 5, Collin McRae: DiRT, Superkačer a mnoho dalších. Pokud si však nebudete chtít z časopisu nic koupit může vám skvěle posloužit jako průvodce světem java her a to se vyplatí! Vždyť je FREE.
Další číslo by mělo vyjít v červnu 2008. Více informací najdete na: F R A G
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama