Telefónica O2 - 6.8.2008_tisková zpráva / iPhone 3G od O2 v prodeji již 22. srpna

6. srpna 2008 v 9:29 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

iPhone 3G od O2 v prodeji již 22. srpna

6.8.2008
Společnost Telefónica O2 Czech Republic dnes oznámila, že 22. srpna 2008 zahájí prodej iPhone 3G v České republice.
iPhone 3G v sobě kombinuje všechny revoluční funkce iPhone s konektivitou přes sítě třetí generace a v práci s daty je tedy až dvakrát rychlejší* než iPhone první generace. Dále má zabudovanou A-GPS navigaci a software pro iPhone verze 2.0, který má v sobě například podporu Microsoft Exchange ActiveSync a zvládá stovky externích aplikací, dostupných na novém App Store.
"Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout iPhone 3G. Jeho uvedení do naší produktové nabídky přinese unikátní výhody všem uživatelům. Jsme jediný provozovatel 3G sítě na českém trhu a disponujeme největším pokrytím bezdrátovou sítí WiFi pro připojení k internetu. Proto pouze naši zákazníci mohou exkluzivně a plně využívat všech funkcionalit, které iPhone 3G umožňuje," řekl Salvador Anglada,předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic.
iPhone 3G bude k dispozici od 22. srpna 2008 na značkových prodejnách O2, firemním zákazníkům bude nabízen prostřednictvím business partnerů. Navíc, společnost Telefónica O2 Czech Republic spustila speciální webové stránky pro zájemce o nový iPhone 3G. Kromě registrace k přednostnímu zaslání informací nabídne adresa www.o2iphone.cz postupně také finální složení tarifů, připravených k této atraktivní telefonní novince. Zájemci tedy nemusí každý den kontrolovat webové stránky a hledat jednotlivé informace, ale pomocí jednoduché registrace se dozví novinky o prodeji a cenách okamžitě po zveřejnění.
Podrobnější informace o ceně budou zveřejněny k pozdějšímu datu.
*Zdroj: srovnávací testy technologií 3G a EDGE dle společnosti Apple. Skutečně naměřené přenosové rychlosti se mohou lišit podle místních podmínek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama