LG Optimus: CHYTROST NEJSOU ŽÁDNÉ ČÁRY!

4. května 2010 v 8:16 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tisková  zpráva LG Electronics CZ

LG Optimus: CHYTROST NEJSOU ŽÁDNÉ ČÁRY!
Smartphone s přátelskou tváří

PRAHA, 3. května - Společnost LG Electronics, přední světový výrobce a průkopník v oboru mobilních komunikací, oznámila, že uvádí na trh již druhý smartphone s operačním systémem Android verze 2.1. Tento telefon, LG Optimus (LG GT540), představuje vzhledem k šikovnému a snadnému ovládání optimální volbu pro ty uživatele, kteří mají inteligentní telefon v ruce poprvé.  
LG Optimus
Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.LG Optimus umožňuje využívat různé aplikace běžící na systému Android a automatickou synchronizaci účtů se všemi mobilními službami společnosti Google. Svým výkonným multimediálním prostředím je LG Optimus také dobře vybaven pro spojení se sociálními sítěmi.  

"LG Optimus je ideální volbou pro začátečníky, kteří by chtěli funkce inteligentního telefonu využívat a to bez zbytečných složitostí," řekl Ondřej Oubrecht, technický manažer LG Electronics CZ. "Tento přístroj je určen pro zákazníky, kteří by si rádi smartphone vyzkoušeli, ale mají určité zábrany, jelikož se domnívají, že je jeho obsluha příliš složitá. Proto jsme udělali LG Optimus uživatelsky přístupnějším, aby si vymoženosti inteligentního telefonu mohlo dopřát více lidí."

Důraz na praktickou stránku
LG Optimus přináší  výhody inteligentních telefonů v praktickém balíčku s plnou podporou služeb Google. S pomocí automaticky synchronizovaného účtu Google uživatelům stačí jedno jediné přihlášení k tomu, aby mohli okamžitě používat YouTube, Gmail, Gtalk, Google Maps a další. Díky snadnému přístupu k více než 30 000 aplikacím a hrám, které si lze stáhnout ze služby Android Market, si mohou uživatelé snadno možnosti telefonu LG Optimus upravit a rozšířit podle svých potřeb.

Integrovaný  přístup na stránky sociálních sítí nabízí SN Manager, a to v rámci praktické platformy, jež umožňuje správu různých uživatelských účtů. Speciální klient pro sociální sítě od společnosti LG uživatelům umožňuje snadnou správu služeb Facebook, Twitter a Bebo. Kromě toho widgety SNS (Social Networking System) zobrazují aktualizace stavu v reálném čase přímo na úvodní stránce, aniž by bylo nutné otevírat jiné aplikace. Multitasking, kterým je telefon rovněž vybaven, umožňuje prohlížení aktualizací od přátel, návštěvu jejich osobních stránek a zároveň vyhledávání v seznamu kontaktů.  
LG Optimus
Aby byla obsluha telefonu co nejpříjemnější, může si uživatel rozhraní  upravit podle svých představ, a sice nastavit LG Optimus tak, aby zobrazoval několik úvodních obrazovek s často používanými aplikacemi, zprávami ze světa nebo o počasí apod., jak se mu zlíbí. Aby byla navigace co nejrychlejší a nejsnadnější, je možné si hlavní menu rozdělit až do 10 kategorií, které si lze podle potřeby upravit.

Obsluha je legrace
Díky zábavně  pojatým funkcím je práce s telefonem LG Optimus radost. Pokročilý mediální přehrávač umožňuje sledování DivX a Xvid videa, přehrávání hudby ve formátu MP3. Obzvlášť zábavné je procházení galerie s multimediálními soubory, které zastupují 3D miniatury.  

3MPx fotoaparát telefonu podporuje technologie geo-tagging, auto face-tagging a face-to-action, které uživatelům umožňují v telefonu vytvářet a sdílet multimediální obsah. LG Optimus obsahuje vestavěný videoeditor s funkcí storyboard, který uživatelům umožňuje přidávat přímo v telefonu k videu hudbu a text.

LG Optimus se vyznačuje nápadným designem, jenž na sebe upozorňuje jemnou elegancí, a dodává se v módních barvách jako je bílá, růžová, černá a stříbrná. Kromě toho je telefon napájen baterií 1500mAh s dlouhou životností, obsahuje 3,5 mm konektor na sluchátka, funkci Bluetooth 2.1, asistovanou GPS, rozšiřitelnou paměť microSD až 32 GB, čtyři úvodní nastavitelné obrazovky a také vylepšené upozornění na uzamknutí telefonu po uplynutí doby nečinnosti.

LG Optimus bude k dostání v České a Slovenské republice od června 2010 s cenou kolem 6.500,- Kč. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama