VODAFONE - 8.8.2008 tisková zpráva / iPhone 3G od Vodafonu již brzy!

9. srpna 2008 v 8:53 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

iPhone mánie pokračuje !

Tak a už je to tady, i Vodafone ohlásil na 22.srpna 2008 zahájení prodeje nového iPhonu 3G.Telefon bude přitom nabízet bez podepisování smlouvy a upisování se na roky. Jako negativní vidím to, že stejně jako T-Mobile a O2 ani Vodafone nezveřejnil cenu za kterou bude nový iPhone 3G nabízet!
Víc než mobil

Doslova pár týdnů zbývá do vstupu nového iPhone 3G na český trh. Od 22. 8. 2008 si jej budete moci pořídit u Vodafonu. A to i bez písemné smlouvy. Brzy vám přineseme podrobné informace, jak a kde nový iPhone 3G získáte. Tento telefon spojuje tři produkty v jeden. V osobitém designu představuje originální spojení telefonu, přehrávače multimediálních souborů a internetového prohlížeče.

Revoluční mobilní telefon
iPhone 3G mění pohled na volání z mobilního telefonu. Jednoduše naťukáte jméno nebo číslo ve svém adresáři. Automaticky synchronizuje všechny vaše kontakty z vašeho PC, Mac, nebo internetu. Nový iPhone 3G má vylepšenou výdrž, která zaručuje pohotovostní dobu 300 hodin. Čas hovoru dosahuje 10 hodin.

iPod s širokoúhlým displejem
Telefon nebo přehrávač multimediálních souborů? iPhone 3G je iPod s širokoúhlou obrazovkou, na které několika dotyky jednoduše přehrajete vaši hudbu, videa, podcasty, audioknihy. Vyhledávání a uspořádávání obsahu zvládnete několika doteky prstu.

Internet v kapse
iPhone 3G pro internetové brouzdání používá skvělý prohlížeč pro mobilní telefony: browser Safari. Přičemž "online" můžete být nepřetržitě až šest hodin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama