TISKOVÁ ZPRÁVA / MIVVY - 14.5.2009

15. května 2009 v 18:26 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVA

Nová generace telefonů pro dvě sim karty: Ceny padají dolů!
Mobilní telefony mivvy® se zákazníkům představili už před dvěma lety. Největší pozornost přitáhl už tehdy mivvy dual, první telefon vybavený technologií True Dual SIM. Dnes se představují hned tři nové modely, které umožňují používat současně dvě sim karty. Stačí jen vybrat si svůj styl.

Praha, 14. května 2009 - Společnost mivvy a.s. dnes představuje trojici nových telefonů řady dual. Jsou to mivvy dual touch, mivvy dual slider a mivvy dual nio. Všechny spojuje technologie True Dual SIM, tedy možnost používat současně dvě na sobě nezávislá telefonní čísla. K dispozici je přitom společný telefonní seznam a společná paměť zpráv i dalších dat.

Typickou aplikací je pracovní i soukromá sim karta v jenom telefonu. Výhodné je také současné využití tarifů různých operátorů. Nemalé peníze ušetříte i na dovolené, když si jako druhou pořídíte levnou místní předplacenou sim kartu.

Krystalicky čisté linie


Mivvy dual touch na první podhled zaujme dominantním dotekovým 2.6" LCD displejem, který při dolním okraji splývá s podsvícenými senzorickými tlačítky. Vše elegantně hladké, černé a lesklé. Atraktivní design ukrývá mimo jiné gyroskopický senzor, který automaticky změní orientaci displeje, pokud telefon otočíte. Vestavěný TV tuner umožňuje nejen sledování televize, ale i záznam oblíbených pořadů. Přístroj je dodáván s 1GB paměťovou kartou zdarma.

Doporučená maloobchodní cena je 4.299 Kč s DPH.

Nejmenší dual sim telefon na světě

Mivvy dual slider je volbou pro fanoušky tohoto typu konstrukce. Vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost výsuvného mechanismu. Telefon zdobí jemný 2" LCD displej. Díky rozměrům 96 x 48,5 x 17 mm a hmotnosti 74 g je mivvy dual slider nejmenším telefonem na světě s podporou technologie True Dual SIM.

Doporučená maloobchodní cena je 3.999 Kč s DPH.

Hrdina všedního dne

Mivvy dual nio je typickým reprezentantem střední třídy. Práci s dotekovým 2" LCD displejem zjednoduší teleskopický stylus ukrytý v pravém dolním rohu. Příjemně zapuštěné klávesy se dobře ovládají díky dobrému podsvícení i v noci. Detaily vynikají zaoblenými tvary. Telefon je dostupný ve dvou variantách, v pánské antracitově černé a dámské krémově bílé.

Doporučená maloobchodní cena je 3.199 Kč s DPH.

Všechny přístroje jsou vybavené FM rádiem, MP3 a MP4 přehrávačem a VGA fotoaparátem s možností záznamu videa. Podporují bezdrátové připojení BlueTooth , synchronizaci kontaktů MivvySync, MMS zprávy nebo připojení k USB. Standardem je samozřejmě i SIM Toolkit, prohlížeč WAP a slot pro microSD karty.

Další informace a 3D modely zařízení jsou k dispozici na
www.mivvy.eu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama