Samsung_26.10.2009_tisková zpráva / SPUSŤTE JEDNU Z MNOHA ANIMACÍ A FOŤTE JEDEN DĚTSKÝ ÚSMĚV ZA DRUHÝM!

31. října 2009 v 11:39 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

SPUSŤTE JEDNU Z MNOHA ANIMACÍ A FOŤTE JEDEN DĚTSKÝ ÚSMĚV ZA DRUHÝM!Jak často jste se pokoušeli vyfotit kouzelný úsměv vašich dětí? Vzpomínáte, jak těžké bylo přilákat jejich pozornost, aby se dívaly do objektivu? S novými fotoaparáty Samsung ST500 a ST550 již nemusíte na děti mlaskat, pískat nebo šustit obalem od bonbónu. Stačí jednoduše na předním displeji spustit jednu z 20 animací a poté fotit jeden roztomilý úsměv za druhým!


Praha, 26. října 2009 - Společnost Samsung Digital Imaging přichází společně s novou řadou digitálních fotoaparátů Samsung ST500 a ST550 také s inovativní funkcí, díky které bude fotografování malých dětí skutečnou hračkou. Kolikrát jste se snažili zachytit roztomilý úsměv vašich dětí a kolikrát se vám to opravdu podařilo? Díky digitálním fotoaparátům Samsung, které jsou vybaveny dvěma displeji - jedním menším vpředu a jedním velkým vzadu, je po starostech.


Nejen, že přední displej poslouží jako zrcátko, takže focení autoportrétů je velmi snadné, ale nabízím mimo jiné také dětský režim se zábavnými, poutavými a jednoduchými animacemi pro zachycení neopakovatelných výrazů, jaké umí nasadit jen děti.

Jak tohle všechno funguje? Pouhým poklepáním na přední stranu fotoaparátu Samsung ST500 a ST550 spustíte menší displej, na kterém si v menu fotoaparátu jednoduše vyberete spuštění dětského módu. Vaše děti potom budou sledovat krátkou animaci, tak zaujatě, jako by sledovaly svou oblíbenou pohádku. A vy tak získáte výjimečnou příležitost je zachytit.

Pro případ, že byste chtěli stávající animaci obměnit, připravil Samsung dalších 20 animací jednoduše ke stažení na svých stránkách. Na webu si je také můžete prohlédnout, takže v předstihu uvidíte, jaká zábavná zápletka animované hrdiny čeká. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RoxY RoxY | Web | 31. října 2009 v 11:59 | Reagovat

Ahoj předem ti chci pochválit tak nádherný blog ˇˇ..

PROSÍM NEIGNORUJ TENHLE KOMENTÁŘ A
PŘEČTI SI HO PROSÍÍÍÍM CELÝ DĚKUJU..
STrašně bych tě chtěla poprosit aby jsi
šla na tuhle stranku http://dobra-mama.cz/
a tam tak 10 sekund počkala,a tam ti najede z levého boku takový obdelník žlutý a tam dáš "Galerie Sloganů" a dáš tam strašně moc prosím HLAS pro STANISLAVA HUDEČKOVÁ..je to výhra o notebook a ja bych aspoň někdy něco chtěla vyhrát,prosím dopřej mi to a neignoruj tenhle komentář,předem ti strašně děkuju,a byla bych ti vděčná kdyby jsi si to dala na a promiiň buď jsem slepá že jsem nenašla reklamy nebo šíleně hloupá..:(..tak ahoooj a prosíím..:(

2 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 31. října 2009 v 17:46 | Reagovat

Díky za pochvalu. Máte se samozřejmě i dále na co těšit. Mám nachystané mobilní telefony Motoroly Droid a Samsung Beat DJ :-). Jen ten čas se mi nějak nedostává.

P.S.: Ten hlas jsem ti samozřejmě dal
;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama