MIVVY - 26.5.2008 tisková zpráva

26. května 2008 v 22:57 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
TISKOVÁ ZPRÁVA
mivvy music+: ještě lepší hudební telefon
Mobilní telefony mivvy dnes už zákazníci znají z pultů prodejen v Čechách i na Slovensku. Nejpopulárnější z nich, miniaturní mivvy music, se právě dočkal svého nástupce. Mezi hlavní inovace telefonu music+ patří vylepšený OLED displej s lepší čitelností a nový MP3 přehrávač. Přímo v balení se nachází i 512 MB paměťová karta.
Praha, 26. května 2008 - Společnost mivvy a.s. právě uvádí na český trh vylepšenou verzi nejmenšího hudebního telefonu na světě. Mivvy music+ si zachoval své minimalistické rozměry 90 × 35 × 17,8 mm a hmotnost příjemných 64 gramů. Přibylo ale několik zajímavých inovací.
Při vývoji tohoto modelu byl kladen důraz jak na lepší čitelnost displeje, širší jazykovou podporu, tak i vestavěný MP3 přehrávač, jehož nová grafická úprava zajišťuje lepší přehlednost. Skladbu nebo její část mohou nyní uživatelé použít jako budík nebo tón příchozí textové zprávy. Telefonu nechybí technologie Bluetooth s podporou profilu A2DP. Standardem je konektor mini USB a 3,5 mm výstup pro připojení libovolných sluchátek. Součástí balení je nově 512 MB micro SD paměťová karta pro ukládání uživatelských souborů. Mivvy music+ pojme 500 vícepoložkových kontaktů s a 500 textových zpráv.
"Mivvy music se setkal s nebývalým zájmem zákazníků díky své velikosti a líbivému designu. Pokud je displej vypnutý, dokonale splyne s krytem telefonu, a právě tímto mivvy music upoutal nejvíce pozornosti. Už teď je jasné, že music+ bude ještě úspěšnější", komentoval uvedení inovovaného modelu Patrik Siegelstein, Key account manager společnosti mivvy pro Českou republiku.
Mivvy music+ je v prodeji za stále stejnou cenu 2.999,- Kč s DPH.
Další informace a 3D modely produktů jsou k dispozici na www.mivvy.eu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama