NOKIA_10.12.2009_tisková zpráva / Nokia a Rihanna zveřejňují exkluzivní mobilní obsah

15. prosince 2009 v 17:17 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tiskové zprávy


Nokia a Rihanna zveřejňují exkluzivní mobilní obsah

10.12.2009


Aplikace se zpěvačkou Rihannou je k dispozici ke stažení zdarma na Ovi Store. Nabízí unikátní obsah a nejžhavější novinky.


Espoo, Finsko / Praha, 10. prosince 2009 - Nokia dnes představila exkluzivní aplikaci, která přibližuje fanoušky zpěvačce Rihanně. Aplikace přináší novinky, hudbu, fotografie a jedinečná videa přímo do multimediálních přístrojů, včetně modelů Nokia N97, Nokia X6 a Nokia 5800 XpressMusic.
Video, které je nabízenio prostřednictvím této aplikace, nabízí živé vystoupení ze křtu Rihannina posledního alba. Kromě toho mají fanoušci přístup k ukázkám skladeb zpěvačky, jejímu profilu, fotografiím a také k informacím o blížícím se turné 2010, jakmile budou k dispozici. Atraktivní obsah nebude k dispozici nikde jinde a pro fanoušky bude pravidelně aktualizován.

Aplikace rovněž obsahuje odkaz na obchod Nokia Music Store, kde si fanoušci mohou stáhnout zpěvaččino album, včetně bonusové písničky Hole In My Head, kterou přináší exkluzivně Nokia. Skladbu napsal a produkoval Justin Timberlake.

Kromě toho nabízí Nokia Music Store exkluzivní remix Rihanniny slavné písně Russian Roulette od Donni Hotwheel, kterou získá každý jako bonus při nákupu alba Rated R.

Rihanna 16. listopadu exkluzivně se značkou Nokia představila celému světu v živém vystoupení skladby ze svého nového alba. Rihannino vystoupení bylo živě přenášeno pro fanoušky ze všech kontinentů. Fanoušci si mohli vedle nových skladeb poslechnout i nejslavnější hity Umbrella a Disturbia. Během show bylo možné sledovat živé komentáře od fanoušků na komunitním portálu Twitter. Aplikaci s Rihannou a exkluzivní videa z tohoto koncertu najdete nyní na www.nokia.com/rihanna.

Album Rated R včetně bonusového hitu a jedinečného remixu je k dispozici na www.musicstore.nokia.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama