Telefónica O2 - 3.11.2009 tisková zpráva / Telefónica O2 zařazuje do své nabídky nový telefon pro seniory

3. listopadu 2009 v 17:27 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Telefónica O2 zařazuje do své nabídky nový telefon pro seniory - Emporia TALKpremium

3.11.2009

Společnost Telefónica O2 zařadila exkluzivně do své nabídky další mobilní telefon výrobce Emporia - TALKpremium. Moderní telefon je šitý na míru nejen starším lidem, ale také osobám se zdravotním postižením, které mají s používáním běžných mobilních telefonů problémy. V kombinaci se speciálním paušálním tarifem pro seniory, který je určený zákazníkům starším 60 let, jej lze pořídit již za 1 295,- Kč. Navíc, za každý prodaný přístroj, přispěje Nadace O2 částkou 100 Kč na podporu provozu Linky seniorů 800 200 007.
Telefon Emporia TALKpremium je mimořádně jednoduchý a snadno ovladatelný mobilní telefon, který neobsahuje žádné složité funkce a nabízí pro komunikaci jen to nejpodstatnější, co jeho majitel potřebuje a v běžném životě také nejvíce využije - volání a posílání SMS. Nutnost zdlouhavého hledání v menu zcela odpadá díky možnosti přístupu k jednotlivým funkcím pomocí postranních tlačítek.

"Jsme rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout další telefon, který splňuje speciální požadavky seniorů či osob s postižením. Díky spoustě praktických funkcí, kvalitnímu provedení a příjemnému designu je nová Emporia TALKpremium ideálním vánočním dárkem," říká Jan Karas, ředitel pro marketing residentního segmentu společnosti Telefónica O2.


Základní údaje

  • Jednoduché ovládání
  • Velká tlačítka
  • Nadmíru hlasitý poslech i vyzvánení
  • Vibrace, vizitky
  • Rychlé vytáčení
  • Kalkulačka, budík
  • Svítilna

Nový model má klávesnici s velkými tlačítky a přehledný, dobře podsvícený displej. Ten je současně odolný proti poškození, usnadňuje rozeznávání písmen a číslic. Přístroj má také vylepšenou technologii přenosu zvuku, hlasitější vyzvánění než běžné mobily a nevadí ani lidem s naslouchátkem. Ve výbavě nechybí budík a praktická baterka. Součástí balení je také kvalitní, kožené pouzdro.
Standardní cena telefonu Emporia TALKpremium bude činit 2 995 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama