LG : tisková zpráva 23.6.2009 - LG otevře první značkovou prodejnu v Česku

23. června 2009 v 23:30 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

LG otevře první značkovou prodejnu v ČeskuV brněnském Avionu firma nabídne hlavně prémiové produkty


Praha, 23. června 2009 --- První značkovou prodejnu LG přesně za týden slavnostně otevře společnost LG Electronics CZ v brněnském nákupním centru Avionu. Stane se tak 30. června ve 14 hodin. Obchod nabídne výhradně produkty s logem LG, především spotřební elektroniku, mobilní telefony a domácí spotřebice.

První takzvanou vlajkovou prodejnou se LG snaží koncentrovat svoje prémiové zboží na jednom místě a umožnit tak zákazníkům, aby si ho podrobně prohlédli a poradili se s odborně vyškoleným personálem. Celý projekt podporuje reklama přímo v nákupním centru a na dalších místech Brna.


"Celková investice je ve výši několika milionů korun," uvedl Vít Šubert, výkonný ředitel LG Electronics CZ.

Pro prvních 150 zákazníků je od okamžiku slavnostního otevření v úterý 30. června připraven exkluzivní dárek. Ten, kdo nakoupí v hodnotě do 10 tisíc korun, dostane stylovou čepici LG F1. Při nákupu nad 10 tisíc korun si odnese bundu s logem LG F1. Akce platí do vyprodání zásob, celkem je připraveno sto čepic a padesát bund.

Brněnská prodejna je vůbec prvním nákupním místem, v němž spotřebitelé najdou výhradně výrobky LG. Lidé se můžou seznámit s LCD a plazmovými televizory (např. LH7000, PQ6000), mobilními telefony (Arena, Cookie, Renoir), monitory (W53), domácími kiny, pračkami s motorem DirectDrive, NoFrost lednicemi či designovými klimatizacemi ArtCool.

K vidění budou i malosériové produkty, jako je například beznámrazová lednice LG zdobená křišťálky Swarovski a květinovými motivy za téměř 60 tisíc korun.


O LG Electronics CZ, s. r. o.

Česká nezávislá pobočka nadnárodního koncernu LG Electronics byla založena v říjnu 2003 jako oficiální zastoupení LG Electronics pro Česko a Slovensko. S růstem společnosti byla v září 2005 otevřena kancelář v Bratislavě.

LG Electronics vyrábí širokou škálu výrobků, na českém a slovenském trhu nabízí zboží z těchto skupin:
  • spotřební elektronika (plazmové a LCD televizory, projektory, systémy domácího kina, DVD přehrávače a rekordéry, mikrosystémy, minisystémy, autorádia a navigace)

  • domácí spotřebiče (americké chladničky, klasické chladničky, mrazničky, mikrovlnné trouby, pračky, sušičky, vysavače)

  • klimatizační jednotky (Art Cool pro využití v domácnostech, Multi Split pro využití ve velkých budovách, VRV systémy pro využití v ohromných mnohopodlažních centrech)

  • IT produkty (LCD monitory a Blu-ray mechaniky)

  • mobilní telefony

LG Electronics CZ dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Srdce na dlani(www.srdcenadlani.cz).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama