Telefónica O2 - 23.2.2009 tisková zpráva / Dobij a vyhraj – nová soutěž pro zákazníky předplacených služeb O2

23. února 2009 v 12:21 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Dobij a vyhraj - nová soutěž pro zákazníky předplacených služeb O2


23.2.2009

Ode dneška mohou všichni zákazníci předplacených služeb O2 získat zajímavé ceny pokaždé, když si dobijí kredit na O2 kartě. Do jednoduché soutěže Dobij a vyhraj je automaticky zařazen každý zákazník O2, který si libovolným způsobem dobije kredit v období od 23. února do 31. května 2009. Po každém dobití obdrží formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na stránce www.dobijavyhraj.cz a obratem zjistí, zda vyhrál. Vždy, když zákazník doplní kód, může také zodpovědět soutěžní otázku, a zúčastnit se tak soutěže o hlavní cenu.

Pravidla online soutěže
Každý den bude na www.dobijavyhraj.cz zveřejněných 150 výherních časů, ke kterým se bude vázat vždy jedna konkrétní cena. Zákazník, který si dobije svůj kredit v tuto hodinu nebo k ní bude nejblíže, získává příslušnou výhru. Každou chvíli si tak jeden zákazník odnese hodnotnou cenu v podobě televize, notebooku, mobilního telefonu, herní konzole, iPodu, dobíjecího O2 kuponu či poukázky na nákup nejrůznějšího zboží.

Hlavní cena
Do soutěže o luxusní dovolenou nebo adrenalinový zážitek podle vlastního výběru v hodnotě 150 tisíc korun se mohou zapojit všichni zákazníci, kteří si v daném měsíci dobili svůj kredit a zúčastnili se online soutěže. Při každém využití kódu tak současně mají možnost odpovědět na soutěžní otázku. A ti, kteří si dobijí 350 Kč a více, získají o jednu šanci vyhrát hlavní cenu navíc. O hlavní cenu se bude soutěžit jednou měsíčně, a to v obdobích: 23. února - 31. března 2009, 1. dubna - 30. dubna 2009 a 1. května 2009 - 31. května 2009.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama