T-MOBILE : ÚNOR 2010

24. února 2010 v 16:15 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

ÚNOR 2010

Přestaňte ve firmě hlídat výdaje
na volání - volejte neomezeně
Abychom Vám usnadnili Vaše podnikání, připravili jsme pro Vás nové tarify Profi, se kterými budete volat do jedné, nebo klidně do všech sítí, bez omezení. Každému zaměstnanci můžete navíc vybrat tarif, který nejvíce vyhovuje jeho profesním potřebám.
Nastavte tarify na míru Vašim zaměstnancům a ušetřete


Přidejte si pevný internet ke svému mobilnímu volání

Spojte své podnikatelské hlasové tarify s užíváním pevného vysokorychlostního internetu ADSL a obojí Vás vyjde výhodněji. S tímto balíčkem 2v1 snížíte náklady na komunikaci a ušetříte tak až 5 600 Kč ročně.
Více o balíčku 2v1

Volejte si ve firmě mezi sebou zdarma

Nezáleží na tom, zda voláte na pevnou nebo na mobil. Jediné na čem záleží, že si voláte v rámci firmy zdarma díky T-Mobile Virtuální ústředně. Kromě toho máte možnost získat stolní telefon již za 1 Kč.
Více o T-Mobile Virtuální ústředně

Sledujte zprávy televize Z1 v mobilu

Zprávy televize Z1Pro ty z Vás, kteří nestíhají číst noviny nebo sledovat TV zpravodajství jsme společně se zpravodajskou televizí Z1 připravili zajímavou nabídku - zpravodajství ve formě SMS a MMS.
Vyzkoušejte zpravodajství Z1 na měsíc zdarma

Po práci do stopy. Víme, jak jsou projeté!

Díky spolupráci s vybranými skiareály Vám pošleme na mobil aktuální stav běžeckých stop a tras. Jak je to možné? Všechny rolby a skútry v oblasti Šumavy, Jizerských hor, Rokytnice nad Jizerou a Strážného v Krkonoších mají nainstalován monitorovací systém, který online přenáší jejich polohu.
Vyražte do bilestopy.cz

eShop tipy
Ultrajednoduchý mobil ve výhodném balíčku HIT
Potřebujete co nejvíce usnadnit volání? Zkuste ultrajednoduchý mobil navržený pro seniory. Nyní jej můžete objednat ve výhodném HIT balíčku
s tarifem, který si sami vyberete. Získáte kromě až o 20 % nižšího hovorného také telefon za výhodnou cenu bez nutnosti závazku minimálního měsíčního plnění. Navíc při objednání v eShopu získáte o 20 % levnější paušál po dobu šesti měsíců.
Nejvýhodnější prodloužení smlouvy
Pokud máte uzavřenou Účastnickou smlouvu na dobu neurčitou, a nebo Vaše smlouva na dobu určitou v nejbližší době vyprší, využijte nejvýhodnější prodloužení smlouvy v eShopu.
Pouze při prodloužení smlouvy v eShopu T-Mobile získáte 20% slevu na paušál pro Váš tarif, a to po dobu 6 měsíců.
Vstup do eShopu

T-Mobile Bonus program
Odměňujeme Vás za věrnost
Puma SetVyměňte své nasbírané Bonus body za zboží nebo služby T‑Mobile.
Zimní set Puma právě nyní se
slevou za pouhých 1740 bodů.
Pro objednání jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie Kolekce T-Mobile.
Děkujeme všem, kteří svými body pomohli
Centrum ParapleDíky dobré vůli našich zákazníků, kteří své Bonus
body věnovali na konto Centra Paraple, jsme za rok 2009 mohli předat lidem ochrnutým po poranění míchy šek na 1,5 milionu Kč. Pokud i Vy chcete přispět, jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie Příspěvek na charitu
Bonus katalog

Telefon pro vás
Nokia N97 mini
Možnost nastavit si výchozí displej Vám dává příležitost mít všechny oblíbené internetové aplikace, kontakty a služby pěkně po ruce.
S kolegy z práce i s přáteli ze sociálních sítí budete stále ve spojení. Zjistíte, jak snadno se dá nastavit několik e-mailových účtů a jak rychlé je psaní zpráv na pohodlné QWERTZ klávesnici.
Telefony, příslušenství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama