T-MOBILE : PROSINEC 2008

15. prosince 2008 v 16:10 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY - Prosinec 2008


Pusťte si pusu na špacír

Nečekejte na Ježíška - nadělte si už teď. Všichni naši noví i věrní tarifní zákazníci mohou celé měsíce využít volání v síti T-Mobile zdarma! Navíc z nových telefonů za speciální ceny - už od 1 Kč.
Přejděte na nový tarif
Pořiďte si některý z našich kreditních či minutových tarifů a uzavřete účastnickou smlouvou na 2 roky - od 1. 1. 2009 si pustíte pusu na špacír zdarma v síti T-Mobile až na 24 měsíců! Záleží na tom, jaký tarif si zvolíte.

Využijte své Bonus body
Všichni naši zákazníci registrovaní ve věrnostním programu T‑Mobile Bonus mohou pro volání za 0 Kč/min. využít své Bonus body. Když proměníte v této akci své Bonus body do konce roku, můžete si pustit pusu na špacír v lednu a únoru za poloviční počet bodů!

Pusťte si pusu na špacír s novým telefonem
Až do konce roku můžete vybírat ze speciální vánoční nabídky telefonů za výhodné ceny. Akce platí pro nové zákazníky i pro věrné zákazníky, kteří prodlužují smlouvu. Třeba už za 1 Kč.
Sony Ericsson G502
Aplikace Mých5
Audio přehrávač
Bluetooth
EDGE
FM rádio
499 Kč pro nové zákazníky
1 Kč při prodloužení smlouvy


Samsung SGH-D900i
Video (přehrávání / nahrávání)
Hlasitý odposlech
Aplikace Mých5
Bluetooth
EDGE
999 Kč pro nové zákazníky
499 Kč při prodloužení smlouvyNabídka telefonů platí pouze při uzavření nové smlouvy nebo při jejím prodloužení na 2 roky. Ceny platí pro měsíční útratu 800 Kč a vyšší. Ceny pro jiné výše plnění najdete na www.t-mobile.cz.
Namixujte si vlastní vánoční koledu
Potěšte své blízké originální a vtipnou vánoční koledou, kterou jim zahraje náš speciální vánoční orchestr pusy a palce! Je to jednoduché:
*vyberete styl koledy
*namícháte nástroje
*přiložíte přání
*odešlete kamarádům

Nepropásněte: mobilní kancelář BlackBerry® je nyní dostupná všem
E-maily, chatování, surfování a další multimediální služby řešení BlackBerry® může teď využívat opravdu každý, kdo má telefon BlackBerry®. Tento komfortní a spolehlivý nástroj je k mání za pouhých 299 Kč měsíčně (vč. DPH), na zkušební dobu prvního měsíce dokonce zdarma! plnohodnotná a vysoce komfortní práce s až 10 e-maily od různých poskytovatelů podporujících POP3 nebo IMAP4 (např. Seznam, Centrum nebo Gmail)
on-line přístup k e-mailům na BlackBerry zařízeních - bez nutnosti investice do vlastního vybavení
velmi jednoduché nastavení přímo z telefonu bez nutnosti IT podpory
snadné ovládání, stabilita, vysoký stupeň zabezpečení
práce s přílohami standardních formátů (obrázky, Word, Excel, PowerPoint, ZIP, Adobe Reader)

Jak službu aktivovat? Odešlete SMS ve tvaru BIS A na číslo 4603 a my se postaráme o vše potřebné.

Pusťte si na špacír i palce a SMSkujte zdarma
Nadělování pro tvůj palec pokračuje! Stačí mít předplacenou Twist kartu a dobít si jednorázově kredit za 400 Kč - automaticky získáváš SMS na týden zdarma do sítě T-Mobile (platí od okamžiku dobití i opakovaně).
Neprošvihni: Akce končí už 31. 12. 2008!
Tím Vánoce s T-Mobile nekončí

S předplacenou Twist kartou můžeš sobě nebo svým blízkým nadělit pod stromeček nový telefon už za 1 Kč. Stačí si pořídit tarif T‑Mobile Combi, mít tak stále kontrolu nad výdaji (platba nadále formou dobíjení kreditu) a zároveň volat i posílat SMS a MMS za zvýhodněné ceny.

Nabídka T‑Mobile Combi platí při písemném závazku minimálního měsíčního dobití 300 Kč/měs. na 2 roky.

Nemusíš vědět všechno - stačí zavolat T-Mobile Asistent
Potřebuješ znát otvírací dobu tvého oblíbeného podniku? Řekneme ti ji. Chtěl bys tam odvézt taxíkem? Seženeme ti ho. Chceš u piva pobavit kamarády skloňováním slova "žába" ve 40 jazycích? Přeložíme to. Služba T-Mobile Asistent 1183 odpoví i na nejzapeklitější otázky. Je připravena 24 hodin denně, 365 dní v roce a pro zákazníky T‑Mobile i z ciziny. Na čísle 1183 můžeš úspěšně žádat například o:
telefonní čísla účastníků v ČR
asistenční služby nejrůznějšího druhu, např. tlumočení a překlady do 40 jazyků nebo objednávky letenek či taxi
informační služby, jako jsou jízdní řády, otevírací doba konkrétního podniku, kulturní a meterologický servis apod.

Jsi na ICQ? SMSkuj zdarma!
Posílej zdarma SMS přímo z ICQ na mobilní telefon! Je to absolutně jednoduché:
na začátek máš kredit 15 volných SMS, další nabíráš s odpověďmi na SMS takto zaslané
kamarádova odpověď přijde zpět do tvého ICQ a stát ho bude 3 Kč
tvůj ICQ kredit s volnými textovkami se s příchodem odpovědi zvýší o dalších 5 volných SMS
pokud ti nikdo neodepíše, můžeš kredit dobít zasláním Premium SMS ve tvaru ICQ mezera TVOJE ICQ ČÍSLO na 903 90 03 - cena zprávy je pouhé 3 Kč

Volejte za 0 Kč/min. a osvěžte své podnikání
Získejte pro svůj business více flexibility a výhodnější volání - přejděte na jeden z nových tarifů Podnikatel! Získáte tak řadu benefitů:
větší flexibilitu - kredit čerpáte podle svých potřeb na široké spektrum služeb
výhodné sazby na volání do všech sítí v ČR od 2 do 4,50 Kč/min. (od 2,38 do 5,36 Kč včetně DPH)
až o 60% levnější volání do všech sítí z ČR po Evropě (za 9,90 Kč/min., 11,78 Kč/min. včetně DPH)
převoditelnost nevyčerpaného kreditu do následujícího měsíce

Do konce roku pro vás máme speciální dárek! Pořídíte-li si některý z našich nových tarifů Podnikatel formou nové smlouvy uzavřené do konce roku na 24 měsíců, budete v rámci sítě T-Mobile od Nového roku volat za 0 Kč/min! Jak dlouho? Záleží na tarifu, který zvolíte.

Ať jste kdekoli, internet si vás najde
Mějte internet neustále k dispozici! Pořiďte si špičkový notebook HP Compaq 6735s s modemem Huawei E220 za 1 Kč a můžete na internetu řádit ve dne v noci*.
Pokud máte vlastní notebook nebo počítač, máme pro vás jedinečnou nabídku 50% slevy k některému z tarifů Internet 4G**: ke smlouvě na 2 roky sleva na 6 měsíců
ke smlouvě na 1 rok sleva na 3 měsíce


*Nabídka platí s tarifem Internet Premium a smlouvou na 2 roky do vyprodání zásob.
**Nabídka platí do 31. 12. 2008.
Internet ADSL je opět rychlejší
Připojení ADSL dál nabírá na rychlosti. Od 1. 12. můžete využívat připojení až 16 Mb/s. Stačí mít jeden z tarifů Internet ADSL. Posílejte fotky a video nebo si stahujte hudbu rychle a komfortně.
Internet ADSL tarify
Internet ADSL Standard Internet ADSL Premium
Měsíční paušál 474,81 Kč 712,81 Kč
Max. rychlost až 8 Mb/s až 16 Mb/s
FUP limit neomezeně neomezeně

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Nepropásněte Twist sady z eShopu s bonusem za akční ceny!

Jen na eShopu si můžete objednat exkluzivní Twist sady, které obsahují přednabitý kredit ve výši 500 Kč. Nepropásněte - nabídka nabízených telefonů za tyto speciální ceny je limitovaná!

Nokia 3110 Classic
Odolná konstrukce, zvýšená kapacita baterie
Paměť na 2 000 kontaktů
EDGE, bluetooth, infraport, USB připojení
Fotoaparát 1,3 Mpix, audiopřehrávač
jen za 2 299 Kč


Nokia 5310 Xpress Music
Dokonalý a uhlazený design
Celá škála hudebních funkcí
Vyhrazené hudební klávesy
Součástí 2GB paměťová karta
EDGE, bluetooth, USB připojení
jen za 3 999 KčPořiďte si výhodný tarif s telefonem Sony Ericsson T280i za 199 Kč!

Vyberte si HIT tarif, který odpovídá vašim potřebám, a dostanete elegantní telefon za zvýhodněnou cenu 199 Kč! S HIT tarifem získáváte o 20 % více kreditu (zvolíte-li některý z kreditních tarifů) nebo o 20 % výhodnější sazby za volání a SMS (zvolíte-li některý z minutových tarifů). A aby toho nebylo málo, při objednávce přes eShop vám dáme slevu dalších 20 % na prvních 6 měsíců. Smlouvu uzavíráte na 2 roky a neplatíte žádné další zálohy.

Sony Ericsson T280i
Dokonalý design, provedení z leštěného hliníku
Pohodlné ovládání přes velká tlačítka
Fotoaparát 1,3 Mpix
FM rádio, Audio přehrávač
Bluetooth

Sháníte telefon za extra nízkou cenu? Zkuste náš Výprodej telefonů!

eShop se rozrostl o novou sekci: Výprodej telefonů! Získáte zde doprodejové telefony za velmi výhodné ceny. Ještě výhodněji nakoupíte, pokud si současně aktivujete libovolný tarif. Velmi výhodné jsou také ceny telefonů v Twist sadě (s kreditem 250 Kč) nebo i samostatně, bez smlouvy. Neváhejte, na skladě je omezený počet telefonů - nabídka platí jen do jejich vyprodání!

t-music je celý v novém!

Hudební portál t-music se změnil - na adrese www.t-music.cz na tebe čeká nejen zcela nový design a tradiční hitparáda s klipy, ale také hutná várka zpráv, recenzí, rozhovorů nebo blogů známých muzikantů (Rae z Clou, Joshua ze 100°C, aj.).

Pokud se zaregistruješ, můžeš se podílet na obsahu: doplňovat info o svých oblíbených kapelách, přidávat klipy a videa, psát vlastní blog nebo se seznamovat s ostatními uživateli!
Aby toho nebylo málo, můžeš vyhrát celý koš zajímavých cen - od CD a DVD přes vstupenky na koncerty až po mobily. Pro zákazníky T-Mobile, ideálně s tarifem BAV SE, dále připravujeme zvýhodněné vstupné na vybrané koncerty.

Dej nudě na FRAG i přes svátky - vyšlo vánoční číslo!
Na prodejnách T-Mobile najdeš další číslo oblíbeného časopisu o mobilních gamesách FRAG. Už páté vydání přináší: desítky recenzí těch nejzajímavějších her letošních Vánoc (horor Silent Hill 2, fotbal FIFA 09, kutilská adventura Pat a Mat, válečná vřava Call of Duty 5, klasika Sim City Metropolis aj.)
velké téma o tvorbě mobilních her
tipy na hitové novinky příštího roku
tradiční přehled nejoblíbenějších her v jednotlivých žánrech


FRAG je k dostání zdarma na prodejnách T-Mobile až do vyčerpání zásob!Uvítací tóny ti nabízí stále víc

Uvitacitony.cz - portál, díky němuž bavíš všechny, kdo ti volají, vtipnými hláškami nabo uvítacími tóny, se stále rozrůstá. A to nejen v nabídce tónů, ale i služeb!
Náhodné přehrávání
Nadávají ti volající, že už jim tvůj stávající uvítací tón leze na mozek? Nastav si random playing - náhodné přehrávání všech tónů, které máš v knihovně. Tvůj mobil se stane malým jukeboxem na zavolání, který bude mít stále čím překvapovat - v knihovně můžeš mít až 99 songů nebo hlášek!
Personalizace
Každý pes, jiná ves. Uvitacitony.cz totiž umožňují přiřadit každému volajícímu jiný tón, a to až pro 99 čísel! Vyber třeba Chci tě líbat od Václava Neckáře a nastav si ho pro přítelkyni. Ségře zase můžeš nechat zahrát Moderní děvče od kapely Kabát.
Navíc můžeš měnit tóny i podle času - na pracovní a mimopracovní dobu. Přes den tak můžeš být za slušňáka, co poslouchá vážnou hudbu, a navečer se opravdu odvázat.
Jen za 15 Kč!
A teď to nejdůležitější: všechno je to za hubičku. Objednej si tracků, kolik chceš - platit budeš jen paušál 15 Kč měsíčně!

Ceny za stažení jednotlivých tónů najdeš na www.uvitacitony.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama