Telefónica O2 - 3.6.2009 - 8.6.2009 tisková zpráva / Dobij a vyhraj ještě nekončí - Telefónica O2 představuje nový rozcestník pro internet v mobilu - Až 1 000 Kč kreditu NA!VÍC s předplacenou O2 kartou

3. června 2009 v 14:55 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Dobij a vyhraj ještě nekončí


3.6.2009

Úspěšná soutěž Dobij a vyhraj pro zákazníky předplacených služeb O2 pokračuje. Možnost získat zajímavé ceny mají nyní až do 31. července 2009. Do soutěže je automaticky zařazen každý zákazník, který si libovolným způsobem dobije kredit na své O2 kartě. Po každém dobití obdrží formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na stránce www.dobijavyhraj.cz a obratem zjistí, zda vyhrál. Vyplněním kódu a následném zodpovězení soutěžní otázky se zákazník zařadí také do soutěže o hlavní cenu, kterou je luxusní dovolená či adrenalinový zážitek dle vlastního výběru v hodnotě 150 000 Kč.

"Soutěž se setkala s velkým zájmem. Od jejího spuštění na konci února 2009 se do dnešního dne o možnost získat některou z hodnotných cen ucházelo více než půl milionu zákazníků. Rozdali jsme tisíce výher. Nyní chceme znovu dát příležitost soutěžit těm, kteří dosud neměli štěstí nebo se do soutěže nestihli zapojit. Proto jsme se rozhodli soutěž prodloužit o další dva měsíce," uvedl Adrian Garrett, marketingový ředitel pro předplacené služby společnosti Telefónica O2.

Pravidla online soutěže

Každý den bude na www.dobijavyhraj.cz zveřejněných 150 výherních časů, ke kterým se bude vázat vždy jedna konkrétní cena. Zákazník, který si dobije svůj kredit v tuto hodinu nebo k ní bude nejblíže, získává příslušnou výhru. Každou chvíli si tak jeden zákazník odnese hodnotnou cenu v podobě televize, notebooku, mobilního telefonu, herní konzole, iPodu, dobíjecího O2 kuponu či poukázky na nákup nejrůznějšího zboží.

Hlavní cena

Do soutěže o luxusní dovolenou nebo adrenalinový zážitek podle vlastního výběru v hodnotě 150 tisíc korun se mohou zapojit všichni zákazníci, kteří si v daném měsíci dobili svůj kredit a zúčastnili se online soutěže. Při každém využití kódu tak současně mají možnost odpovědět na soutěžní otázku. A ti, kteří si dobijí 350 Kč a více, získají o jednu šanci vyhrát hlavní cenu navíc. O velkou výhru se bude soutěžit jednou měsíčně, a to v obdobích: 1. června - 30. června 2009 a 1. července - 31. července 2009.


Telefónica O2 představuje nový rozcestník pro internet v mobilu


3.6.2009

Moderní grafika, tématické řazení, velký výběr z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších internetových stránek uzpůsobených pro mobilní telefony - to je nový rozcestník, který přináší zákazníkům O2 snadnou orientaci ve světě internetu.

Díky rostoucí popularitě služby O2 Internet v mobilu, kterou si může každý zákazník vyzkoušet na 3 měsíce zdarma, rostou i nároky na mobilní internetový portál.

Přehledný rozcestník vzniknul jako reakce na zpětnou vazbu od stále rostoucího počtu uživatelů služby O2 Internet v mobilu, kteří se chtějí se orientovat na celém internetu tak, jako jsou zvyklí z PC.

Systém sám rozezná, s jakým typem telefonu jej zákazník navštěvuje a podle toho se mu přizpůsobí. Nejmodernějším typům telefonů se tak zobrazí elegantní grafická podoba, zatímco telefonům s malou obrazovkou, které má stále velká část populace, se zobrazí přehledný a jednoduchý rozcestník. Pro majitele nejstarších telefonů bez grafického displeje je portál připraven i v textové verzi.

Kromě mnoha užitečných odkazů přehledně roztříděných do tématických kategorií zákazníci na portále samozřejmě i nadále naleznou informační a zábavní služby pod značkou O2 Active. Hlavní stránka portálu i jednotlivé kategorie a služby označené O2 Active zůstávají pro všechny zákazníky O2 zdarma. Při náhodném spuštění mobilního internetového prohlížeče tak zákazníka nečeká nemilé překvapení v podobě vysoké faktury.

Při vstupu na stránky mimo portál je zákazník vždy upozorněn na jejich zpoplatnění a současně se i dozví, jak si aktivovat službu O2 Internet v mobilu, se kterou může bez obav surfovat kdekoli a kdykoli za pouhých 150 Kč měsíčně (40 Kč týdně pro zákazníky s předplacenou kartou). Pro aktivaci služby stačí odeslat SMS ve tvaru IVM na 999 181. Navíc teď všichni, kdo si službu aktivují, dostanou 3 měsíce jejího užívání zdarma, aby si mohli vyzkoušet, jak vypadají jejich nejoblíbenější stránky v prostředí mobilního telefonu. Výjimkou jsou pouze placené "prémiové" služby, jako je stahování her, melodií apod.

"Zvyklosti uživatelů mobilního internetu se mění. Zatímco dříve hledali především praktické informace, nyní čím dál více využívají a chápou internet v mobilu jako zábavu a nástroj pro krácení volných chvil během dne," vysvětluje Jan Karas, ředitel mobilního segmentového marketingu a dodává: "Tomuto trendu jsme přizpůsobili i novou podobu našeho mobilního internetového portálu, díky kterému mají zákazníci O2 celý internet na dosah ruky kdekoliv a kdykoliv."

Až 1 000 Kč kreditu NA!VÍC s předplacenou O2 kartou


8.6.2009

1 000 Kč kreditu NA!VÍC mohou nyní získat noví zákazníci k předplaceným tarifům O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS. Díky speciálnímu bonusu v podobě dvojnásobného kreditu budou moci celé léto volat a SMSkovat ještě více.

Každý, kdo si v době od 15. června do 31. srpna 2009 pořídí jednu z nových předplacených karet O2 NA!PIŠTE nebo O2 NA!HLAS, dostane speciální bonus v podobě 100 % kreditu navíc k prvnímu dobití. Pro získání bonusu stačí jednorázově dobít v hodnotě minimálně 300 Kč. Bonus nelze uplatnit na služby obsahu, audiotextové služby a využití prémiových čísel.

"Pro uživatele předplacených O2 karet je důležité, a v období letních prázdnin obzvlášť, mít možnost volat a posílat SMSky za nízké ceny. Právě pro ně jsou určeny tarify O2 NA!PIŠTE a O2 NA!HLAS, které jim NA!VÍC přinášejí víkendového volání a posílání SMS v mobilní síti O2 za pouhých 0,50 Kč. K těmto výhodám navíc nyní po celé léto získají kredit v hodnotě až 1 000 Kč," říká Adrian Garrett, marketingový ředitel pro předplacené služby společnosti Telefónica O2.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama