Samsung uvádí na trh smartphone Galaxy

8. června 2010 v 18:22 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávySamsung uvádí na trh smartphone Galaxy S vybavený nejmodernějšími technologickými inovacemi

Einsteina mezi chytrými mobilními telefony - vlajkovou loď Samsung Galaxy S - si zvolilo více než sto operátorů po celém světě!

3. června 2010, Curych, Švýcarsko - Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce mobilních telefonů, dnes uvedl na trh telefon Samsung Galaxy S (model: GT-I9000), který je představitelem nové kategorie chytrých telefonů. Telefon, který změní způsob, jakým lidé o chytrých telefonech uvažují, nabízí uživatelům celou řadu inteligentních integrovaných funkcí a skutečně podmanivý zážitek.


Modelu Samsung Galaxy S se dostalo výjimečně příznivého přijetí ze strany prodejců a mobilních operátorů po celém světě. Jako svůj hlavní model v kategorii chytrých telefonů si ho zvolilo více než sto mobilních operátorů.

 "Samsung Galaxy S s operačním systémem Android se stane novým standardem v oblasti chytrých telefonů, což potvrzuje i nadšená reakce ze strany mobilních operátorů a prodejců, se kterou jsme se setkali," uvedl JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications. "Je dokonalým zařízením pro lidi, kteří požadují přístroj pracující efektivněji a produktivněji, přístroj poskytující něco navíc. Samsung Galaxy S nabízí lepší možnosti připojení odpovídající požadavkům moderního života - ať už pracovního nebo osobního - a to vše jednoduchým a snadno použitelným způsobem. Jsme opravdu přesvědčení, že se na všech trzích setká s velikým úspěchem," dodává JK Shin.


 "Tento nový a revoluční přístroj přinese výhody všem: počínaje spotřebiteli, kteří budou telefon využívat ve svém každodenním životě, přes vývojáře aplikací až k mnoha mobilním operátorům po celém světě, kterým nabízí nové příležitosti k příjmům za poskytované služby. Je to skutečně telefon pro celý ekosystém," hodnotí JK Shin.


Samsung Galaxy S je vybaven brilantně jasným displejem Super AMOLED se čtyřpalcovou úhlopříčkou. Mozek telefonu tvoří 1GHz procesor a operační systém Android™ - to vše je zárukou, že Samsung Galaxy S nabídne svým uživatelům podmanivý zážitek s celou řadou inteligentních integrovaných funkcí. Samsung Galaxy S také seznámí uživatele s konceptem "Smart Life" - soužití, které je jednoduché a přirozeně prostupuje a obohacuje životy uživatelů.

Samsung Galaxy S disponuje extrémně rychlým uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz 3.0, které uživatelům umožňuje okamžitý přístup k jejich mobilním životům. Koncept Smart Life dále podporuje řadu intuitivních, integrovaných funkcí včetně textového vstupu Swype, internetového prohlížeče Layar (obohaceného o prvky rozšířené reality) nebo podpory služeb poskytovaných na základě aktuální polohy (LBS).


Více než 50 000 aplikací, které jsou k dispozici prostřednictvím Android Market™ a Samsung Apps, poskytne uživatelům ještě lepší uživatelský zážitek a umožní jim lépe využít výhod, které chytrý telefon nabízí. Uživatelé budou mít přístup k mobilním službám Google™ jako např. Google Search™, Gmail™ a Google Maps™. 


Nejdůležitější funkce podporované telefonem Samsung Galaxy S
• eBook: Ve své třídě nabízí uživatelům nejpohodlnější čtení elektronických knih. K pohodlnému čtení, které lze přizpůsobit potřebám každého čtenáře, přispívají uživatelsky volitelné fonty, jednoduché textové vyhledávání a intuitivní správa seznamu uložených knih.
• HD Video: Extrémně rychlý 1GHz procesor v kombinaci s brilantním displejem Super AMOLED umožňuje kvalitní nahrávání i přehrávání obsahu v HD rozlišení.
• Denní zpravodajství: Poskytuje okamžitý přístup k informacím o počasí, aktuálnímu zpravodajství, informacím z akciových trhů a k plánovacímu kalendáři.
• All Share: Podporuje propojení s dalšími zařízeními prostřednictvím technologie DLNA (Digital Living Network Alliance).
• Rozšířená realita: Na obraze okolního prostředí snímaném kamerou zabudovanou v telefonu zobrazuje uživatelům další informace. Mapy Tele-Atlas nyní obsahují více POI bodů než kdykoli dříve.
• Swype: Nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak zadávat za pohybu text prostřednictvím obrazovky telefonu.
• Write and go: Poznamenejte si myšlenku v okamžiku, kdy vás napadne, a později se rozhodněte, zda k jejímu odeslání použijete SMS, MMS nebo email, nebo zda si ji uložíte jako položku v kalendáři či poznámku.
• ThinkFree: Aplikace umožňující prohlížení a editaci dokumentů ve formátu Microsoft Office 2007.
• Smart Alarm: Probudí vás přirozeně znějícím zvukem a automatickým zapnutím osvětlení displeje.

Produktové specifikace modelu Samsung Galaxy S (I9000)
Síť2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G (HSDPA 7.2Mbps, HSUPA 5.76Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz
OSAndroid 2.1
Displej4.0" WVGA SUPER AMOLED (800x480) s mDNIe
FotoaparátFotoaparát 5.0 mega-pixel + VGA Videotelefon, Autofokus,
Self shot, Action shot, Add me, Stop motion, Cartoon shot, Smile shot, Panorama shot,
VideoHD(720p@30fps) video reprodukce a nahrávání
Kodek: mpeg4, H.264, H.263, H263Sorenson, DivX/
XviD, VC-1. Formát: 3gp (mp4), WMV (asf), AVI (divx), MKV, FLV
AudioMP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, OGG, AMR-NB, WAV, MID, AC3, IMY, FLAC, XMF
Funkce s přidanou hodnotouIntegrované řešení sociálních sítí "Social Hub"
Android Market s nabídkou řady aplikací a obsahu
A-GPS
Rozšířená realita s prohlížečem Layar Reality Browser podporovaná Tele Atlas POI
1GHz procesor
SMS / MMS / E-mail / Video Messaging / Exchange ActiveSync
Senzory: akcelerometr, digitální kompas, senzor blízkosti, světelný senzor
Režimy Offline a Bez SIM
Čtečka RSS, Mobilní widgety
Konektivita
Technologie Bluetooth v 3.0, USB v2.0 (High-Speed)

Wi-Fi 802.11 b/g/n
Paměť
16GB / 8GB, slot pro externí paměťové karty (až 32GB)
Rozměry
64,2 x 122,4 x 9,9 mm, 118 g
Baterie1500 mAh

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástech, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku jsou nezávazné a mohou se bez předchozího upozornění změnit.
Galaxy S bude uveden nejprve na evropském trhu a v průběhu roku se postupně začne prodávat také v USA a ve zbytku světa.

V České republice bude Samsung Galaxy S k dispozici během léta 2010 za orientační MOC 13 990,- Kč včetně DPH.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama