MIVVY CH@T pod drobnohledem

15. dubna 2008 v 15:00 | Jan Cicálek |  MIVVY

MIVVY CH@T aneb vše o něm

ÚVODEM:

Mivvy ch@t je telefon klasické konstrukce o rozměrech 98 × 41.8 × 14.4 mm s hmotností 82 gramů. Pracuje ve třech pásmech 900, 1800, 1900 MHz. Na první pohled zaujme jeho design. Ten připomíná cihličku se zaoblenými hranami, které vévodí zajímavá klávesnice. Tu tvoří tlačítka ve tvaru "puntíků" s popisky vedle nich, 4směrná navigační klávesa a 2softwarové klávesy. Na těle telefonu najdete pouze dvě zdířky. Jedna je pro headset(3.5 mm), druhá pro nabíječku a datový kabel(miniUSB). Na čelní straně přístroje hned vedle loga je malá tečka. Toto je kamerka pro videochat. Na zadní straně jak už bývá zvykem je fotoaparát, ten pracuje v rozlišení max. 1.3 MPx. Více o telefonu na první pohled nezjistíte.
OVLÁDÁNÍ TELEFONU:

Ovládání telefonu je intuitivní a dá se na něj celkem rychle zvyknout. Snad jediná věc, která se mi zdá nepřirozená je levá soft klávesa pro vstup do menu. Zprvu jsem stále mačkal potvrzovací tlačítko 4směrné klávesy, toto vás však směruje do vlastního menu(zkratky). Pravou soft klávesou se dostanete do telefonního seznamu. Při stisku 4směrné klávesy se dostanete : < - vlastní menu, > - SMS, UP - MP3 přehrávač, DOWN - fotoaparát . Hlavní nabídka je tvořena devíti ikonami, tuto si však můžete přizpůsobit dle svého gusta nebo nálady. Na výběr máte 4 témata, s jejichž změnou se změní nejen barva, ale i celé prostředí telefonu včetně ikon. Mě nejvíce zaujalo téma "black", které se dost podobá tomu známému ze SE řady walkman.
KLÁVESNICE:

Psaní SMS, MMS je velmi pohodlné a použít můžete i prediktivní slovník T9(zkracuje). Tlačítka mají dostatečný zdvih, při psaní jsem nezaznamenal téměř žádné překlepy. Klávesnice má bílé podsvícení, toto je však nerovnoměrné. Obě soft klávesy a 4směrné tlačítko jsou podsvětleny jen velmi slabě.
TELEFONNÍ SEZNAM:
Do telefonního seznamu můžete uložit až 1000 vícepoložkových záznamů (+kontakty na SIM až 220, dle operátora), ke kterým můžete přiřadit :
 1. Jméno
 2. Domácí
 3. Zaměstnání
 4. Mobil
 5. Fax
 6. Jiné
 7. E-mail
 8. Titul
 9. Společnost
 10. Ulice
 11. Město
 12. Stav
 13. PSČ
 14. Země
Taktéž si můžete vytvořit až 4 skupiny volajících a provést zálohu telefonního seznamu ve formátu CSV . Ten si můžete následně uložit do PC pro případ "nehody".
DISPLAY:

Jeho rozměry jsou 35.5 x 28.5 mm(1.8"), použitá technologie displaye je TFT a má rozlišení 176 x 220 Px. Zobrazuje 262tisíc barev a je opravdu kvalitní. Barvy jsou velmi realistické a neliší se nijak od skutečnosti.

ZÁBAVA:

* FM rádio - s automatickým i ručním laděním s možností si uložit až 20 rozhlasových stanic
* MP3 přehrávač - přehrává tyto formáty AMR, MIDI, WAV, MP3,WMA,AAC. Svou oblíbenou hudbu můžete také díky A2DP poslouchat prostřednictvím bezdrátových sluchátek nebo díky 3,5mm zdířce(klasický jack) použít svá "lepší" sluchátka. Součástí balení je ale celkem kvalitní stereo headset.
* Přehrávač videa - podporuje tyto formáty 3GP a MPEG4. Je zde i možnost záznamu videa se zvukem.
* Videochat - můžete chatovat přes GPRS se svými přáteli. Mě se nepovedlo tuto funkci zprovoznit i když jsem měl 2 telefony Mivvy ch@t, které jsou pro využívání této funkce nezbytné. V tomto vidím asi největší omezení pro masivnější rozšíření této specifické funkce.
* JAVA - Tady jsem objevil asi nejvíce problémů. V telefonu nejsou žádné java hry ani aplikace. I když díky podpoře Mass Storage není potřeba žádný speciální software, java hry/apps dostanete do telefonu pouze přes wap. Není to dosud možné kabelem ani přes bluetooth. Toto mi potvrdil i zástupce firmy Mivvy. Kompatibilní apps si však můžete stáhnout přímo z Mivvy Clubu, odkaz na něj je přímo v telefonu. Jsou to Opera Mini 3, MujMail, Jimm ICQ a SpruceNotes(viz obrázek). Instalace těchto 4 apps přes wap vyjde asi na 250Kč za stažená data. Záleží to, ale samozřejmě na tarifu.
* Fotoaparát - má max. rozlišení 1280×1024px ( 1.3MPx), avšak kdybych toto nevěděl tipoval bych vyšší rozlišení, a to alespoň na 2MPx. Fotografie jím pořízené vypadají celkem dobře. Fotografie pořízené telefonem Mivvy ch@t jsou zde : FOTOGRAFIE z MIVVY CH@T
* Melodie, obrázky - bez problému je jde "dostat" z/do telefonu kabelem i bluetooth. Ač je to nezvyklé, zdálo se mi pohodlnější používání bluetooth adaptéru.
Doplňující informace:

* Paměť telefonu - interní(dostupnou) paměť mi "ukazoval" mobilní telefon 31.8 MB. Tuto lze rozšířit microSD kartou max. kapacity 2 GB. Slot pro paměťovou kartu se ukrývá společně se SIM kartou pod baterií, což neshledávám jako moc praktické řešení.
* Baterie - je typu Li-Ion s kapacitou 900mAh. V pohotovostním režimu by měla baterie na jedno nabití vydržet až 250 hodin a dobu hovoru max. 6.5hodiny. Já jsem nabíjel každé 2 dny, jelikož jsem telefon nadměrně zatěžoval. Při "běžném" užívání odhaduji výdrž baterie na 1 nabití max. 4 dny.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

* GSM: 900, 1800, 1900MHz, GPRS třídy 10, WAP 2.0
* Rozměry: 98 × 41.8 × 14.4 mm
* Hmotnost: 82 gramů
* Displej: 1.8", rozlišení 176×220px, 262k barev, 35.5×28.5mm
* Paměť: 64MB ROM (přístupných 24MB), 32MB RAM
* Paměťové karty: ano, microSD, maximální kapacita 2GB
* Baterie: Li-Ion 900mAh, 3.7V
* Pohotovostní režim: 250 hodin
* Doba hovoru: 6.5 hodiny
* Přehrávání hudby: až 14 hodin
* Přehrávání videa: až 7.5 hodiny
* Telefonní seznam: kapacita pro 1000 kontaktů, možnost přiřazení několika telefonních čísel ke každému kontaktu
* SMS: kapacita pro 1000 SMS zpráv, předdefinované šablony
* MMS: ano
* Hudební přehrávač: podpora formátů AMR, MIDI, WAV, MP3,WMA,AAC; postupné, náhodné nebo opakované přehrávání
* Přehrávač videa: podpora 3GP, MPEG4(H.263)
* Rádio: FM rádio, podpora automatického a ručního ladění
* Záznamník: podpora formátu AMR, možnost nahrávání telefonního hovoru, vyzváněcích melodií a zvukových smyček na pozadí (během hovoru)
* Bluetooth: ano, verze 2.0, podpora přenosu souborů, A2DP, FTP, Handsfree, Headset, vytáčení, Object push
* Fotoaparát: 1.3Mpx, max. rozlišení 1280×1024px, možnost záznamu videa včetně zvuku, přední CIF kamerka pro videochat
* Klávesnice: numerická klávesnice, tlačítka pro příjem a ukončení hovoru, 4směrná klávesa s potvrzovacím tlačítkem, dvě softwarové klávesy
* Videochat: chatujte s přáteli pomocí unikátní funkce videochatu přes technologii GPRS*
* Další funkce: SIM Toolkit, český prediktivní slovník T9, opakovaný budík, kalendář, kalkulačka, úkoly, předdefinované melodie, skupinové SMS, MMS zprávy, WAPový prohlížeč, zvukové smyčky na pozadí, automatický příjem hovoru a přehrání namluvené zprávy
* JAVA: ano, verze 2.0
* USB: USB 1.1, podpora Mass Storage
* Podporované jazyky: čeština, slovenština, angličtina, němčina, polština, maďarština
* Slovník T9: čeština, angličtina
* Barva: černá

OBSAH BALENÍ:

* Mobilní telefon mivvy ch@t
* Baterie
* Nabíječka
* USB kabel
* Stereo headset
* Uživatelský manuál
SOFTWARE:
* MivvySync
Společnost mivvy a.s. vydává software pro přenos kontaktů z/do počítače a posílání SMS zpráv spolupracující s telefonem Mivvy Dual.
* MOBILedit!
(Zatím jsou podporovány modely Mivvy Dual a Mivvy Music, avšak předpokládám, že k nim co nevidět přibude i Mivvy Ch@t)
Software od firmy Compelson HOME PAGE . Ceník zde : CENÍK
PLUSY A MÍNUSY:
+ :Design, cena, dobrý display, mp3 přehrávač, výbava,
- :Žádné java apps/hry , jejich přenos do MT pouze přes wap, paměťová karta pod
bateríí

ZÁVĚREM:
- Kromě problému s nahráváním java apps/her do MT jsem žádné závažnější potíže v "chování" telefonu nezaznamenal. Jestliže se tyto podaří odstranit(snad to vyřeší nový FW) a instalace apps/her do telefonu bude možná i jinak než přes wap, stane se Mivvy ch@t tím opravdu datovým telefonem za lidovou cenu.
- Veškerá testování jsem uskutečnil na PC s operačním systémem Linux - UBUNTU 7.04 FEISTY FAWN a výměnu dat přes bluetooth mezi mobilními telefony BenQ-SIEMENS EF51 Q-fi > Mivvy Ch@t - Mivvy Ch@t > Mivvy Ch@t .
PODĚKOVÁNÍ
ZA ZAPŮJČENÍ MOBILNÍHO TELEFONU MIVVY CH@T A POSKYTNUTÍ INFORMACÍ DĚKUJI FIRMĚ MIVVY a.s.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí MIVVY CH@T ?

Ano 74.6% (44)
Ne 13.6% (8)
Nevím 3.4% (2)
Zaujal mě 8.5% (5)

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | E-mail | 17. května 2008 v 12:31 | Reagovat

Ahoj já ani nemám tak komentář - spíš prosbu.. nejde mi spustit si wap na mivvy cht... ani nastavit neumím aby mi šly posílat MMS. prosim mohl by jkste mi po krocích poradit? a ten videohovor tedy nejde? budu moc vděčná za odpověd .. psala jsem MIVVY a neodepsali.. dík kača

2 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 20. května 2008 v 15:23 | Reagovat

Ten telefon už nemám, měl jsem ho jenom zapůjčený k testování. Zkusím se, ale obrátit na výrobce sám. Ty telefony testuji, takže posečkej.

3 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 20. května 2008 v 15:57 | Reagovat

1) 2videochat - tento lze uskutečnit jen mezi 2 telefony značky MIVVY CH@T s ostatními značkami MT nelze!

4 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 29. května 2008 v 23:20 | Reagovat

Takže v MT již jsou od výrobce předinstalovány datové profily pro všechny naše operátory. Najdeš je tady :

Služby > WAP > Možnosti WAP > Profily WAP > O2 WAP a MMS profil v nabídce Zprávy > Možnosti > MMS zprávy > Profil WAP > O2 MMS

1) Pokud jsi si "rozhasila" profil MMS pro operátora O2 použij MMS profil pro VF nebo TMO.

* Přejmenuj ho na O2 MMS

* Domovská stránka bude : http://mms.eurotel.cz:8002

* APN : mms

* IP adresa : 160.218.160.218

* DNS1: 160.218.10.210

  DNS2: 194.228.2.1 (pokud budou potřeba)

* Uživatelské heslo : žádné

  Heslo : žádné

2) GPRS WAP

* Přejmenuj ho na : O2 GPRS WAP

* Domovská stránka : http://wap.eurotel.cz

* APN : wap (gowap)

* IP adresa : 160.218.160.218

* DNS1: 160.218.10.210

  DNS2: 194.228.2.1 (pokud budou potřeba)

* Uživatelské heslo : eurotel

  Heslo : wap

Uprav v těchto datových profilech pouze data výše vypsaná. Po této změně by ti již u O2 měly jít bez problému jak MMS tak i WAP.

5 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 29. května 2008 v 23:23 | Reagovat

Samozřejmě jsem měl na mysli "uživatelské jméno"

6 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 15. června 2008 v 11:45 | Reagovat

Nastavení MMS přímo od MIVVY pro operátora O2:

Nastavení MMS:

1. Služby > Datová komunikace > Datové účty > O2 MMS > Upravit

APN: mms (pro GO kartu: gomms)

Uživ. jméno: -

Heslo: -

Vždy žádat heslo: vypnuto

Preferované spojení: automaticky

IP adresa: 160.218.160.218

Adresa DNS: 000.000.000.000

2. Zprávy > Možnosti > MMS zprávy > Profil WAP > O2 MMS

7 Marc Devol Marc Devol | 1. srpna 2008 v 17:13 | Reagovat

Již mám mobil několik dní a myslím si že v tomto článku vystihuje telefon nejvíce tato věta.

cituji :"Jestliže se tyto podaří odstranit(snad to vyřeší nový FW) a instalace apps/her do telefonu bude možná i jinak než přes wap, stane se Mivvy ch@t tím opravdu datovým telefonem za lidovou cenu."

mozna bych nasel par dalsich minusku:

-  pri psani sms se spatne meni velka a mala pismena

-kalendar nepodporuje poznamku typu narozeniy (byl jsem zvykli z minuleho mobilu Nokie 3100)

-problrmy s budikem

ALE jinak jsem rad že jsem si tenhle telefon poridil a vrele ho doporucuji!!!!!!!!!

8 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 1. srpna 2008 v 21:11 | Reagovat

Není to špatný MT, jen mě mrzí to označení "datový telefon". Do toho mu přece jen pořád pomyslný krůček chybí :(. S tím FW to asi nebude tak žhavé, na mou výtku(objev) zatím nikdo z MIVVY kladně nereagoval.

V současné době se dá na webu sehnat tento modýlek již za příjemných 2499Kč(vč.DPH) zde : http://www.www.1m.cz/mobilni-telefony/1-cena--1/mivvy/

9 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 8. září 2008 v 16:31 | Reagovat

Pro zájemce o MIVVY CH@T: Trochu jsem "šmejdil" po webu a našel jsem na http://www.1m.cz tento MT za zajímavou cenu 1.699Kč. Toto je mimořádně dobrá cena, protože i sama fa.MIVVY tento modýlek stále nabízí za téměř 3.500Kč. Podotýkám, že jde o nové a nikoli bazarové kousky .

10 Trinis Trinis | E-mail | 13. října 2008 v 11:09 | Reagovat

Ahoj,

Díky za tvé stránky. Díky ní jsem se dozvěděla, že java hry nejdou stáhnout přes USB. Jenže bohužel pozdě. Už jsem si koupila mivvy chat a pídila jsem se proč mi nejdou stáhnout žádné java hry, když sám výrobce píše, že je podporuje. I přes to, že jsem již několikrát psala výrobci proč mi to nejde žádné odpovědi jsem se nedočkala.

Hrozně moc bych tě poprasila, zda by jsi mi nenapsal nastavení java her pro mivvy chat. Mám operátora  T-Mobile. A T-Mobile stránkách jsem nenašla na konfiguraci na wap.

Moc se mi líbilo jak jsi to popsal pro O2 na tvých stránkách.

Díky tvou pomoc.

11 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 13. října 2008 v 23:34 | Reagovat

Jsem rád když mohu pomoci, tady je slíbené nastavení internetového profilu pro T-Mobile:

MIVVY CH@T : NASTAVENÍ DAT.PROFILU - INTERNET

Menu > Služby > Datová komunikace > Datové účty > Nový účet

TMO Internet

APN : internet.t-mobile.cz

Uživatelské jméno : -

Heslo : -

Vždy žádat heslo : Vypnuto

Preferované spojení : Pouze GPRS

IP adresa : 010.000.000.010

Adresa DNS : 62.141.0.1

Další nastavení :

* Ověření : Normální

* Komprese dat : Vypnuto

* Komprese hlavičky : Vypnuto

* Kvalita služby

- Přednost : Výchozí

- Zpoždění : Výchozí

- Spolehlivost : Výchozí

- Maximální rychlost : Výchozí

- Střední rychlost : Výchozí

PŘIDAT

Menu > Služby > WAP > Možnosti WAP > Profily WAP > Nový profil

TMO Internet

Připojit pomocí : TMO Internet

Způsob připojení : Http

Použít proxy : Storno

Upřesnit :

* Změnit domov.str. : Název : T-Mobile (může být cokoli)

http://wap (může být cokoli)

* Druhý účet : Vybrat účet : TMO GPRS Wap(pokud tedy máte i jiný profil, není podmínkou)

Žádat souhlas : Žádat souhlas

* ID uživatele : -

* Heslo : -

* Zobrazit obrázky : Zapnuto

PŘIDAT

P.S.: Toto nastavení je platné pro T-Mobile, pokud potřebujete nastavení pro ostatní operátory zaměněte některá data dle řádků níže :

Vodafone :

DNS1: 217.77.161.130

DNS2: 217.77.161.131

+420608989896

APN: internet(ointrnet pro VF kartu)

T-Mobile :

DNS1: 62.141.0.1

DNS2: 62.141.0.2

+420603124927

APN: internet.t-mobile.cz

o2 :

DNS1: 160.218.10.210

DNS2: 194.228.2.1

+420602900009

APN: internet(gointernet pro GOkartu)

Pokud chcete znát podporované(funkční, mnou testované) apps/games s Mivvy Ch@t koukněte se na mé fórum, najdete tam vše i s odkazy na stažení :

http://mobilitky.freeforums.org/java-apps-games-t2.html

12 mr.v mr.v | 6. prosince 2008 v 17:20 | Reagovat

Prosim, prosim jeste nastaveni pro Vodafone. Je tu jen O2 a T-Mobile a ja bych potreboval na Vodafone - pripojeni k internetu. Diky

13 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 8. prosince 2008 v 23:54 | Reagovat

MIVVY CH@T : NASTAVENÍ DAT.PROFILU - INTERNET

Menu > Služby > Datová komunikace > Datové účty > Nový účet

Vodafone Internet

APN : internet( vodafone karta "ointernet")

Uživatelské jméno : -

Heslo : -

Vždy žádat heslo : Vypnuto

Preferované spojení : Pouze GPRS

IP adresa : 010.011.010.011

Adresa DNS : 217.77.161.130

Další nastavení :

* Ověření : Normální

* Komprese dat : Vypnuto

* Komprese hlavičky : Vypnuto

* Kvalita služby

- Přednost : Výchozí

- Zpoždění : Výchozí

- Spolehlivost : Výchozí

- Maximální rychlost : Výchozí

- Střední rychlost : Výchozí

PŘIDAT

Menu > Služby > WAP > Možnosti WAP > Profily WAP > Nový profil

Vodafone Internet

Připojit pomocí : Vodafone Internet

Způsob připojení : Http

Použít proxy : Storno

Upřesnit :

* Změnit domov.str. : Název : Vodafone (může být cokoli)

http://wap (může být cokoli)

* Druhý účet : Vybrat účet : Vodafone GPRS Wap(pokud tedy máte i jiný profil, není podmínkou)

Žádat souhlas : Žádat souhlas

* ID uživatele : -

* Heslo : -

* Zobrazit obrázky : Zapnuto

PŘIDAT

14 mr.v mr.v | 11. prosince 2008 v 17:18 | Reagovat

Dekuju moc, pozdeji jsem si vsimnul tveho odkazu na stranky s nastavenim pro Vodafone. Je tam i nekolik aplikaci a dve Java hry, ale mam problem stahnout je do mobilu. Wap mam aktivni, pripojim se bez problemu, ale  jakakoliv snaha o instalaci je marna. Telefon mi odmita jak soubory .jar (napise nepodporovany soubor) i .jad (snazi se instalovat, ale nakonec napise chyba). Nemuzu si stahnout ani OperaMini, to je vazne hruza. Pokud mate nejake zkusenosti s dostavanim java apps do mobilu, prosim o radu, dekuji, mr.v

15 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 11. prosince 2008 v 23:47 | Reagovat

V pohodě, opakování je Matka moudrosti :))

Java apps/games dostaneš do MT jen přes wapový prohlížeč. Důležité je mít správně nastavený dat.profil pro internet(šetří peníze) a mít ho nastavený jako výchozí.

Stahování: SLUŽBY>WAP>ZADAT ADRESU>NOVÁ ADRESA>NAPŘ. WAP.TJAT.COM A MT SE ZAČNE PŘIPOJOVAT K SERVERU.

Musíš si "chviličku" počkat,protože to připojování k serveru trošičku trvá, ta java v MT je dost líná.

* Opera mi v MT normálně chodí, musíš však instalovat verzi 3.1 pro MIDP1.

* Jako emailový klient je naopak špička Movamail.

Pokud ti MT vypíše hlášku "nepodporovany soubor", jedná se o apps/games, s kterou si MT nerozumí nebo máš něco špatně nastavené.

Takhle na dálku se dost špatně radí, ale doufám, že to zvládneš. Nezbývá ti než hrát s MT hru "pokusů a omylů" :D

16 mr.v mr.v | 12. prosince 2008 v 21:22 | Reagovat

Jo jasne, dekuju. Telefon nastaveny mam a na wap se pripojim bez problemu (seznam.cz, atd...). A opera se mi uz nainstalovat podarila, ale jakakoliv jina aplikace se mi nadari do mobilu dostat. Zkousel jsem odkazy z getjar.com (a nefunguje mi ani bomberman, ani tetris) i jinych, ale nic... Alespon jednu hru, ach jo.... Pokusim se nekde najit ten Movamail, at muzu spravovat emaily. Posledni prosbicka (snad): Muzes sem prosim dat nejaky odkaz na hru, ktera by fungovala v tomto MT, at primo wapovy (to by bylo nejlepsi), nebo normalni, stahnu to, uploadnu a pak pres wap nainstaluju, snad... Diky moc za ochotu a tyhle stranky, moc lidi se Mivvy nevenuje. mr.v

17 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 13. prosince 2008 v 16:23 | Reagovat

Takže Movamail :

Download via Wap:    

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 8999

Bezkonfliktní by mohly být tyto hry :

Download via Wap: JETRIS    

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 5227

Download via Wap: ARKAD

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 763

Download via Wap: BOMBER    

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 5738

Jsem ryze praktický člověk, tedy žádný gambler, ale pokud najdeš nějakou hru pro JAVA GENERIC, což je univerzální pro "téměř" všechny MT s javou. Na www.getjar.com jich je dost a dost :)

18 Alex Alex | E-mail | 15. prosince 2008 v 14:03 | Reagovat

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli jste zkoušel přidávat aplikace přes paměťovou kartu (strčit PK do počítače a pak následně do mobilu) a taky jestli náhodou nevíte, jak je to s poruchovostí tohoto mobilu...Děkují předem za odpověď.

19 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 15. prosince 2008 v 16:13 | Reagovat

Zkoušel a i tato možnost je bohužel nefunkční. Takže jediná cesta pro java apps/games do MT je WAP. Toto mám potvrzené i firmou MIVVY :(

20 Alex Alex | E-mail | 16. prosince 2008 v 21:08 | Reagovat

Ještě jedná věc. Je možné, že mi mobil nechce příjmout 2GB microSD?

21 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 17. prosince 2008 v 16:52 | Reagovat

Ano, je to v případě Mivvy Ch@t naprosto normální jev(vlastní zkušenost). Před prvním použitím v telefonu doporučuji tuto naformátovat nejprve v PC, pak už ji MT normálně "přijme".

22 Alex Alex | E-mail | 20. prosince 2008 v 11:30 | Reagovat

A ještě, jestli bych se mohl zeptat- jsou někde na netu témata do mobilu? Díky

23 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 20. prosince 2008 v 16:32 | Reagovat

Ty jsem také zkoušel na webu hledat, leč bez úspěchu. Vyzkoušel jsem i několik témíček v rozlišení 176x220Px pro SE i Nokii, ale zobrazení nebylo korektní a spíše působily MT problémy se čtením menu i "chvilkovou destrukcí" fotografií pořízených fotoaparátem MT. Vše se dalo do pořádku až po smazání témíčka a restartu telefonu.

24 david david | E-mail | Web | 25. prosince 2008 v 20:23 | Reagovat

ahoj,mam taky tento miobil moc mi tato stranka pomohla,protoze jsem zjistil plno veci o mobylu...jsem hledal java hry do mivvy chat a bez visledku

jinak z mobilu jsem stastnej je to fakt dobrej mobil

25 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 26. prosince 2008 v 15:48 | Reagovat

Díky, to mě těší :).

Ještě jedna novinkado MT není třeba instalovat ICQ messenger, stačí pouze ve wapovém prohlížeči zadat adresu : wap.tjat.com > ICQ Nr. > Heslo a už můžete pohodlně cgtovat :D.

NEZAPOMEŇTE VŠAK NA TO, ŽE JE TŘEBA MÍT NASTAVENÝ JAKO VÝCHOZÍ PROFIL INTERNET! Jinak by se vám to chatování trošičku prodražilo.

* Toto je samozřejmě TIP pro všechny MT s JAVOU i bez.

26 pannosek pannosek | 13. ledna 2009 v 19:02 | Reagovat

Ahojte,

povedlo se někumu nahrát do toho telefonu nějaké hry. Pokud ano nemůžete sem tak na ně odkaz. Ta podpora JAVY je u toho telefonu opravdu zoufalá.

27 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 14. ledna 2009 v 16:25 | Reagovat

Instalace JAVA apps/games je možná pouze přes wapový prohlížeč. Návod k instalaci máš níže. Více informací ohledně Mivvy + JAVA najdeš na http://mobilitky.freeforums.org

S tou javou to není tak hrozné stačí si tu přečíst vše o tomto MT včetně příspěvků pod články a bude ti vše jasné.

Takže Movamail :

Download via Wap:

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 8999

Bezkonfliktní by mohly být tyto hry :

Download via Wap: JETRIS

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 5227

Download via Wap: ARKAD

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 763

Download via Wap: BOMBER

Open wap.GetJar.com with your mobile -> Quick Download -> enter Quick Download Code 5738

Jsem ryze praktický člověk, tedy žádný gambler, ale pokud najdeš nějakou hru pro JAVA GENERIC, což je univerzální pro "téměř" všechny MT s javou. Na www.getjar.com jich je dost a dost :)

28 Tomin5 Tomin5 | E-mail | 23. ledna 2009 v 14:04 | Reagovat

Vážení majitelé te. Mívvy chat. Mám problém. Dám do tohoto telefonu micro SD kartu již naformátovanou, ale přes USB kabel mi počítač tuto kartu najde, ale telefon o ní neví. V spravě souborů jevelikost paměti na kartě O Mb. Nevíte prosím někdo v čem je chyba? Moc děkuji za odpověď na mou E-mailovou adresu vidim.t@seznam.cz.

29 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 24. ledna 2009 v 17:03 | Reagovat

Předpokládám, že tato microSD má více než 2GB, tj. 4GB a více. Tento model pracuje pouze s microSD do max. velikosti 2GB, proto ji MT nevidí.

30 Ja Ja | E-mail | 25. ledna 2009 v 12:50 | Reagovat

Zdravím, konečně jsem narazila na  Mivvy tématiku.

Díky za stránky, jsou fajn, jen snad to pozadí znepřehledňuje čtení.

Nastavila jsem si wap na t-mobile, dle výše uvedeného, ale nechce mi to schramstnout nastavení DNS: 62.141.0.1 , takže jsem musela zadat: 062.141.000.100,nebo 062.141.000.111 ap.

Kdyby jste někdo měl nějakou radu budu vděčná .

Díky a mějte se fajn.

31 Tomáš Böhm Tomáš Böhm | E-mail | 25. ledna 2009 v 15:09 | Reagovat

Mám pamětovou kartu 2GB ale mivvi jí nerozpozná ukáže 0MB ale počítač jí předčte.Zkoušel jsem tam i 128MB a dělalo to samé.Nevýte co to může bejt.

32 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 26. ledna 2009 v 15:41 | Reagovat

Pokud nepomůže formát v PC,fotoaparátu... jsou jen 2 možnosti

1) Chyba MC

2) Telefonu

Doporučuji naformátovat MC a vložit ji do MT prázdnou, tzn. oproštěnou od jakýchkoli dat. Zkopírovat nějaký obrázek co je předdefinovaný v MT na MC. Pokud se Vám to povede je vše OK a můžete do MT tahat média jak přes bluetooth tak kabel.

33 Ja Ja | E-mail | 29. ledna 2009 v 10:57 | Reagovat

Tak se mi podařilo připojit na wap, ale je s podivem, že pouze bez nastavení DNS mi to funguje.

A to jak pod T-mobile, tak i pod Vodafone.Ještě se mi nedaří stáhnout hry, píše mi "unknow",tedy nepřečte soubory.

Chci se zeptat, jak se dají otevírat zip soubory přes operu mini.Díky a ahoj.

34 Milš Milš | E-mail | 29. ledna 2009 v 13:18 | Reagovat

Pokud tento tel. nebere kartu je potřeba ji formátovat v PC na FAT32 (měl jsem stejný problém u 2G karty takhle jsem to vyřešil)

35 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 29. ledna 2009 v 14:40 | Reagovat

For Ja : ZIP soubory v Opera Mini neotevřes nijak. Pokud chceš stáhnout nějaké java hry/apps podívej se na http://mobilitky.freeforums.org

For Milš : Moje slova, lze však MC naformátovat i ve fotoaparátu a věř funguje to :)

36 Ja Ja | E-mail | 30. ledna 2009 v 9:20 | Reagovat

Díky za radu, mrknu na to, jinak mám taky 2GB microSD kartu a naformátovala jsem si ji v PC na FAT 32. Šlape v pohodě .Zatím hoj.

37 coltcha coltcha | 4. února 2009 v 21:18 | Reagovat

zdravim, bude profil nastaveny v 13. fachat i pro internet od vodafone co ted nabizi na pul roku zdarma.

tady jsou jsou trosku jiny udaje v profilu http://www.vodafone.cz/osobni/napoveda/pruvodce_nastavenim/wap_live.htm

zkousim snad vse a porad to nefunguje... wap mi hlasi ze se pripojuje ale tak po 10 vterinach to vzdycky spadne ze se nepodarilo pripojit...

38 coltcha coltcha | 4. února 2009 v 22:42 | Reagovat

tak wap jsem konecne rozchodil, akorat mi nejde nainstalit zadna aplikace, ani nic z mivvy clubu... mam chut s tim uz prastit....

39 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 4. února 2009 v 22:52 | Reagovat

Vše potřebné najdeš tady nebo u mě na fóru

http://mobilitky.freeforums.org

Chce to jen trochu číst :D

40 coltcha coltcha | 4. února 2009 v 23:27 | Reagovat

ja uz precet skoro vsechno, wap funguje, ale pri stahovani jakehokoliv java souboru to z hlasi "midlet canot be found on this URL, contact aplication provider...."

41 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 5. února 2009 v 9:10 | Reagovat

K té hlášce jen tolik: "Midlet nenalezen na této URL, kontaktujte arovidera aplikace(stránek)". Takže vlastně nemáš co stahovat(co tam bylo tam prostě už není) :(

Z Mivvy Clubu jde stáhnout jen MujMail a to jen v AJ. Lepší emailový klient je MovaMail ten však dost "zapíká" MT. MovaMail je v pohodě a je samozřejmě FREE .D

42 coltcha coltcha | 5. února 2009 v 16:57 | Reagovat

http://mivvy.eu/wap/java.wml -

ty aplikace tam jsou ale pouze .jad soubory, nevim po cem MT "chmata"

potrebuju tam dostat operu, jeste bych rad google mobile, ale to sem zkousel a taky to neslo...

43 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 5. února 2009 v 23:42 | Reagovat

Nechápu, proč se pořád upínáš na

http://mivvy.eu/wap/java.wml , ta hláška je jasná!

Vše potřebné jsem uložil tady, včetně HOWTO :

http://mobilitky.freeforums.org/java-apps-games-t2.html#p7

44 mr.v mr.v | 9. února 2009 v 18:38 | Reagovat

getjar mi zamrza a restartuje telefon, vyzkousejte do wapoveho prohlizece zadat adresy her z http://www.mobilerated.com/i-mobile-519-home.html

to mi problemy nedelalo, napr. jamtris, solytare, nebo tiny ninja,....

45 mr.v mr.v | 9. února 2009 v 18:39 | Reagovat

pokud to ani takhle nepujde tak vyzkouset aktualizovat firmware, tu instalkacku mam primo od mivvy, ale bohuzel se mi to nepodariloí, treba bude mit nekdo vetsi stesti....

46 Milš Milš | E-mail | 10. února 2009 v 17:15 | Reagovat

Z Getjar jsem už stáhl asi 10 her (asi 5 jich funguje OK, ostatní jsem smazal protože buď zamrzali nebo se stále připojovali a WAP). Takže to v pohodě funguje. Nastavení Wapu mám ale jiné než je popisováno výše. Cea za stažení hry je asi 10 Kč

47 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 10. února 2009 v 17:22 | Reagovat

Mám to stejné některé hry mi občas také zamrzají, ale to je spíše HW problém MT. Co je špičková hra na zabyvení je starý dobrý BOMBERMAN, samozřejmě z getjar.com.

Nastavení wapu je standardní a funguje 100% pro TMO a VF,O2 jsem jaksi netestoval. Pokud jsi se však dopracoval ke "stejnému výsledku" je to jedno :-), hlavně, že FACHÁ

48 Ja Ja | E-mail | 15. února 2009 v 16:06 | Reagovat

Mám tedy na Vodafon taky trochu jiné nastavení,viz 33, ale stáhla jsem si asi 10 her z této adresy:

java-hry.net21.cz

Samozřejmě přes wap a celkem bez problémů.Ještě podotýkám, že hra musí mít koncovku jad !!!

49 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 15. února 2009 v 18:46 | Reagovat

Můžete mi někdo tedy napsat, v čem se tak zásadně liší moje originální nastavení Mivvy Ch@t od toho vašeho? Prosím o přesnou specifikaci, tj. rozdílný bod a co tam máte nastaveno a pro jakého operátora? Díky.

Odpověď prosím zde nebo na:

http://mobilitky.freeforums.org

50 Ja Ja | E-mail | 16. února 2009 v 11:22 | Reagovat

Já se tedy připojím jedině takto:

-dám původní nastavení od výrobce

-zadám ip adresu Vodafon

To je vše, pokud se pokusím zadat cokoli jiného, už si ani neškrtnu.

Mám internet od vodafonu na 1/2 roku zdarma a jedině takto mi to funguje.

Zajímalo by mě, kde se dá sehnat fw, když ani na stránkách Mivvy jsem kromě manuálu ke stažení na tento mobil nic nenašla.

51 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 16. února 2009 v 23:15 | Reagovat

* To je v pohodě, jen by mě zajímalo jaké tam máš APN, to je to nejdůležitější, v případě VF a tarifu tam musíš zákonitě mít "internet".

Žádný nový FW pro Mivvy Ch@t není a pokud máš nějaký problém se stávajícím musíš do servisu. Jestliže jakkoli zasáhneš do MT, FW z toho nelze vyjmout, v případě závady máš problém a přicházíš o záruku!

S MIVVY celkem komunikuji, takže vím je volně k dispozici a co naopak ne :-)

52 Ja Ja | E-mail | 17. února 2009 v 17:56 | Reagovat

Mé nastavení na Vodafon :

MIVVY CH@T - INTERNET

Vodafone Internet

APN : internet

Uživatelské jméno : -

Heslo : -

Vždy žádat heslo : Vypnuto

Preferované spojení : Automaticky

IP adresa : 010.011.010.011

Adresa DNS : 000.000.000.000

Další nastavení :

* Ověření : Normální

* Komprese dat : Vypnuto

* Komprese hlavičky : Vypnuto

* Kvalita služby

- Přednost : Výchozí

- Zpoždění : Výchozí

- Spolehlivost : Výchozí

- Maximální rychlost : Výchozí

- Střední rychlost : Výchozí

Taktéž u nastavení Wapu v datových účtech je pouze zadána IP adresa.

Menu > Služby > WAP > Možnosti WAP > Profily WAP > Vodafone WAP predpl.

Vodafone wap předpl.-upravit

Připojit pomocí : Vodafone Wap

Způsob připojení : Wap

Adresa IP: 010.011.010.011

Upřesnit :

* Změnit domov.str. : Název : Vodafone live

http://wap

* Druhý účet : -

* ID uživatele : -

* Heslo : -

* Zobrazit obrázky : Zapnuto

Tak jedině s takovým nastavením se mi podařilo dostat hry do mobilu, ponejvíce z již zmiňované adresy:

www.java-hry.net21.cz .

Stahuji jedině zadáním adresy do Wapu, a jedině jad soubory .

Proto, že mám internet na 1/2 roku zdarma, tak mě netrápí cena stahování přes wap.

53 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 18. února 2009 v 10:46 | Reagovat

Také možnost IP adresa a správný APN v tomto případě stačí. Jen podotýkám, že APN pro VF kartu je "ointernet"

54 JerryLee JerryLee | E-mail | 8. března 2009 v 12:27 | Reagovat

Ahoj, zdravím Vás, můžete mi někdo poslat přesný návod na nastavení datové komunikace v telefonu MIVVY CH@T pro aplikaci JIMM. Mám v něm předplacenou GO kartu od O2. Pokoušel jsem se tuto komunikaci nastavit dle návodu na této stránce, ale nepodařilo se mi to. Je to na mě moc informací, ve kterých se nevyznám - např. WAP, GPRS, JAVA atd. Moc rád bych využíval funkci připojení na ICQ z mobilu před JIMM, ale nechodí mi to.

Jinak Mivvy Ch@t je velice pěkný telefon, který předčí všechna očekávání - při ceně, kterou stojí.

Díky Vám všem za odpověď.

55 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 8. března 2009 v 14:02 | Reagovat

JIMM a když byl mezi podporovanými apps doporučovaných firmou MIVVY mi nikdy nechodil a to se dá říci, že jsem s nastavením MT doslova čaroval.

Nastavení MT je zde:

http://tinyurl.com/d73vaz

Doporučuji tedy Messenger eBuddy, návod na stažení je zde:

http://tinyurl.com/b5w7l6

nebo si do wapového prohlížeče přidat záložku wap.tjat.com a je vám k dispozici online messenger.

56 Žádost Žádost | E-mail | 11. března 2009 v 15:09 | Reagovat

Dobrý den,

potřeboval bych se zeptat na to, jak naformátovat tu MicroSD kartu na fat32.

Vůbec nevim jak na to:-( Předem děkuji za odpověď

57 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 11. března 2009 v 16:44 | Reagovat

Je to jednoduché, např. ve WINXP:

1/ Paměťovou kartu dát do čtečky připojit k PC. Tento počítač(ikona na ploše)> z připojených zařízení zvolit pam.kartu>kliknout na ni pravým tlačítkem myši>z nabídky vybrat "naformátovat">Vybrat systém souborů do kterého chcete formátovat, tedy FAT32>Spustit>Po ukončení se objeví hlášení formátování bylo dokončeno.

2/ Ve fotoaparátu, vložit microSD s adaptérem do slotu pro paměťovou kartu a v menu najít naformátovat>pak již jen vysunout kartu.

Toť vše :-)

58 Taurus alias Žádost Taurus alias Žádost | E-mail | 11. března 2009 v 17:02 | Reagovat

Mockrát děkuji za vysvětlení.

59 Taurus Taurus | E-mail | 11. března 2009 v 17:04 | Reagovat

Prosim vás, mohl by jste mi pls napsat přez ICQ, nebo sem, jak jste spokojený s vaším mobilem? Já si ho totiž zítra asi koupím:-D

60 Taurus Taurus | E-mail | 11. března 2009 v 17:05 | Reagovat

Potřebuji vědět alespoň jestli to je důvěryhodná značka

.

61 Taurus Taurus | E-mail | 11. března 2009 v 17:05 | Reagovat

Potřebuji vědět alespoň jestli to je důvěryhodná značka.

62 Taurus Taurus | E-mail | 11. března 2009 v 17:06 | Reagovat

Omlouvam se za spam.

63 Taurus Taurus | E-mail | 12. března 2009 v 8:49 | Reagovat

Dobrý den, mám připomínku: Na www.mivvy.eu jsem si stáhnul návod na mivvy ch@t. V něm je napsáno, že se paměťová karta má formátovat na fat16. V tuto chvýli opravdu nevím do jakého formátu kartu dát. Jestli do fat32, nebo do fat16. Co si o tom myslíte?

64 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 12. března 2009 v 15:51 | Reagovat

4 Taurus: Vše podstatné najdete:

1/ Zde

2/ http://mobilitky.freeforums.org

3/ na W@Pu : http://mobilitky.wirenode.mobi

*Manuál bych nebral tak doslova, jsou v něm totiž i nepřesnosti ohledně nastavení.

*Paměťovou kartu nemusíte formátovat vůbec, pokud pracuje korektně(najde ji MT).Pokud musíte formátovat, volil bych raději FAT32.

*Ke značce MIVVY jako takové, MT jako takové nejsou špatné, mají moderní neotřelý design a hlavně jsou cenově přístupné. Mivvy Ch@t se řadí ze všech modelů MIVVY k tomu nejlepšímu. Ostatní modely, vyjma Mivvy Music podporují dual SIM, avšak "neumí" zase javu :-(. Přímo z Mivvy, ale vím, že i na tom se už pracuje.

* Občas MT zamrzne, takže vám nezbude nic jiného než vyndat baterku. To je však zcela běžný jev u všech značek MT.

Stačí?

65 Taurus Taurus | 12. března 2009 v 17:46 | Reagovat

Mockrat dekuji za vasi odpoved. Zitra uz mi prijde ppl kou:-D

66 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 13. března 2009 v 15:12 | Reagovat

Není za co :-D

67 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 19. března 2009 v 10:55 | Reagovat

Máte někdo vlastní zkušenost s nastavením datového profilu "T-Mobile Internet"? Nastavil jsem tedy už kde co, ale toto je mi záhadou. Tovární nastavení dat.profilu nejde a ani změna DNS, Portu, povolení zakázání proxy nic neřeší.MT stále hlásí chybu komunikace nebo se po delším načítání objeví prázdný displej :(, toto je stejné jak u předplacenek, tak tarifu.

Pokud někomu profil T-Mobile Internet chodí, prosím o uložení podrobného nastavení zde(ne však od lidiček co mají neomezený dat.tarif,tam je jedno jestli požívají TMO Internet nebo TMO Wap. Stojí je to jen paušál.). Díky.

P.S.: Přitom připojení TMO GPRS Wap je funkční bez jakéhokoli zasahování do nastavení, ale též 10x dražžží než TMO Internet :(

68 Pupa Pupa | E-mail | 19. března 2009 v 14:15 | Reagovat

Abych pravdu řekl je to trochu zklamání nastavení v tomto founu WAP GPRS dat atd. přijde mi to dost nepřehledné co kde jak přesně nastavit ještě u VOD a TMO budiž ale nastavit O2 neštěstí. Proč to dělat jednoduše když to jde složitě. A když prodejci udávají že JIMM je předinstalovaný tak má být předinstalovaný a ne že tam dají pouze odkaz ke stažení z WAP stránek výrobce. :-( Pokud má někdo nastavení tohoto tel pro O2 GO kartu a jak zprovoznit JIMM napište mi to prosím buď na mail či na ICQ 200666363 Díky všem.

69 upirek1 upirek1 | E-mail | 25. března 2009 v 8:51 | Reagovat

Zdravím, můj syn si tento telefon zamkl kódem telefonu a samozřejmě ho zapomněl. Existuje nějaký univerzální kód, kterým by se to dalo odemknout?

70 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 25. března 2009 v 17:49 | Reagovat

Výrobci telefonů dávají jako kód přístroje většinou úplně jednoduchou kombinaci např.:

0000

1111

1234

9999

Tedy toto platí pouze v případě,že jej Váš syn nezměnil.

71 Radek Radek | 27. března 2009 v 20:27 | Reagovat

Ahoj, nevíte, jak se s tímto MT připojit na MivvySync, ten stažen od Mivvy Dual, co je k tomu potřeba? Objeví se mi USB device, a chce to instalaci hardweru, ale jakého atd. Radek

72 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 28. března 2009 v 12:39 | Reagovat

Přímo z Mivvy vím, že si Mivvy Ch@t s MivvySync "nerozumí". Na co jej taky potřebujete? MT umí ukládat kontakty do CSV a to stejné umí např. i OE, MOE nebo Thunderbird. Takže si utvořte zálohu a tu si naexportujte směrem z/do PC :)

73 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 29. března 2009 v 11:56 | Reagovat

Stránky jen o Mivvy Ch@t najdete tady:

http://my.opera.com/mivvy-chat

74 Martin Martin | 10. června 2009 v 13:17 | Reagovat

Ahoj, koupil jsem si dva telefony mivvy chat loni v zari a prvni tri mesice jsem byl maximalne spokojenej. Potom vsak zacali oba telefony (ve stejnou dobu) zamrzavat pri kazdem pokusu o odeslani sms, nasledne i pri kazdem vstupu do kontaktu a kalendare. Proste neslo volat ani smskovat. Prodejce rekl ze je to softwarova chyba o niz se vi, at je poslu, ze bezplatne opravi. Poslal jsem, vratili a telefony fungovaly. V reklamacnim protokolu, ale napsali, ze zavada se neprojevila, jen prebentivne prehrali SW. Kazdopadne po dalsich 3 mesicich znovu oba telefony ve stejnou dobu zacaly zamrzat a jsou nepouzitelny. Mate s timhle nekdo zkusenost?

75 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 10. června 2009 v 23:17 | Reagovat

Tohle nebude chyba SW a je spíše náhodou, že oba telefony začaly zamrzat ve stejný čas. Občasné zamrzání potkává snad všechny značky MT a nejinak je tomu i u Mivvy Ch@t. Zřejmě jste si do MT  natáhl nějaký "nedobrý" multimediální soubor(java apps/games,video ve větším než než 176x144Px nebo náročnější GIF obrázek). Doporučuji Vám zazálohovat si všechny soubory z MC a tuto naformátovat. Potom soubory naimportujte zpět, ale opravdu z rozvahou a jen ty "zdravé" soubory. To samé platí i o JAVA apps/games, které se ukládají do paměti MT. Pokud nějaká apps/games pravidelně(často) zamrzá bez váhání ji odstraňte. Pak by mělo být vše OK. Více informací naleznete na: http://my.opera.com/mivvy-chat/. Jsou to stránky, které jsem vytvořil speciálně k Mivvy Ch@t.

76 Petr Petr | E-mail | 21. července 2009 v 22:31 | Reagovat

dobrý den potřeboval bych poradit s nastavením internetu do mivvy chat vždy když chci zapnout internet ukáže se mi že mam překontrolovat nastavení a nevim co stym předem děkuji.

77 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 22. července 2009 v 23:46 | Reagovat

Vše o Mivvy Ch@t jsem již napsal na stránkách:
http://my.opera.com/mivvy-chat/

78 Ashley Ashley | E-mail | 19. září 2009 v 17:30 | Reagovat

ahoj.pls ako mam naformátovat sd kardu.diki.ppiiQ :-D

79 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 20. září 2009 v 10:57 | Reagovat

Vše potřebné najdete na:
http://my.opera.com/mivvy-chat

80 Donaldhiz Donaldhiz | E-mail | Web | 5. září 2017 v 14:29 | Reagovat

Generic Deltasone is used to provide relief for inflamed areas of the body.
<a href=http://rxlist.pw/deltasone/>Generic Deltasone</a>

Generic deltasone $0.5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama