Telefónica O2 - 3.8.2009 & 4.8.2009 tisková zpráva / Mobilní síť nové generace se rozrostla do Hradce Králové a Pardubic / O2 přináší limitovanou edici „Kabát“ mobilních telefonů

4. srpna 2009 v 10:46 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Mobilní síť nové generace se rozrostla do Hradce Králové a Pardubic


3.8.2009

Telefónica O2 pokračuje v rozšiřování mobilní sítě nové generace do dalších krajských měst. Nejmodernější síť s nejrychlejšími přenosy dat na českém trhu je nyní nově dostupná také obyvatelům Hradce Králové a Pardubic. Od 1. srpna mohou zákazníci v těchto krajských městech využívat v současné chvíli nejrychlejší mobilní internet až 3,6Mbit/s, který je pro ně připraven ve speciální zvýhodněné nabídce.

"Dostáváme svým slibům a pokračujeme rychlým tempem v pokrývání České republiky signálem 3G. Mobilní sítí nové generace jsme pokryli již devět z celkem čtrnácti českých krajských měst. Jako jediný operátor na tuzemském trhu nabízíme zákazníkům nejrychlejší a zároveň také nejvýhodnější mobilní internet. Data nyní mohou přenášet rychlostí až 3,6 Mb/s a pokud si pořídí mobilní internet k O2 Internetu pro domácnost, získají jej pouze za 150 Kč měsíčně," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Zákazníci, kteří využívají služeb O2 Internet na doma, získají mobilní internet za pouhých 150 Kč. Od 1. srpna do 30. září 2009 získají obyvatelé Hradce Králové a Pardubic mobilní připojení ve speciální zvýhodněné nabídce. Všichni, kteří si aktivují samostatný O2 Mobilní internet nově, si jej mohou pořídit za pouhých 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 750 Kč s DPH, tak ušetří celých 150 Kč měsíčně. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

Internet v mobilu dostává díky moderní síti s nejrychlejšími datovými přenosy nový rozměr a to především na mobilních telefonech s velkým dotykovým displayem. Od 1. srpna 2009 zařazuje O2 exkluzivně do své nabídky telefon Samsung S 5600, se kterým si zákazníci vychutnají surfování po internetu naplno. Přístroj podporuje právě sítě nové generace včetně rychlých datových přenosů a navíc je vybaven velkým dotykovým displejem. Po dobu dvou měsíců, tj. do 30. září 2009, je všem zákazníkům nabízen za speciální zvýhodněnou cenu. Stačí, pokud již mají nebo si nově aktivují službu O2 Internet v mobilu. V dotované verzi pak telefon získají již za 995 Kč s DPH. V nedotované verzi je k dispozici za 6 095 Kč s DPH.

O2 přináší limitovanou edici "Kabát" mobilních telefonůNokia 6300 - edice Kabát
Nokia 6300 - edice Kabát

4.8.2009

Od 1.8. si mohou fanoušci kapely Kabát zakoupit u O2 mobilní telefon Nokia 6300 z limitované edice.

Součástí balení je zvláštní zadní kryt s gravírovaným logem skupiny Kabát (viz. foto v příloze). Pro zákazníky O2, kteří si mobil zakoupí, jsou navíc připraveny zdarma ke stažení tapety s motivy kapely. Stačí jen zaslat SMS s unikátním kódem, který najdou v balení telefonu, na číslo 999888.

"Tuto speciální edici jsme připravili v souvislosti s jedinečným koncertem k výročí 20 let skupiny Kabát, který se bude konat 12. 9. 2009 od 20 hod v Praze na Vypichu a jehož jsme hlavním partnerem. Tento koncert je letos jedinou příležitostí, jak vidět Kabát naživo,"říká Ing. Bohdan Tetiva, ředitel pro produktový marketing a věrnostní programy společnosti Telefónica O2 a dodává: "V prodeji je jen 2000 ks telefonů, takže je třeba si pospíšit."

Telefon je k dostání za 3795 CZK.

Od 1.8. je v plném proudu také soutěž o 500 vstupenek na koncert. Stačí hlídat www.o2extra.cz, kde se objevují výherní kódy. Hlavní výherce pak získá 2 VIP lístky, telefon z limitované edice a možnost potkat se s členy kapely. Více informací o soutěži na www.o2extra.cz.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit výhradně na prodejnách O2, a to minimálně až do konce srpna. Pokud nějaké vstupenky zbudou, budou dány do prodeje v místě konání koncertu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama