Telefónica O2 - ZÁŘIJOVÉ NOVINKY V O2

1. září 2009 v 23:50 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

ZÁŘIJOVÉ NOVINKY V O2


PAUŠÁLNÍ ZÁKAZNÍCI

O2 Mobilní Internet za 600 Kč měsíčně na 2 roky

Všichni zákazníci teď mohou po dobu dvou let surfovat na cestách za speciální cenu 600 Kč vč. DPH měsíčně. Stačí, pokud si objednají službu O2 Mobilní Internet a uzavřou smlouvu na 24 měsíců. Měsíčně tak ušetří 150 Kč, celkem za dva roky dokonce až celých 3 600 Kč. Svým mobilním zákazníkům nabízí Telefónica O2 další zvýhodnění. Mají-li některý z tarifů O2 NEON, získají dodatečnou slevu 100 Kč a měsíčně tak zaplatí pouze 500 Kč.


Mobilní tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] se slevou

Zákazníci, kteří se rozhodnou přejít k O2 a objednají si prostřednictvím www.o2shop.cz mobilní tarif pro mladé O2 [:kůl:] či O2 NEON ve variantách SMS, S, M, L, XL a XXL, získají v jedinečné nabídce po dobu dvou let 30% slevu z běžné měsíční ceny vybraného tarifu. V případě využití nabídky s tarify O2 NEON a dotovaným telefonem, kdy je smlouva uzavřena na dobu 36 měsíců, se cenové zvýhodnění vztahuje na celé toto časové období.

VŠICHNI ZÁKAZNÍCI

Uvítací melodie zdarma

Prostřednictvím portálu O2 Active přináší Telefónica O2 všem uvítací melodie do mobilu zdarma. Zákazníkům, kteří si nově aktivují službu Uvítací melodie, nebude účtována cena za zakoupení vybrané melodie a po dobu dvou měsíců od data pořízení ani měsíční servisní poplatek ve výši 15 Kč vč. DPH. Oblíbenou melodii je možné vybírat na www.O2Active.cz v sekci Hudba - Akční nabídka - Uvítačky ZDARMA.. Službu je možné aktivovat odesláním SMS ve tvaru UVITACKY na číslo 999888.

Odměny s programem O2 Extra

Pro milovníky divadla přináší Telefónica O2 slevy z ceny vstupného. O 20 % méně na jedné vstupence zaplatí členové O2 Extra na vybraná představení plzeňského Mezinárodního festivalu Divadlo a také na představení divadla J. K. Tyla. Pro získání slevy stačí zaslat SMS s klíčovým slovem uvedeným u přehledu představení na číslo 900 11 03 (cena SMS je 3 Kč). Obratem obdrží jedinečný kód, kterým se prokáží na pokladně divadla. Na jedno telefonní číslo lze v obou případech zažádat o jednu slevu na maximální počet dvou vstupenek.
Hokejoví nadšenci mají prostřednictvím zákaznického programu O2 Extra možnost získat unikátní výhru v podobě podepsaného dresu NHL. Stačí, pokud se od 1. září do 30. září 2009 zúčastní vědomostní soutěže, ve které je pro ně připraveno 30 tématických otázek. Odměna čeká celkem na 67 výherců.
Podrobnosti o zákaznických odměnách programu O2 Extra jsou k dispozici na www.o2extra.cz.


DROBNÍ PODNIKATELÉ A ŽIVNOSTNÍCI


Mobilní tarify O2 NEON se slevou a volnými minutami navíc zdarma

Zákazníci z řad drobných podnikatelů a živnostníků, kteří si objednají prostřednictvím www.o2shop.cz jeden z neomezených tarifů O2 NEON, získají po dobu dvou let 30% slevu z běžné měsíční ceny vybraného tarifu. V případě využití nabídky s tarify O2 NEON a dotovaným telefonem, kdy je smlouva uzavřena na dobu 36 měsíců, se cenové zvýhodnění vztahuje na celé toto časové období. Na prvních šest měsíců užívání zvoleného tarifu O2 NEON navíc získávají zdarma 25 % volných minut.

Měsíc surfování v mobilu zdarma

Zákazníci, kteří si objednají službu O2 Internet v mobilu, získají pohodlný přístup na internet a ke svému emailu na 1 měsíc zcela zdarma. Po skončení tohoto období zaplatí měsíčně standardní cenu, a to 150 Kč vč. DPH v případě paušálních zákazníků a 40 Kč vč. DPH týdně u zákazníků předplacených služeb.

Sony Ericsson se slevou

Každý zákazník, který si v období pořídí k danému měsíčnímu plnění vybraný typ mobilního telefonu Sony Ericsson, jej pořídí se slevou ve výši 400 Kč. Nabídka platí jak pro nové aktivace, tak při prodloužení závazku na 24 měsíců (u tarifů O2 NEON na 36 měsíců) pro mobilní telefony Sony Ericsson X1, Sony Ericsson W705 a Sony Ericsson C510.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama