Prosinec 2009

VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2009 v 15:47 | Jan Cicálek |  Nezařaditelné

PF 2010

P.S.: Děkuji Vám všem za přízeň, kterou jste mi návštěvou mých stránek po celý rok 2009 projevovali a doufám, že Vám alespoň zčásti informace na nich zveřejněné pomohli. Závěrem Vás chci požádat, aby jste v tom nadcházejícím roce byli alespoň trochu soudnější a při řízení motorových vozidel vždy používali ke komunikaci bluetooth sluchátko nebo stereo headset sluchátka (součást každého balení MT). Vězte, že komunikace pomocí tohoto příslušenství ochrání nejen Vás, ale i ostatní účastníky silničního provozu a investice několika stokorun se Vám mnohonásobně vrátí :)

LG GB102

21. prosince 2009 v 12:33 | Jan Cicálek |  LG

LG GB102


O mobilním telefonu LG GB102 se zmíním jen v několika málo odrážkách, tedy spíše o jeho plusech:

  • Výdrž ve stand-by režimu až 420 hod.
  • Zabudované handsfree
  • Příjemné rozměry a nízká hmotnost, pouhých 90 gramů
  • Přehledné menu
  • Více než zajímavá cena, na webu se dá koupit již za 645Kč

Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
LG GB102

Frekvence
GSM 900 / 1800 Mhz

Rozměry
102 x 45 x 13.7 mm

Hmotnost
70 g

Konstrukce
Klasická

Operační systém
LG

Typ displeje
CSTN, 1.5"

Počet barev
65 tisíc

Rozlišení displeje
128 x 128 Px

Vnější displej
128 x 128 Px

Telefonní seznam
300 záznamů

Paměť na SMS/MMSBaterie
Li-Ion, 950 mAh

Pohotovostní režim
Až 420 hod.

Doba hovoru
Až 6 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
Ne

Interní paměť
4 MB

GPRS
Ne

HSCSD
Ne

EDGE
Ne

3G
Ne

WLAN
Ne

Integrovaná GPS
Ne

HW modem
Ne

Bluetooth
Ne

Infraport
Ne

USB
Ne

E-mailový klient
Ne

Prohlížeč
Ne

T9
Ano

Hlasité handsfree
Ano

Kalkulačka
Ano

Organizér
Ano


ZÁBAVAFotoaparát
Ne

Video snímání/přehrávání
Ne / Ne

Java
Ne

Hry
Ano

MP3 přehrávač
Ne

Konektor na 3.5mm jack
Ne

FM Radio
Ne

Vyzvánění
Polyfonní 16hlasé

Přizpůsobení
Ano

SMS,MMS
Ano / Ano


OSTATNÍV prodeji
Ano

Cena
Asi 690Kč
Telefónica O2 - 17.12.2009 tisková zpráva / O2 a LG uvedou v Česku mobilní telefon se solárním panelem

17. prosince 2009 v 17:25 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 a LG uvedou v Česku mobilní telefon se solárním panelem


17.12.2009

Mobilní telefon se solárním panelem coby alternativním zdrojem nabíjení uvedou ve speciální edici na český trh výrobce LG a operátor O2. Stylový přístroj vybavený plnědotykovým displejem LG GD510 bude v prodeji včetně samostatného zadního krytu PCB 100 s fotovoltaickými články. Celou sadu exkluzivně začne prodávat O2 v prvních týdnech nového roku.Mobilní telefon LG GD510 s přezdívkou POP je jen o trochu větší než běžná kreditní karta, což z něj činí nejmenší mobilní přístroj s celodotykovou obrazovkou na trhu. Přitom poskytuje pohodlné ovládání a širokou nabídku funkcí pro komunikaci a multimédia jako větší zařízení.

Mezi hlavní funkce patří například 3Mpix. fotoaparát, TFT WQVGA displej s úhlopříčkou tři palce nebo pokročilý přehrávač hudby (MP3, AAC atd.) a videa (například MPEG4). LG vychází vstříc milovníkům sociálních sítí, jimž v telefonu LG GD510 připravilo speciální aplikaci pro sociální sítě Twitter a Facebook. Elegantní stříbrné tělo a přední displej bez vyčnívaného rámečku je volbou pro zákazníky, kteří chtějí kombinaci chytrých technologií a stylového designu.

Kromě zadního krytu v podobě solárního panelu přináší LG GD510 i další "zelenou" vlastnost. Ta se týká standardní nabíječky s microUSB. Jakmile akumulátor dosáhne maximální úrovně kapacity energie, telefon vydá zvuk a na displeji zobrazí výzvu k vypojení nabíječky z elektrické sítě. Dalším přínosem pro přírodu je skutečnost, že balení přístroje je vyrobeno z recyklovaného papíru a pro jeho potisk byly využity barvy na bázi sóji.

"Tento telefon je dalším výsledkem strategie LG pro ekologicky šetrné podnikání. Na jejím základě jsme za první pololetí letošního roku na globální úrovni snížili emise skleníkových plynů o více než dva miliony tun," uvedl Hendrik Meyer, ředitel divize mobilních telefonů v česko-slovenské pobočce LG Electronics.

Stejně tak Telefónica O2 preferuje trvale udržitelný přístup a chrání životní prostředí. "V dnešní době je zcela běžné, že lidé při výběru mobilních telefonů zvažují i dopad na životní prostředí. LG GD510 splňuje nejen nároky tohoto odpovědného přístupu, ale navíc přináší svému majiteli možnost využít alternativní způsob dobití svého telefonu, což mu může pomoci v situacích, kdy není nablízku zdroj elektrické energie," říká Jiří Šuchman, ředitel vnějších vztahů společnosti Telefónica O2.

Další informace zveřejní LG a O2 při uvedení exkluzivní sady na český trh.

T-MOBILE : PROSINEC 2009

16. prosince 2009 v 17:06 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

PROSINEC 2009

Poslední šance vyhrát pod stromeček nový mobil
I když telefony rychle mizí, máte ještě šanci! Ze 100 000 mobilů na vás pořád čeká téměř třetina. Ale jen do 20. 12. 2010. Vyhrává se každou hodinu, takže stačí jen neváhat. Pokud jste už uspěli, pokračujte, aby bylo co nasypat pod stromečky. Vyhrát přece můžete víckrát!
Více na www.t-mobile.cz/vanoce

Volejte si o adventních víkendech zdarma

Buďte o adventních víkendech ve stálém kontaktu se svými blízkými a ještě ušetřete na pár vánočních dárků! S T-Mobilem můžete telefonovat o sobotách a nedělích až do konce roku zdarma!
Stačí si aktivovat hlasový tarif a v adventním čase nebudete ani chvilku sami.
Aktivujte si víkendové volání zdarma

Radujte se dvakrát!

Získejte telefon za výhodnou cenu a 20 % volného kreditu navíc.
Pořiďte si některý z našich tarifů nebo na něj přejděte z Twistu a získáte dvě výhody najednou - nový telefon za výhodnou cenu a navíc 20 % volného kreditu na volání, SMS a MMS!
Nabídka platí při uzavření účastnické smlouvy na 2 roky s vybranými tarify do 15. 1. 2010 nebo do vyprodání zásob telefonů.
Vyberte si telefon a 20 % kreditu navíc

Vánoční SMSky o víkendech do sítě T-Mobile jen za 0,50 Kč

Popřejte hezké svátky všem svým nejbližším! Na Vánoce můžete posílat SMS po celé víkendy jen za 0,50 Kč za jednu SMS.
Jak získat výhodné víkendové SMS

Vyzkoušejte rychlou 3G síť v mobilu

Spuštění 3G (UMTS-FDD) sítě vstupuje do závěrečné fáze, ve vybraných oblastech v Praze (mapa pokrytí zde) zahajujeme testovací provoz pro veřejnost. Ostrý provoz odstartuje v polovině ledna příštího roku, do konce roku 2010 pak bude možné surfovat v 3G síti v krajských městech.
Vyzkoušet si rychlost 3G sítě můžete i vy. Stačí se SMSkou zaregistrovat do testovacího provozu a sami tak porovnáte dosahované rychlosti. Zatímco s technologií EDGE trvá stažení souboru o velikosti 500 kB cca 25 vteřin, v 3G síti se doba stahování 5x zkrátí.
Více o testovacím provozu 3G sítě

eShop tipy
Potěšte babičku i dědečka
MobilMáme pro vás ideální dárek pro seniory - telefony s jednoduchým ovládáním a velkými tlačítky.
Nabídka platí do vyčerpání zásob.
V eShopu jen za 1214 Kč.
Podívejte se na aktuální nabídku telefonů pro seniory
Upozornění!
Doručení do 24. 12. garantujeme u objednávek zadaných do 16. 12. 2009.
Prodlužte si smlouvu výhodně v eShopu T-Mobile
Máte smlouvou na dobu neurčitou nebo vám brzy vyprší vaše stávající smlouva? Obnovte si smlouvu v eShopu T-Mobile a získáte 20% slevu na paušál pro váš tarif, a to po dobu 6 měsíců. Zároveň s prodloužením smlouvy si na eShopu můžete změnit i váš tarif.
Vstup do eShopu

T-Mobile Bonus program
Odměňujeme vás za věrnost
Přeskáče SkibowVyměňte své nasbírané Bonus body za zboží nebo služby T-Mobile
Taška na přeskáče Skibow za 1 220 bodů.
Pro objednání přejděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie Cestování, Zábava, Předplatné.
Posílejte MMS za Bonus body
Za 180 bodů získáte 10 MMS na měsíc.
Pro objednání jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie T-Mobile balíčky.
Bonus katalog


NOKIA_10.12.2009_tisková zpráva / Nokia a Rihanna zveřejňují exkluzivní mobilní obsah

15. prosince 2009 v 17:17 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tiskové zprávy


Nokia a Rihanna zveřejňují exkluzivní mobilní obsah

10.12.2009


Aplikace se zpěvačkou Rihannou je k dispozici ke stažení zdarma na Ovi Store. Nabízí unikátní obsah a nejžhavější novinky.


Espoo, Finsko / Praha, 10. prosince 2009 - Nokia dnes představila exkluzivní aplikaci, která přibližuje fanoušky zpěvačce Rihanně. Aplikace přináší novinky, hudbu, fotografie a jedinečná videa přímo do multimediálních přístrojů, včetně modelů Nokia N97, Nokia X6 a Nokia 5800 XpressMusic.
Video, které je nabízenio prostřednictvím této aplikace, nabízí živé vystoupení ze křtu Rihannina posledního alba. Kromě toho mají fanoušci přístup k ukázkám skladeb zpěvačky, jejímu profilu, fotografiím a také k informacím o blížícím se turné 2010, jakmile budou k dispozici. Atraktivní obsah nebude k dispozici nikde jinde a pro fanoušky bude pravidelně aktualizován.

Aplikace rovněž obsahuje odkaz na obchod Nokia Music Store, kde si fanoušci mohou stáhnout zpěvaččino album, včetně bonusové písničky Hole In My Head, kterou přináší exkluzivně Nokia. Skladbu napsal a produkoval Justin Timberlake.

Kromě toho nabízí Nokia Music Store exkluzivní remix Rihanniny slavné písně Russian Roulette od Donni Hotwheel, kterou získá každý jako bonus při nákupu alba Rated R.

Rihanna 16. listopadu exkluzivně se značkou Nokia představila celému světu v živém vystoupení skladby ze svého nového alba. Rihannino vystoupení bylo živě přenášeno pro fanoušky ze všech kontinentů. Fanoušci si mohli vedle nových skladeb poslechnout i nejslavnější hity Umbrella a Disturbia. Během show bylo možné sledovat živé komentáře od fanoušků na komunitním portálu Twitter. Aplikaci s Rihannou a exkluzivní videa z tohoto koncertu najdete nyní na www.nokia.com/rihanna.

Album Rated R včetně bonusového hitu a jedinečného remixu je k dispozici na www.musicstore.nokia.com.

iNQ1

15. prosince 2009 v 16:40 | Jan Cicálek |  Ostatní MT

iNQ1 - "Sociální" telefon


Technická specifikace telefonu


TECHNICKÉ PARAMETRY
iNQ1


Frekvence
GSM 900 / 1800 / 1900 Mhz
HSDPA 2100 MHz


Rozměry
97 x 47.6 x 14.4 mm


Hmotnost
110 g


Konstrukce
Vysouvací


Operační systém
iNQ


Typ displeje
TFT, 2.2"


Počet barev
256 tisíc


Rozlišení displeje
240 x 320 Px


Vnější displej
240 x 320 Px


Telefonní seznam
1000 záznamů


Paměť na SMS/MMS
Baterie
Li-Ion, 1150 mAh


Pohotovostní režim
Až 330 hod.


Doba hovoru
Až 5 hod. 20 min.
UŽITEČNÉ FUNKCE
Paměťová karta
Ano, microSD, max. 4 GB


Interní paměť
50 MB


GPRS
Třída 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps


HSCSD
EDGE
Třída 10, 236.8 kbps


3G
HSDPA 3.6 Mbps


WLAN
Ne


Integrovaná GPS
HW modem
Ano


Bluetooth
Ano, v2.0 s A2DP


Infraport
Ne


USB
Ano, miniUSB v2.0


E-mailový klient
Ano


Prohlížeč
WAP2.0 / xHTML


T9
Ano (EN)


Hlasité handsfree
Ano


Kalkulačka
Ano


Kalendář
Ano
ZÁBAVA
Fotoaparát
Ano, 3.15 Mpx, 2048x1536 Px


Video snímání/přehrávání
Ano /MP4/H.263/H.264/


Java
Ano, MIDP2


Hry
Ano


Aplikace
Facebook, Skype, Twitter


MP3 přehrávač
Ano /MP3/WAV/eAAC+/


Konektor na 3.5mm jack
FM Radio
Ne


Vyzvánění
Polyfonní / MP3


Přizpůsobení
Ano


SMS,MMS
Ano / Ano
OSTATNÍ
V prodeji
Ano


Cena
$179 ( asi 3150Kč)


Homepage
http://www.inqmobile.com/inq1/

iNQ1

BlueBerry C909

12. prosince 2009 v 17:51 | Jan Cicálek |  Čínské MT

BlueBerry C909 - BlackBerry po čínsku


BlueBerry C909, je o hodně levnější varianta značky BlackBerry nebo třeba modelu Samsung C6625. Cena tohoto přístroje je asi 90 US$ ( 1584Kč), což není mnoho. C909 pracuje v GSM pásmech 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz. Jeho rozměry jsou 105 x 55 x 14 mm a hmotnost 120 g. Na rozdíl od o málo "levnějších" telefonů z Číny, C909 podporuje technologii JAVA. Takže pokud Vám bude ve výbavě chybět např. emailový nebo internetový prohlížeč není problém si ho doinstalovat. Interní paměť telefonu je sice pouhých 194 kB, ale ani to nevadí, protože telefon podporuje microSD do maximální kapacity 4 GB. Samozřejmostí je MP3/MP4 přehrávač s podporou formátů MP3/3GP/AVI/ MP4, VGA fotoaparát, TV tuner ( (PAL/NTSC/Auto), FM rádio s RDS, hlasový záznamník, MMSky..... K datování však budete muset použít pouze GPRS a to třídy 10. Na přístroj je poskytována záruka 12 měsíců a v balení najdete datový kabel i microSD kartu o kapacitě 256 MB.


Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
BlueBerry C909

Frekvence
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz

Rozměry
105 x 55 x 14 mm

Hmotnost
120 g

Konstrukce
Klasická

Operační systém
Vlastní

True Dual SIM
Ano

Typ displeje
LCD, 2.2"

Počet barev
262 tisíc

Rozlišení displejeVnější displejTelefonní seznamPaměť na SMS/MMSBaterie
Li-Ion 1380 mAh, kompatibilní s Nokia BL-4C

Pohotovostní režimDoba hovoru
UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
Ano, microSD max.4 GB (256 MB v balení)

Interní paměť
194 kB

GPRS
Třída 10

HSCSD
Ne

EDGE
Ne

3G
Ne

WI-FI
Ne

Integrovaná GPS
Ne

HW modem
Ano

Bluetooth
Ano, v2.0 s A2DP

Infraport
Ne

USB
Ano, USBmini

E-mailový klient
Ne

Prohlížeč
WAP 2.0

T9
Ano(EN)

Hlasité handsfree
Ano

Kalkulačka
Ano

Kalendář
Ano

Světový čas
Ano

Organizér
Ano


ZÁBAVAFotoaparát
Ano, 0.3 Mpx (640 x 480 Px)

TV tuner
TV Tuner (PAL/NTSC/Auto)

Video snímání/přehrávání
Ano, Ano / 3GP / AVI / MP4 /

Java
Ano, MIDP2

Hry
Ano

MP3 přehrávač
Ano / MP3 /

Hlasový záznamník
Ano

Konektor na 3.5mm jack
Ne

FM Radio
Ano

Vyzvánění
Polyfonní/MP3

Přizpůsobení
Ano

SMS,MMS
Ano/Ano


OSTATNÍV prodeji
Ano

Cena
$89.90


OBSAH BALENÍ
Mobilní telefon C9092 x baterieNabíječkaStereo headsetDatový kabelEN manuálMicroSD 256 MBBlueBerry C909

SAMSUNG S3650 CORBY

8. prosince 2009 v 10:32 | Jan Cicálek |  SAMSUNG

SAMSUNG S3650 CORBYTechnická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
Samsung S3650 Corby

Frekvence
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz

Rozměry
103 x 56.5 x 12 mm

Hmotnost
90 g

Konstrukce
Klasická

Operační systém
Vlastní

Typ displeje
TFT dotykový, 2.8"

Počet barev
256 tisíc

Rozlišení displeje
240 x 320 Px

Vnější displej
240 x 320 Px

Telefonní seznam
1000 záznamů

Paměť na SMS/MMSBaterie
Li-Ion, 960 mAh

Pohotovostní režim
Až 730 hod.

Doba hovoru
Až 9 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCEPaměťová karta
Ano, microSD, max. Kapacita 8 GB

Interní paměť
50 MB

GPRS
Třída 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps

HSCSD
Ne

EDGE
Třida 10, 236.8 kbps

3G
Ne

WLAN
Ne

Integrovaná GPS
Ne

HW modem
Ano


Bluetooth
Ano, v2.1 s A2DP

Infraport
Ne

USB
Ano, v2.0

E-mailový klient
Ano

Prohlížeč
WAP 2.0/xHTML, HTML

T9
Ano

Hlasité handsfree
Ano

Kalkulačka
Ano

Kalendář
Ano


ZÁBAVAFotoaparát
Ano, 2 MPx, 1600x1200 Px

Video snímání/přehrávání
Ano / Ano , QVGA@15fps, H.263/H.264/MP4/WMV

Java
Ano, MIDP2

Hry
Ano

Sociální sítě
Facebook, Twitter, Youtube...

MP3 přehrávač
Ano, MP3/WMA/eAAC+

Konektor na 3.5mm jackFM Radio
Stereo s RDS

Vyzvánění
Polyfonní / MP3

Přizpůsobení
Ano

SMS,MMS
Ano / Ano


OSTATNÍV prodeji
Ano

Cena
Asi 3400Kč

MOBI P290

6. prosince 2009 v 1:15 | Jan Cicálek |  Ostatní MT

MOBI P290 - HODNĚ LEVNÝ DUAL SIM

Mobilní telefon Mobi P290 je jedním z řady oficiálně dovážených telefonů do ČR a od toho se také odvíjí podpora, lépe řečeno záruka (24měsíců). Přístroj nabízí podporu True Dual SIM, takže už nikdy více sebou nemusíte vláčet 2 přístroje. To pravidlo platí v případě, že používáte 2 operátory nebo máte služební+soukromý telefon. Cena za kterou se prodává v obchodní síti je asi 1500Kč.

Rozměry a konstrukce. Mobi P2090 má rozměry 105,4 mm x 46,4 mm x 14 mm a hmotnost 75 g. Jedná se o přístroj klasické konstrukce a po celém jeho obvodu najdete pouze zdířku pro konektor USBmini a očko na šňůrku.

Ovládání přístroje a pohyb v menu je intuitivní. Jedinou výtku mám k tomu, že menu není "dokonale" počeštěno. Menu tvoří celkem 12 ikon uspořádaných do matice. Pro pohyb v něm používáte 4 směrovou klávesu s potvrzovacím tlačítkem uprostřed, které zároveň slouží i pro vstup do menu. 4 směrová klávesa je programovatelná, takže si můžete zvolit položky(aplikace) ke kterým chcete přistupovat pohodlněji. Klávesnice Vám bude asi dělat ze začátku trošičku problémy, protože všechna tlačítka jsou v jedné rovině, ale i na to se dá zvyknout. Displej je technologie TFT a zobrazuje 262 tisíc barev. Jeho rozlišení je 176 x 220 Px, menu je pěkně graficky ztvárněné a přehledné.

Datové a multimediální funkce. Telefon podporuje pouze technoogii GPRS třídy 10, tedy žádné EDGE nebo 3G sítě. K brouzdání po webu můžete použít integrovaný wapový prohlížeč. Vnitřní paměť telefonu je pouhých 0.5 MB, avšak podporuje paměťové karty typu microSD do maximální velikosti 2 GB. Takže z toho vyplývá, že pokud chcete přístroj používat jako MP3/MP4 přehrávač tak se bez paměťové karty neobejdete. Multimediální soubory (filmy/obrázky/melodie/hudbu) si můžete vyměňovat pomocí bluetooth nebo přes datový kabel, který je součástí balení (USBmini). Tento zároveń slouží i k dobíjení telefonu z PC.
Přístroj si taktéž můžete personalizovat nastavením vlastního obrázku jako tapety a nastavením vlastního zvonění. Pro SMS však musíte použít pouze předinstalované tóny.
Ve výbavě též najdete VGA fotoaparát,3 jednoduché hry, FM rádio s RDS, prohlížeč obrázků , podporu MMS nebo záznamník. Telefon nepodporuje technologii JAVA, takže se musíte spokojit s tím co má ve výbavě.

Užitečné funkce. Není jich mnoho, takže je shrnu do 4 bodů:
* Budík - možnost nastavení jednorázové i opakované buzení
* Kalendář
* Světový čas
* Kalkulačka

Baterie. Standardní Li-Ion baterie o kapacitě 750 mAh dosahuje při běžném používání časů deklarovaných výrobcem. Tedy 130 hodin v pohotovostním režimu a 150 minut hovoru. Samozřejmě, že při "masovém" používání MP3/MP4 přehrávače se tato zkracuje.

Cena za kterou je Mobi P290 k dostání v běžné obchodní síti je asi 1500Kč, což není mnoho.

Verdikt na závěr. Pokud patříte k méně nebo středně náročným uživatelům a navíc ještě potřebujete podporu 2 SIM karet není nad čím váhat. Výbava Mobi P290 obsahuje všechny nejčastěji používané funkce "běžným" uživatelem a cena 1500Kč je více než přívětivá.


Technická specifikace telefonu
TECHNICKÉ PARAMETRY
MOBI P290Frekvence
GSM 900/1800MHzRozměry
105,4 mm x 46,4 mm x 14 mmHmotnost
75 GKonstrukce
KlasickáOperační systém
Mobi (MTK)True Dual SIM
AnoTyp displeje
TFTPočet barev
262 tisícRozlišení displeje
176 x 220 PxVnější displej
176 x 220 PxTelefonní seznam
500 kontaktůPaměť na SMS/MMS
AnoBaterie
Li-Ion, 3.7V/750 mAhPohotovostní režim
Až 130 hod.Doba hovoru
Až 2 hod. 30 min.


UŽITEČNÉ FUNKCE

Paměťová karta
Ano, microSD max. 2GBInterní paměť
0.5 MBGPRS
Ano, třída 10HSCSD
NeEDGE
Ne3G
NeWI-FI
NeIntegrovaná GPS
NeHW modem
AnoBluetooth
Ano, v2.0Infraport
NeUSB
Ano,USBminiE-mailový klient
NeInternetový prohlížeč
NeWapový prohlížeč
Ano, WAP 2.0T9
Ano, MultiTap CZHlasité handsfree
AnoKalkulačka
AnoKalendář
Ano


ZÁBAVA

Fotoaparát
Ano, 0.3 Mpx (640 x 480 Px), vyvážení bílé, efektyVideo snímání/přehrávání
Ne/Ano (3GP)Java
NeHry
Ano, 3 (Submarine,Puzzle,Robot)MP3 přehrávač
Ano (mp3, waw, amr, midi)Konektor na 3.5mm jack
NeFM Radio
Ano, FM rádio s RDSVyzvánění
Polyfonní / MP3Přizpůsobení
AnoSMS,MMS
Ano / Ano


OSTATNÍ

V prodeji
AnoCena
Asi 1500Kč

OBSAH BALENÍ
mobilní telefon MOBI P290 Dual SIM

baterie

USB kabel

síťová nabíječka

stereo sluchátka s integrovaným mikrofonem

český uživatelský manuál

NOKIA_24.11.2009_tisková zpráva / Svezi vzhled a pokrocile funkce: nove telefony Nokia 6700 slide a Nokia 7230 odhaleny

5. prosince 2009 v 23:28 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tiskové zprávy

Svezi vzhled a pokrocile funkce: nove telefony Nokia 6700 slide a Nokia 7230 odhaleny

24.11.2009

Espoo, Finsko / Praha - 24. listopadu 2009 - Spolecnost Nokia dnes odhalila dva nove vysuvne telefony pro site 3G, Nokia 6700 slide a Nokia 7230, ktere cili na zakazniky s citem pro design, jsou optimalizovany pro socialni site a pro sdileni informaci s vasimi nejblizsimi.

Nokia 6700 slide a Nokia 7230 jsou neotrelou cestou, jak vyjadrit svuj styl. Telefony jsou dostupne v rade svezich barev, nabizeji skvele fotoaparaty a rychly pristup k socialnim sitim.

U obou pristroju je predpokladanym datem uvedeni prvni ctvrtleti roku 2010, pricemz koncova prodejni cena bez DPH a dotaci by se mela pohybovat okolo 160 EUR u Nokia 6700 slide a 100 EUR u Nokia 7230.

Nokia 6700 slide - zachytte a sdilejte kazdy okamzik snadno a rychle

S nabidkou sesti svezich a jasnych barev - ruzove, cervene, sedomodre, hlinikove, limetkove a fialove - je tento tenoucky vysuvny telefon jedinecnym kouskem, za kterym se ostatni budou otacet. Jeho kompaktni rozmery, moderni design a hlinikovy kryt prispivaji k tomu, ze padne perfektne do ruky a skvele se schova i v te sebemensi kapse nebo kabelce.
Pokrocile funkce, ktere Nokia 6700 slide nabizi, jsou velmi snadno pouzitelne. Pro zachyceni a sdileni dulezitych okamziku se skvele hodi vestaveny 5megapixelovy fotoaparat s optikou Carl Zeiss. Sve oblibene obrazky pritom muzete okamzite editovat a nahrat je na web primo z menu fotoaparatu. Diky vysokorychlostnimu pripojeni v sitich 3G, kterou Nokia 6700 slide disponuje, si muzete byt jisti, ze vasi pratele z internetove komunity vam budou vzdy nablizku.

Nokia 7230 - sdilejte stylove

Zarizeni pro pristup k internetu jeste nikdy nevypadalo tak dobre. Kompaktni vysuvny design, pestrobarevny vzhled a rozsahly vycet funkci, ktere telefon Nokia 7230 nabizi, tvori skvely balicek s jedinecnym pomerem cena/vykon.
Sdileni dulezitych okamziku i kazdodennich radosti s prateli a rodinou je diky 3,2megapixelovemu fotoaparatu, velkemu 2,4" displeji a rychlemu pripojeni v sitich 3Gneuveritelne snadne. S telefonem Nokia 7230 v kapse mate take rychly pristup k e-mailu, chatu a socialnim sitim. Jemne podsviceni vas take upozorni na zmeskane hovory a zpravy od vasich pratel.