Telefónica O2 - 2.10.2009 tisková zpráva / O2 přináší vzájemné volání ve skupině až sedmi přátel zdarma

2. října 2009 v 10:01 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 přináší vzájemné volání ve skupině až sedmi přátel zdarma

2.10.2009

Telefónica O2 představuje novou službu O2 Navzájem pro vzájemné telefonování s přáteli a rodinou. Díky ní získá každý zákazník za měsíční poplatek možnost volat si ve skupině až sedmi čísel v síti O2 zcela zdarma. Nabídka startuje 15. října 2009 a je určena jak paušálním zákazníkům, tak uživatelům předplacených O2 karet.

"Se službou O2 Navzájem nabízíme zákazníkům možnost komunikovat se svým okolím nepřetržitě kdykoliv během dne, kterýkoliv den v týdnu. Každý člen skupiny platí stále stejný měsíční paušál bez ohledu na počet členů ve skupině, tzn. čím více lidí si ve skupině volá tím se služba stává pro každého z nich výhodnější. Poplatek platí každý sám za sebe, což je fér hlavně při volání s přáteli," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

O2 Navzájem umožňuje výhodné vzájemné volání kdykoliv a bez časového omezení. Ve spojení s nabízenými tarify O2 NEON tak uspokojí telekomunikační potřeby každého mobilního zákazníka. Zakladatelem skupiny, který přidává ostatní členy, je paušální zákazník O2. Členy skupiny se mohou stát uživatelé jak paušálních, tak předplacených služeb. Službu O2 Navzájem je možné využít k většině stávajících i starších mobilních tarifů O2 a každý zákazník může být zakladatelem nebo členem pouze jedné skupiny.

Službu lze aktivovat snadno prostřednictvím SMS a stejně tak probíhá přidávání a odebírání dalších členů. Všichni členové skupiny jsou o změnách ve skupině vždy informování SMS zprávou. Aktivace, deaktivace služby a odhlášení člena jsou zdarma.

Měsíční poplatek za využívání služby je 200 Kč. V případě, že jsou ve skupině zákazníci se společným vyúčtováním spolu se zakladatelem, platí pouze poloviční měsíční poplatek, tedy 100 Kč.

Pokud zakladatel skupiny zároveň využívá některou ze služeb O2 Internet a/ nebo O2 TV může službu využívat spolu s jedním členem na společném vyúčtování dokonce zcela zdarma. Paušálním zákazníkům je poplatek účtován měsíčně, zákazníkům s předplacenou O2 kartou pak jednou týdně formou odečítání z kreditu.

Promo nabídka

Při aktivaci O2 Navzájem do 31. prosince 2009 získává každý zákazník na první tři měsíce 50% slevu z měsíčního poplatku. Za službu tak v tomto období měsíčně zaplatí pouze 100 Kč.

O2 Navzájem Start

Službu lze využít také ve variantě Start, která nabízí vzájemné volání ve skupině až 7 mobilních čísel O2 za zvýhodněnou cenu 2,50 za minutu za měsíční poplatek 50Kč. Tento poplatek je ve všech případech stejný a platí ho každý člen skupiny sám za sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama