Telefónica O2 - 4.5.2009 tisková zpráva / Surfování na Facebooku v mobilu: s O2 snadno a internet na půl roku zdarma

4. května 2009 v 16:15 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Surfování na Facebooku v mobilu: s O2 snadno a internet na půl roku zdarma

4.5.2009

Nepřetržitě ve spojení se svými přáteli mohou být od 4. května 2009 fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook, a to prostřednictvím jednoduchého nástroje. Telefónica O2 totiž ve své nabídce exkluzivně uvedla mobilní telefon Sony Ericsson W 705 vybavený speciální aplikací Facebook. K tomuto telefonu navíc každý zákazník získá O2 Internet v mobilu na šest měsíců zcela zdarma.
"Horečka s názvem Facebook zachvátila i Českou republiku. Na této nejznámější sociální síti se registruje stále více uživatelů, kteří se chtějí dělit o své prožitky okamžitě. Našli jsme ideální telefon pro to, mít Facebook stále u sebe, bez přístupu k internetu to však není možné. Proto zákazníkům k tomuto telefonu nabízíme kromě možnost mít Facebook stále u sebe také Internet v mobilu zcela nezávazně na půl roku zdarma," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Jde o nejfunkčnější a uživatelsky nejpříjemnější aplikaci pro využívání Facebooku na mobilním telefonu: je intuitivní a jednoduchá a umožňuje bezproblémové využívání nejpoužívanějších funkcí Facebook. Ve spojení s Internetem v mobilu se jedná o zcela "návykovou záležitost".

Postačí se jedinkrát přihlásit na Facebook pod stejným jménem a heslem jako na klasickém počítači. Na displeji telefonu jsou pak automaticky aktualizovány statusy vašich přátel bez nutnosti aplikaci otevírat. Jakoukoliv fotografii či video, ať už pořízené telefonem nebo do telefonu přenesené, lze nahrát na Facebook pomocí dvou "kliknutí".

O2 Internet v mobilu na 6 měsíců zdarma získá každý zákazník bez ohledu na to, zda využívá předplacené či paušální služby. Stačí, pokud si v době od 4. května 2009 do 30. června 2009 pořídí mobilní telefon Sony Ericsson W 705 vybavený aplikací Facebook. Službu není nutné objednávat, její aktivace probíhá automaticky při zakoupení telefonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama