T-MOBILE : LEDEN 2010

23. ledna 2010 v 15:52 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

LEDEN 2010Pevnost dobyta! Od teď nabízíme i pevný ADSL internet
I my pro vás máme
vysokorychlostní internet
Pevnost dobyta - STOP - Ztráty na životech žádné - STOP - Spokojenost podmaněných vysoká - STOP. Zaútočíme i na vaši datovou zásuvku a připojíme vás k říši vysokorychlostního internetu ADSL.
Více o pevném ADSL internetu od T-Mobile

Ve dvou se to lépe táhne - Volání a pevný ADSL internet společně

Pevný internet + voláníS novým balíčkem 2v1 - volání a pevný internet - můžete mít obě služby, a ušetřit až 450 Kč měsíčně. Aktivujte si ke svému hlasovému tarifu pevné připojení ADSL Internet Standard bez pevné linky o rychlosti až 8 Mb/s a plaťte jen jeden zvýhodněný měsíční paušál.
Více o výhodném balíčku 2v1

Premiéra Kryštofova nového alba Jeviště

Pořiďte si nové CD skupiny Kryštof s názvem Jeviště už 14 dní před oficiálním vydáním! Od 7. 1. 2010 si můžete album stáhnout na t-music, a jako zákazníci T-Mobile za něj zaplatíte bezkonkurenční cenu 99 Kč.
Album stahujte zde

U nás Vánoce nekončí, protože my nadělujeme i v lednu

Nenašli jste pod stromečkem nový mobil, o který jste si psali Ježíškovi? Nevadí! Máme pro vás novoroční nabídku, a to hned s dvěma výhodami najednou. Aktivujte si jeden z tarifů na 2 roky a získáte telefon třeba už za 1 Kč a k tomu 20 % kreditu navíc.
Pojďte si vybrat podle svého vkusu


Roaming Cestovatel ocení každý světoběžník

Ať už budete lyžovat v Alpách, relaxovat v maďarských termálních lázních, anebo si zaletíte na výlet do New Yorku, můžete být v neustálém kontaktu s těmi, kteří zůstali doma. S roamingovým zvýhodněním Cestovatel voláte do ČR již za 4,80 Kč/min. K tomu můžete využít výhodných cen SMS, MMS či datových přenosů.
Zjistěte více o roamingou Cestovatel

eShop tipy
Mládeži pozor! Speciální nabídka pro vás
Vezměte si tarif Bav se s Mých5 v eShopu, a nejen že dostanete slevu 20% na paušál, ale navíc máte možnost vybrat si své telefonní číslo.
Předplacené Twist sady na eShopu se slevou 10%
Vyberte si v eshopu ze široké nabídky Twist sad, které obsahují předplacenou SIM kartu s tarifem Twist Přátelé. Voláte tak na vybraných 5 čísel jen za 3,50 Kč/min a posíláte SMS za 1,50 Kč.
Vstup do eShopu

T-Mobile Bonus program
Víkendové SMS za 0,50 Kč
Palce připravit! Je tady pro vás nová výhoda věrnostního programu. Pro všechny věrné zákazníky máme víkendové SMS v rámci sítě T-Mobile jen za 0,50 Kč!
Surfujte za Bonus body
Za 2110 bodů získáte tarifní zvýhodnění Internet+ na měsíc zdarma.
Pro objednání přejděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie Tarifní zvýhodnění.
Bonus katalog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama