Říjen 2009

Samsung_26.10.2009_tisková zpráva / SPUSŤTE JEDNU Z MNOHA ANIMACÍ A FOŤTE JEDEN DĚTSKÝ ÚSMĚV ZA DRUHÝM!

31. října 2009 v 11:39 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

SPUSŤTE JEDNU Z MNOHA ANIMACÍ A FOŤTE JEDEN DĚTSKÝ ÚSMĚV ZA DRUHÝM!Jak často jste se pokoušeli vyfotit kouzelný úsměv vašich dětí? Vzpomínáte, jak těžké bylo přilákat jejich pozornost, aby se dívaly do objektivu? S novými fotoaparáty Samsung ST500 a ST550 již nemusíte na děti mlaskat, pískat nebo šustit obalem od bonbónu. Stačí jednoduše na předním displeji spustit jednu z 20 animací a poté fotit jeden roztomilý úsměv za druhým!


Praha, 26. října 2009 - Společnost Samsung Digital Imaging přichází společně s novou řadou digitálních fotoaparátů Samsung ST500 a ST550 také s inovativní funkcí, díky které bude fotografování malých dětí skutečnou hračkou. Kolikrát jste se snažili zachytit roztomilý úsměv vašich dětí a kolikrát se vám to opravdu podařilo? Díky digitálním fotoaparátům Samsung, které jsou vybaveny dvěma displeji - jedním menším vpředu a jedním velkým vzadu, je po starostech.


Nejen, že přední displej poslouží jako zrcátko, takže focení autoportrétů je velmi snadné, ale nabízím mimo jiné také dětský režim se zábavnými, poutavými a jednoduchými animacemi pro zachycení neopakovatelných výrazů, jaké umí nasadit jen děti.

Jak tohle všechno funguje? Pouhým poklepáním na přední stranu fotoaparátu Samsung ST500 a ST550 spustíte menší displej, na kterém si v menu fotoaparátu jednoduše vyberete spuštění dětského módu. Vaše děti potom budou sledovat krátkou animaci, tak zaujatě, jako by sledovaly svou oblíbenou pohádku. A vy tak získáte výjimečnou příležitost je zachytit.

Pro případ, že byste chtěli stávající animaci obměnit, připravil Samsung dalších 20 animací jednoduše ke stažení na svých stránkách. Na webu si je také můžete prohlédnout, takže v předstihu uvidíte, jaká zábavná zápletka animované hrdiny čeká.
VODAFONE 236

30. října 2009 v 9:21 | Jan Cicálek |  VODAFONE

VODAFONE 236 - Telefon za hubičku


Vodafone přichází s dalším lowendovým telefonem za lidovou cenu. Tím modelem je Vodafone 236, který bude(možná už i je) v prodeji v průběhu měsíce října 2009. A ta cena? Standardní cena je pouhých 677Kč. Je pravdou, že tento model vlastně téměř nic neumí, ale kdo hledá jednoduchý telefon pro telefonování a SMS možná ho právě Vodafone 236 zaujme. Samozřejmostí je však budík, kalendář, kalkulačka, převodník měn nebo nějaká ta hra pro chvíli nudy. Mě však spíše zaujala hmotnost telefonku, která je pouhých 60 gramů, takže ho v kapse vlastně vůbec neucítíte :)......a to je opravdu všechno, nic víc v jeho výbavě nenajdete.

Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
VODAFONE 236

Frekvence
GSM 900/1800 Mhz

Rozměry
106X46x11 mm

Hmotnost
60g

Konstrukce
Klasická

Operační systém
Vlastní

Typ displeje
TFT

Počet barev
65tisíc

Rozlišení displeje
128x128 Px

Vnější displej
128x128 Px

Telefonní seznam
300 + SIM

Paměť na SMS/MMS
x

Baterie
Li-Ion, 720 mAh

Pohotovostní režim
Až 210 hod.

Doba hovoru
Až 7 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
x

Interní paměť
32 MB

GPRS
x

HSCSD
x

EDGE
x

3G
x

WI-FI
x

Integrovaná GPS
x

HW modem
x

Bluetooth
x

Infraport
x

USB
x

E-mailový klient
x

Internetový prohlížeč
x

Wapový prohlížeč
x

T9
Ano

Hlasité handsfree
x

Kalkulačka
Ano

Kalendář
Ano

Budík,Převodník měn
Ano/Ano


ZÁBAVAFotoaparát
x

Video snímání/přehrávání
x

Java
x

Hry
Ano

MP3 přehrávač
x

Konektor na 3.5mm jack
x

FM Radio
x

Vyzvánění
Polyfonní

Přizpůsobení
x

SMS,MMS
Ano/Ne


OSTATNÍV prodeji
Od října 2009

Cena
677,00 KčTelefónica O2 - 27.10.2009 tisková zpráva / O2 Internet za 500 Kč a navíc bez závazku

27. října 2009 v 9:34 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 Internet za 500 Kč a navíc bez závazku

27.10.2009

Telefónica O2 přináší další z mimořádných časově omezených nabídek vysokorychlostního připojení k internetu. Zákazníci mají nyní příležitost pořídit si na rok O2 Internet bez závazku, a to za pouhých 500 Kč měsíčně bez jakýchkoli dalších poplatků za pevnou linku. Nabídka startuje 1. listopadu 2009 a je možné ji využít po dobu dvou týdnů.

"V sérii krátkodobých nabídek je tato opravdu výjimečná. Poprvé zákazníkům přinášíme možnost pořídit si vysokorychlostní O2 Internet nejen za výhodnou cenu, ale navíc bez závazku. Snažíme se tím vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří se nechtějí vázat na 24 měsíců a váhají s pořízením internetu, protože mají obavy z budoucnosti. Navíc zákazníkovi garantujeme zvýhodněnou cenu po dobu jednoho roku." říká Petr Matějovský, ředitel marketingu společnosti Telefónica O2.

Domácí surfování rychlostí až 8 Mb/s si nyní mohou za speciální cenu 500 Kč měsíčně po dobu jednoho roku užívat všichni zákazníci. Stačí, pokud si od 1. listopadu do 15. listopadu 2009 objednají službu O2 Internet. Nejsou přitom vázáni žádným závazkem. Cena za používání služby je konečná, zákazník se tedy nemusí obávat žádných dalších poplatků navíc. Za aktivaci služby zaplatí zákazníci pouze 1 korunu, za zvýhodněnou cenu 990 Kč pak pořídí Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti.

Bez nutnosti vázatse smlouvou pořídí zákazníci také O2 Mobilní internet, a to za zvýhodněnou cenu 500 Kčměsíčně na 2 roky. S USB modemem o velikosti běžné flash paměti budou online téměř okamžitě. V případě objednání služby bez podpisu smlouvy jej pořídí za 1 895 Kč. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců jej dostanou za pouhou 1 Kč. V kombinaci s O2 Internetem se měsíční cena O2 Mobilního internetu sníží na 150 Kč měsíčně.

I-MOBILE HITZ 212

27. října 2009 v 9:30 | Jan Cicálek |  Ostatní MT

I-MOBILE HITZ 212


I-Mobile Hitz 212 je jednoduchý mobilní telefon hodící se spíše pro nenáročné uživatele nebo teenagery, kterým stačí, aby měli po ruce vždy svoji empétrojku a mobilní telefon v jednom. Na trh by měl přijít již tento měsíc, ale kdo ví :-) ? Jedno je však jisté jeho cena bude vzhledem k portfóliu funkcí více než lidová. A co vlastně umí?

I-Mobile Hitz 212 je mobilní telefon pracující v GSM pásmech 900 a 1800 MHz, má 1.77 palcový TFT displej a jeho rozlišení je 128x160 Px. Vaše mutimediální soubory, vyjma videí můžete přenášet z/do přístroje datovým kabelem(USB v1.1) nebo pomocí bluetooth, avšak pouze ve verzi 1.2. Soubory můžete ukládat na paměťové karty typu microSD do max. kapacity 1 GB. Pozor nesnímá ani nepřehrává video, za to, ale ve výbavě nechybí MP3 přehrávač nebo FM rádio. Součástí výbavy je též fotoaparát, avšak s již "překonaným" rozlišením 352 x 288 Px. Pro brouzdání po internetu můžete použít wapový prohlížeč a pro připojení k němu požít GPRS třídy 10. Jako nadstandard berte ještě to, že přístroj podporuje True Dual SIM a můžete v něm mít 2x SIM kartu "na příjmu".

Nic víc od přístroje nečekejte jak jsem již psal, jedná se o lidový telefon za lidovou cenu.


Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
i-mobile Hitz 212
Frekvence
GSM 900/1800 Mhz
Rozměry
105x46x13.3mm
Hmotnost
80 g
Konstrukce
Klasická
Operační systém
Vlastní
True Dual SIM
Ano
Typ displeje
TFT, 1.77"
Počet barev
65 tisíc
Rozlišení displeje
128x160 Px
Vnější displej
128x160 Px
Telefonní seznam
Až 300 záznamů
Paměť na SMS/MMS

Baterie
Li-Ion, 750 mAh
Pohotovostní režim
Až 240 hod.
Doba hovoru
Až 3 hod.UŽITEČNÉ FUNKCE

Paměťová karta
microSD, max.1 GB
Interní paměť

GPRS
Třída 10
HSCSD
ne
EDGE
ne
3G
ne
WI-FI
ne
Integrovaná GPS
ne
HW modem

Bluetooth
Verze 1.2
Infraport

USB
Verze 1.1
E-mailový klient
ne
Internetový prohlížeč

Wapový prohlížeč
Ano, WAP 2.0/xHTML
T9
Ano
Hlasité handsfree

Kalkulačka
Ano
Kalendář
AnoZÁBAVA

Fotoaparát
Ano, CIF, 352 x 288 Px
Video snímání/přehrávání
Ne/Ne
Java

Hry
Ano
MP3 přehrávač
Ano
Konektor na 3.5mm jack

FM Radio
Ano
Vyzvánění
MP3/Polyfonní
Přizpůsobení
Ano
SMS,MMS
Ano/AnoOSTATNÍ

V prodeji
ne (plánovaný na 10/2009)
Cena


T-MOBILE : ŘÍJEN 2009

22. října 2009 v 17:18 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY - ŘÍJEN 2009Moje firma - Poradce pro podnikatele a firmy
T-Mobile | t-zones | t-music
T-Mobile - Vy rozumíte podnikání, my komunikaci
Vysokorychlostní Internet ADSL
bez pevné linky
Potřebujete ke své práci kvalitní internetové připojení, ale nechcete platit za něco, co nepotřebujete? Nabízíme vám pevný internet ADSL, aniž byste museli platit poplatky za pevnou linku. Pořiďte si internet ADSL od T-Mobile do konce roku a celý příští rok plaťte pouze 499 Kč měsíčně.
Více o internetu ADSL od T-Mobile

Volejte, kdy chcete a jak dlouho chcete. Bez placení navíc

Už vás obtěžuje počítat provolané minuty? Pak vám pro snazší podnikání nabízíme tzv. neomezené tarify
Volání v Týmu
Volání v Práci
Volání Nonstop
Zvolte si ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a komunikačním zvyklostem, a můžete za neměnný paušální poplatek volat třeba 24 hodin denně. Čím více a déle v rámci zvýhodnění telefonujete, tím jsou vaše hovory výhodnější.
Volejte s neomezenými tarify

Nejlepší signál stále zlepšujeme

Máme nejkvalitnější síť v ČR! Potvrdil to nezávislý průzkum společnosti P3 Solutions. A dále signál zlepšujeme. Důkazy: pokrýváme signálem 99,77 % obyvatel ČR. Máme 4 467 vysílačů. Ročně postavíme minimálně 100 nových vysílacích věží. Do modernizace sítě pravidelně investujeme, letošní investice plánujeme za 4 mld. Kč.
Řada našich vysílačů slouží veřejnosti také jako rozhledny.
Najděte si jejich seznam na níže uvedené internetové adrese a přijďte se k nám pokochat krásnou vyhlídkou.
Více na www.t-mobile.cz/pokryti

Strategické spojení s Českými Radiokomunikacemi

Společnosti T‑Mobile a České Radiokomunikace oznámily, že uzavřely smlouvu, na jejímž základě T‑Mobile odkoupí část podniku Českých Radiokomunikací, která poskytuje maloobchodní telekomunikační služby. Díky převzetí této části Českých Radiokomunikací pro Vás budeme moci rozšířit nabídku o fixní služby. Věříme, že k Vaší spokojenosti.
Pokud se chcete dozvědět o tomto spojení více, podívejte se na tiskovou zprávu.


eShop tipy
Prodlužte si smlouvu výhodně v eShopu T-Mobile
Máte smlouvu na dobu neurčitou nebo Vám brzy vyprší vaše stávající? Obnovte si smlouvu v eShopu T-Mobile a získáte 20% slevu na paušál pro váš tarif, a to po dobu 6 měsíců.
Zároveň s prodloužením smlouvy si na eShopu můžete i změnit váš tarif.
V eShopu T-Mobile si při objednání nového tarifu můžete nyní vybrat telefonní číslo
Objednávat v eShopu T-Mobile se vyplatí - nejen že dostanete 20% slevu na paušál pro jakýkoliv tarif, ale navíc si při objednávce nové SIM karty můžete i vybrat telefonní číslo.
Vstup do eShopu


T-Mobile Bonus program
Odměňujeme vás za věrnost
Vyměňte své nasbírané Bonus body za služby T-Mobile nebo atraktivní zboží
- ČSA 1000 mil za 1520 bodů
- Sony - poukaz v hodnotě 3000 Kč za 7000 bodů
Pro objednání jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog.
Volejte zdarma za Bonus body
Volání zdarma do sítě T-Mobile na 2 měsíce za 2500 bodů
Pro objednání jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie Tarifní zvýhodnění.
Bonus katalog


MIVVY ZERO

21. října 2009 v 15:17 | Jan Cicálek |  MIVVY

MIVVY ZERO
LG BL20 NEW CHCOLATE

16. října 2009 v 1:15 | Jan Cicálek |  LG

NOVÁ ČOKOLÁDA OD LG

LG BL20 NEW CHOCOLATE

LG BL20 NEW CHOCOLATE

Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
LG BL20 NEW CHOCOLATEFrekvence
GSM 850 / 1800 / 1900 MhzGSM 900 / 1800 / 1900 Mhz


HSDPA 900 / 2100 MhzRozměry
106.9 x 50.8 x 12.3 mmHmotnost
115 gKonstrukce
VysouvacíOperační systém
LGTyp displeje
TFT dotykový, 2.4"Počet barev
262 tisícRozlišení displeje
240 x 320 PxVnější displej
240 x 320 PxTelefonní seznam
1000 kontaktů + SIMPaměť na SMS/MMS

Baterie
Li-Ion, 900 mAhPohotovostní režim
Až 450 hod.Doba hovoru
Až 5 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCE

Paměťová karta
microSD, max.16GBInterní paměť
60 MBGPRS
Třída 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbpsHSCSD
AnoEDGE
Třída 123G
HSDPA, 3.6 MbpsWLAN
neIntegrovaná GPS
neHW modem
AnoBluetooth
Verze 2.1 s A2DPInfraport
neUSB
Verze 2.0E-mailový klient
AnoInternetový prohlížeč
AnoWapový prohlížeč
AnoT9
AnoHlasité handsfree
AnoKalkulačka
AnoKalendář
Ano


ZÁBAVA

Fotoaparát
5 MPx, 2560 x 1920 Px, optikaSchneider-Kreuznach , autofocus, LEDVideo snímání/přehrávání
Ano/Ano , H.264/MP4/WMVJava
Ano, MIDP2Hry
Ano, 2MP3 přehrávač
Ano , MP3/AAC/AAC+/WMAKonektor na 3.5mm jack

FM Radio
Ano s RDSVyzvánění
Polyfonní/MP3Přizpůsobení
AnoSMS, MMS, Messaging
Ano/Ano/Ano


OSTATNÍ

V prodeji
neCena

LG BL20 NEW CHOCOLATE

SAMSUNG S5600V BLADE

9. října 2009 v 22:24 | Jan Cicálek |  SAMSUNG

Samsung S5600V Blade

Zase jedna placka dost se podobající iPhone, nerad se opakuji, ale chtělo by to z hlediska designu ze strany výrobců již nějakou inovaci. Samsung S5600V Blade má v nabídce Vodafone za cenu 4777Kč, netvrdím, že je to hodně, ale výbavově dost podobnou "Sušenku" od LG dostanete podstatně levněji. Přesto bych však nad Samsungem S5600V nelámal hůl.

V jeho výbavě z uživatelsky oblíbených funkcí nechybí takřka nic.....takže např.fotoaparát je 3MPx s pokročilými funkcemi, MP3/MP4 přehrávač v pohodě přežvýknou formáty MP3/WMA/AAC/H.263/H.264/WMV/MP4/AVI. Paměť telefonu čítající 50 MB můžete rozšířit microSD kartou až o 8 GB což je více než dostatečné a jako bonus můžete brát např podporu 3G sítí :-).

Co mě štve u 2.8 palcového displeje je jeho poměrně malé rozlišení. Přece jen se mi zdá 240 x 320 Px v tomto případě trošičku málo :-( a i cena mohla být o malinko nižší. Všechny dodatečné informace k tomuto modelu najdete níže, takže rozhodnutí zda koupit či nekoupit je jen a jen na vás.

Samsung S5600V


Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
Samsung S5600 BladeFrekvence
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz
HSDPA 900 / 2100 Mhz


Rozměry
102.8 x 54.8 x 12.9 mmHmotnost
92 gKonstrukce
KlasickáOperační systém
SamsungBarevné provedení
Černá, růžováTyp displeje
TFT dotykový, 2,8"Počet barev
16 mil.Rozlišení displeje
240 x 320 PxVnější displej
240 x 320 PxTelefonní seznam
50 MBPaměť na SMS/MMS
2000Baterie
Standardní baterie Li-Ion 1000 mAhPohotovostní režim
Až 250 hod.Doba hovoru
Až 2 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCE

Paměťová karta
microSD, až 8 GBInterní paměť
50 MBGPRS
Třída 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 sloty), 32 - 48 kbpsHSCSD
neEDGE
Třída 123G
HSDPA, 7.2 MbpsWLAN
neIntegrovaná GPS
neHW modem
AnoBluetooth
Ano, v2.1 s A2DPInfraport
neUSB
Ano, v2.0E-mailový klient
AnoInternetový prohlížeč
AnoWapový prohlížeč
AnoT9
AnoHlasité handsfree
AnoKalkulačka
AnoKalendář
Ano


ZÁBAVA

Fotoaparát
3.15 MP, 2048x1536 pixelů, LED blesk, funkce detekce úsměvuVideo snímání/přehrávání
Ano/Ano , H.263/H.264/WMV/MP4, QVGA @ 15fpsJava
Ano, MIDP2Hry
AnoMP3 přehrávač
Ano, MP3/WMA/AACKonektor na 3.5mm jack
AnoFM Radio
Ano, s RDSVyzvánění
Polyfonní 72hlasé, MP3, WAV, MIDIPřizpůsobení
AnoSMS,MMS
Ano/Ano


OSTATNÍ

V prodeji
AnoCena
4777Kč (Vodafone)
Samsung S5600V
Samsung S5600V

NOKIA X6

4. října 2009 v 14:08 | Jan Cicálek |  NOKIA

NOKIA X6Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
NOKIA X6

Frekvence
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MhzHSDPA 900 / 1900 / 2100 Mhz

Rozměry
111 x 51 x 13.8 mm

Hmotnost
122 g

Konstrukce
Klasická

Operační systém
Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5

RAM
128 MB

CPU
ARM 11 434 MHz processor

Typ displeje
TFT dotykový, 3.2"

Počet barev
16 mil.

Rozlišení displeje
360 x 640 pixels

Vnější displej
360 x 640 pixels

Telefonní seznam
Prakticky nevyčerpatelný

Paměť na SMS/MMS
Prakticky nevyčerpatelná

Baterie
Li-Ion 1320 mAh (BL-5J)

Pohotovostní režim
Až 401 hod.

Doba hovoru
Až 8 hod. 30 min.

Doba přehrávání hudby
Až 35 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
ne

Interní paměť
32 GB

GPRS
Třída 32

HSCSD
Ano

EDGE
Třída 32

3G
HSDPA, 3.6 Mbps

WLAN
Wi-Fi 802.11 b/g, UPnP technologie

Integrovaná GPS
Ano, s podporou A-GPS; Ovi Maps 3.0

HW modem
Ano

Bluetooth
Ano, v2.0

Infraport
ne

USB
Ano, v2.0 microUSB

E-mailový klient
Ano

Prohlížeč
WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds

T9
Ano

Hlasité handsfreeKalkulačka
Ano

Kalendář
Ano

Kancelářské aplikace
Word, Excel, PowerPoint


ZÁBAVAFotoaparát
5 MP, 2592x1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, Dual LED flash, video light

Video snímání/přehrávání
Ano/Ano (WMV/RV/MP4/3GP)

TV-tuner
Ano

Java
Ano, MIDP2

Hry
Ano 3 (Spore, D Mix Tour, Asphalt4)

MP3 přehrávač
Ano (MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A)

Konektor na 3.5mm jackFM Radio
Ano, Stereo FM s RDS

Vyzvánění
Polyfonní/MP3

Přizpůsobení
Ano

SMS,MMS.Messaging
Ano/Ano/Ano


OSTATNÍV prodeji
ne

Cena
523.70 - 642.70 US$
Asi 9216 - 11119 Kč
Nokia X6

Telefónica O2 - 2.10.2009 tisková zpráva / O2 přináší vzájemné volání ve skupině až sedmi přátel zdarma

2. října 2009 v 10:01 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 přináší vzájemné volání ve skupině až sedmi přátel zdarma

2.10.2009

Telefónica O2 představuje novou službu O2 Navzájem pro vzájemné telefonování s přáteli a rodinou. Díky ní získá každý zákazník za měsíční poplatek možnost volat si ve skupině až sedmi čísel v síti O2 zcela zdarma. Nabídka startuje 15. října 2009 a je určena jak paušálním zákazníkům, tak uživatelům předplacených O2 karet.

"Se službou O2 Navzájem nabízíme zákazníkům možnost komunikovat se svým okolím nepřetržitě kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu. Každý člen skupiny platí stále stejný měsíční paušál bez ohledu na počet členů ve skupině, tzn. čím více lidí si ve skupině volá tím se služba stává pro každého z nich výhodnější. Poplatek platí každý sám za sebe, což je fér hlavně při volání s přáteli," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

O2 Navzájem umožňuje výhodné vzájemné volání kdykoliv a bez časového omezení. Ve spojení s nabízenými tarify O2 NEON tak uspokojí telekomunikační potřeby každého mobilního zákazníka. Zakladatelem skupiny, který přidává ostatní členy, je paušální zákazník O2. Členy skupiny se mohou stát uživatelé jak paušálních, tak předplacených služeb. Službu O2 Navzájem je možné využít k většině stávajících i starších mobilních tarifů O2 a každý zákazník může být zakladatelem nebo členem pouze jedné skupiny.

Službu lze aktivovat snadno prostřednictvím SMS a stejně tak probíhá přidávání a odebírání dalších členů. Všichni členové skupiny jsou o změnách ve skupině vždy informování SMS zprávou. Aktivace, deaktivace služby a odhlášení člena jsou zdarma.

Měsíční poplatek za využívání služby je 200 Kč. V případě, že jsou ve skupině zákazníci se společným vyúčtováním spolu se zakladatelem, platí pouze poloviční měsíční poplatek, tedy 100 Kč.

Pokud zakladatel skupiny zároveň využívá některou ze služeb O2 Internet a/ nebo O2 TV může službu využívat spolu s jedním členem na společném vyúčtování dokonce zcela zdarma. Paušálním zákazníkům je poplatek účtován měsíčně, zákazníkům s předplacenou O2 kartou pak jednou týdně formou odečítání z kreditu.

Promo nabídka

Při aktivaci O2 Navzájem do 31. prosince 2009 získává každý zákazník na první tři měsíce 50% slevu z měsíčního poplatku. Za službu tak v tomto období měsíčně zaplatí pouze 100 Kč.

O2 Navzájem Start

Službu lze využít také ve variantě Start, která nabízí vzájemné volání ve skupině až 7 mobilních čísel O2 za zvýhodněnou cenu 2,50 za minutu za měsíční poplatek 50Kč. Tento poplatek je ve všech případech stejný a platí ho každý člen skupiny sám za sebe.

KA08

2. října 2009 v 9:51 | Jan Cicálek |  Čínské MT

iPhone - po čínsku

I když se jedná o pouhou kopii iPhonu, jistě mobilní telefon KA08 zaujme nemálo mobilních nadšenců. Parametry jsou samozřejmě nižší, avšak cena je nesrovnatelná. Stojí asi 1200Kč a poštovné je navíc zdarma ,k tomu ještě záruční doba v trvání 12měsíců. Když k tomu připočtete bohaté příslušenství jako součást balení a podporu 2 SIM karet, je jasné že v našich "končinách telefon za tak příznivou cenu nenajdete.

Zdroj KA08
Zdroj KA08

Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
KA08

Frekvence
GSM 850/900/1800/1900 Mhz

Rozměry
87.884 x 49.022 x 11.938

Hmotnost
10,23 oz * 28,3495231 = 290,015621 g (přesný převod hodnoty, ale osobně si myslím, že jde o překlep ve specifikaci)

Konstrukce
Klasická

Operační systém
Vlastní

True Dual SIM
Ano

Typ displeje
TFT dotykový, 2.4"

Počet barev
262tisíc

Rozlišení displeje
240x320Px

Vnější displej
240x320Px

Telefonní seznamPaměť na SMS/MMSBaterie
Li-Ion, 1280mAh (800mAh actual), 2ks jako součást balení

Pohotovostní režimDoba hovoru
UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
Ano, microSD max.4GB, microSD 512MB jako součást balení

Interní paměť
761KB

GPRS
Ano

HSCSD
ne

EDGE
ne

3G
ne

WI-FI
ne

Integrovaná GPS
ne

HW modem
Ano

Bluetooth
Ano, v2.0

Infraport
ne

USB
Ano

E-mailový klientInternetový prohlížečWapový prohlížeč
Ano

T9
Ano

Hlasité handsfreeKalkulačka
Ano

Kalendář
Ano


ZÁBAVAFotoaparát
0.3MPx (640 x 480 px)

Video snímání/přehrávání
Ano/Ano, 3GP/MP4

Java
ne

Hry
Ano

MP3 přehrávač
Ano, MP3

Konektor na 3.5mm jackFM Radio
Stereo FM s RDS

Vyzvánění
Polyfonní/MP3

Přizpůsobení
Ano

SMS,MMS
Ano/Ano


OSTATNÍV prodeji
Ano

Cena
69.19 US$ = asi 1197Kčwww.dealextreme.com( poštovné ZDARMA)

Balení obsahuje
* mobilní telefon* 2x baterie* stereo headset* stylus* puzdro* nabíječku* dat.kabel* EN uživatelský manuál* microSD 512MB* záruka 12měsíců


Zdroj KA08
KA08