LG / Telefony LG zaznamenaly bohatou sklizeň cen red dot a iF - Telefónica O2 / O2 přináší jarní novinky - 20.4.2010 Tiskové zprávy

21. dubna 2010 v 10:27 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Telefony LG zaznamenaly bohatou sklizeň cen red dot a iF


Na nejprestižnějších soutěžích o nejlepší design průmyslových výrobků získalo devět ocenění sedm mobilních telefonů LG, mezi jinými i LG Mini a nová LG Čokoláda

Praha, 20. dubna 2010 - Společnost LG Electronics, přední světový výrobce a inovátor v oblasti mobilních komunikací, oznámila, že k cenám iF za design, které získala, přistupují ještě ceny red dot, jimiž byly oceněny dva její mobilní telefony. Tyto dvě akce patří k nejprestižnějším soutěžím ve světě designu průmyslových výrobků.
LG
"Společnost LG věnovala obrovské úsilí i prostředky na to, aby telefony, které vyrábí, nápaditostí a originalitou vycházely vstříc vkusu našich zákazníků," řekl Vít Šubrt, výkonný ředitel LG Electronics CZ. "Skutečnost, že tyto ceny vyhráváme každoročně, je důkazem vedoucího postavení společnosti LG v oblasti designu a naší trvalé převahy nad konkurenčními značkami. Laťku kvalitního designu budeme i nadále posunovat výše s cílem poskytnout všem našim zákazníkům neopakovatelný uživatelský zážitek."

Obzvláštní úspěch společnost LG zaznamenala s novým modelem "Čokolády" (LG BL40), který je čtvrtým telefonem řady Black Label, jenž je vybaven sklovitě hladkým krytem a 4palcovou panoramatickou HD LCD obrazovkou. Další úspěch zaznamenal i model LG Mini (LG GD880), velmi malý a štíhlý dotykový telefon s ostrými hranami. Tyto modely, které sklidily ocenění na obou soutěžích, jsou jen dva z celkem osmi oceněných výrobků LG ve dvou kategoriích na soutěži red dot a v sedmi na soutěži iF. K dalším pěti výhercům patří modely Crystal (LG GD900), Lotus2 (LG LX610), LG GW620, Watch (LG GD910) a Lollipop (LG SV800).
Crystal
V oblasti designu je red dot jednou z největších a iF jednou z nejstarších soutěží na světě. Tyto soutěže si získaly renomé díky náročným standardům a přísnému vyhodnocovacímu procesu. Od roku 2003 je společnost LG každoročním držitelem ocenění red dot, ocenění iF sklízí od roku 2005. Loni získala společnost LG cenu red dot za modely Secret (LG KF750) a 3G Watch (LG GD910) a cenu iF za model Renoir (LG KC910).
LG GD880
Slavnostní udílení cen red dot za design se bude konat 5. července 2010 v divadle Aalto Theater v německém Essenu a všechny oceněné výrobky budou vystaveny od 6. července do 1. srpna 2010 v essenském red dot design muzeu.

O2 přináší jarní novinky

O2

20.4.2010

S příchodem jara přináší Telefónica O2 novinky pro všechny své stávající zákazníky. Připraveny jsou nejen kvalitnější služby, ale také lákavá odměna za věrnost.

· Pro řidiče je na čísle 12900 k dispozici nabídka aktuálních dopravních informací pomocí hlasové samoobsluhy.

· Speciální akci v podobě úterní vstupenky do multikina jen za 89 Kč mohou nyní využít členové věrnostního programu O2 Extra.

· Miliontý výherce programu Odměna za dobití převzal svou cenu.

Aktuální dopravní informace z čísla 12900
Zpravodajství o dopravě mohou nyní všichni zákazníci nově získat také na čísle 12900. Stačí, pokud před plánovanou cestou zavolají ze svého mobilního telefonu, zadají trasu či region a obratem se dozví nejen o všech dopravních komplikacích, jako jsou kolony, uzavírky, objížďky, zdržení nebo radary, ale i přibližnou dobu a orientační navigaci jízdy. Po skončení hovoru obdrží řidič formou SMS zprávy základní shrnutí včetně očekávané doby trasy. Pokud během této doby dojde na požadované trase k novým dopravním událostem, hlasový automat jej informuje zpětným zavoláním. Nové shrnutí je řidiči opět zasláno prostřednictvím tzv. změnové SMS. Snadno má tak k dispozici nejnovější informace, a to nejen před samotnou jízdou, ale také v jejím průběhu, což mu podstatně ušetří čas.

Dopravní systém je z hlediska počtu a propojení zdrojů zcela unikátní. Nejaktuálnější dopravní zprávy získává například od dopravních zpravodajů rádií Český rozhlas či Implus, z leteckého monitoringu Global Assistance, od Policie ČR, Ředitelství silnic a dálnic, Správy a údržby silnic, z dopravniinfo.cz či callcentra firmy Teleasist, která disponuje vlastní sítí zpravodajů.
Minuta hovoru je zpoplatněna cenou místního volání na pevnou linku, maximálně 1,66 Kč; souhrnná informační SMS pak stojí 10 Kč vč. DPH. Zpětné volání je zcela zdarma a za změnovou SMS řidič zaplatí 3 Kč vč. DPH. V případě, že si řidič přeje zasílání informací během jízdy zrušit, může tak učinit kdykoliv, a to opět na čísle 12900.

Více informací je k dispozici na http://doprava.o2active.cz. Tuto novinku pro všechny řidiče v síti O2 uvádí Telefónica O2 na trh ve spolupráci s firmou Teleasist a. s.

O2 Extra: úterní kino za extra cenu
Filmové zážitky za mimořádné vstupné si teď mohou užívat členové O2 Extra. Každé úterý zaplatí za lístek na jakýkoliv film v síti 11 multikin CineStar v ČR pouze 89 Kč. Vlastníci členství Silver mají nárok na dvě vstupenky měsíčně, VIP pak na čtyři. Nabídka platí do 30. března 2012. Více informací naleznou zákazníci na www.o2extra.cz.

Odměna za dobití - miliontý výherce
Program Odměna za dobití zná svého miliontého výherce. Stal se jím Jaroslav Juren z Loun, který si nyní může užívat speciální odměnu v podobě volání, SMS a MMS do všech sítí a službu Internet v mobilu na celý rok zdarma. Zákazníci mohou nadále využívat tohoto programu a získat tak řadu zajímavých odměn na www.odmenazadobiti.cz

Miliontý výherce

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama