Tisková zpráva - XtremeMac novým Luna Voyager opět určuje standardy v iPhone příslušenství

2. července 2009 v 17:21 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
XtremeMac novým Luna Voyager opět určuje standardy v iPhone příslušenství

Amsterdam, 2. července2009 - XtremeMac opět určuje standardy v iPhone / iPod příslušenství.

Dnes byl představen nový budík Luna Voyager. Plášť kompaktu v sobě spojuje leštěný design s vynikajícím plným zvukovým rozsahem a křišťálově čistým diplejem. Nabíjí se přes noc, takže Váš iPhone nebo iPod začne den v plné síle, zatímco Vy se budíte za zvuku svých oblíbených tónů.

Apple nadšenci vědí, že ne všechna zvuková zařízení jsou kompatibilní s jejich iPhony nebo iPody. Strůjci XtremeMac vytvořili produkt, který se shoduje s nejnovějšími normami firmy Apple a je s iPhone 3G S plně kompatibilní. Nyní můžete vstávat, poslouchat při tom svou hudbu ve vynikající zvukové kvalitě, a přitom nezmeškat žádný hovor.

Luna Voyager se snadno vejde do Vaší tašky, můžete ho mít s sebou tedy kdykoli někam cestujete. Budík si automaticky nastaví čas, který máte na svém iPhonu, a aktivuje rovněž budíky nastavené v telefonu. Prostřednictvím konektoru můžete také využívat svůj iPod shuffle nebo další MP3 zařízení. Díky náhradní baterii si můžete být jistí, že nikdy o buzení nepřijdete. Jak tedy doma, nebo na cestách, budík Luna Voyager tu bude vždycky připraven, aby Vás probudil.

Matthieu Valk, manažer komunikace EMEA u XtremeMac říká: "Díky blízké spolupráci s Apple vytváří XtremeMac vždy inovační příslušenství, které iPod, iPhone, Apple TV a další související produkty doplňuje. Design Luna Voyageru, výběr materiálu a vynikající audio kvalita skutečně doplňuje Váš iPhone nebo iPod."

Ceny a dostupnost
Luna Voyager je k dispozici u vybraných prodejců Apple za doporučenou maloobchodní cenu cca 2.330,- Kč vč. DPH (89,95 EUR).


O XtremeMac
XtremeMac vytváří inovační příslušenství doplňující iPod, iPhone, Apple TV a související produkty firmy Apple. Byl založen roku 2001 krátce poté, co byl do prodeje uveden Apple iPod, XtremeMac byla úplně první firmou, která představila pouzdro na iPod. Zaměřuje se výhradně na produkty Apple, oblíbená řada výrobků zahrnuje oceněné Luna, Tango, SportWrap, InCharge, TuffWrap a řadu moderních a cenově přístupných A/V kabelů. XtremeMac je portfoliová značka Imation Corp. Další informace o XtremeMac najdete na http://www.xtrememac.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama