LG si za spojení technologií a designu vysloužilo tři ocenění asociace EISA

19. srpna 2010 v 18:12 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tisková zpráva LG Electronics CZ


LG si za spojení technologií a designu vysloužilo tři ocenění asociace EISA

Největší evropská organizace sdružující odborníky a odborné časopisy zabývající se multimediálními technologiemi ocenila hned tři výrobky LG -LCD TV, domácí kino a mobilní telefon, dvě z těchto ocenění získalo LG již podruhé.

Praha, 19. srpna 2010 -LG Electronic (LG), světový inovátor a lídr v oblasti spotřební elektroniky a mobilních komunikací, si dlouhodobě klade za cíl propojovat poslední technologie s jedinečným designem a právem mu za to patří další tři ocenění asociace EISA. Vyplatila se i orientace společnosti na ekologicky šetrnou výrobu. Na prvním místě se umístily a právoplatně tak nesou označení nejlepších produktů následující výrobky: LCD televizor LG 42LE5300za bezkonkurenční poměr cena/výkon (European Best Value LCD TV), systém domácího kina HB45Ejakožto Nejlepší evropský kompaktní systém domácího kina (European HT compact system) a mobilní telefon LG GD510 POP, který byl zvolen Evropským ekologickým mobilním telefonem roku (European Green Mobile Phone). Ocenění "European Best Value LCD TV" a "European Green Mobile Phone" získlalo LG již druhý rok za sebou.

Dr. Woo Paik, prezident a technologický ředitel LG Electronics, komentoval: "Máme velikou radost, že byly naše výrobky opět oceněny porotou asociace EISA, o to více nás těší, že jsme obhájili vítězství v kategoriích "European Best Value LCD TV" a ,European Green Mobile Phone'. Tři získaná ocenění jsou výsledkem dlouhodobého závazku LG přinášet našim zákazníkům vysoce kvalitní výrobky, které jsou navíc ekologicky úsporné."

LG 42LE5300 - LCD televizor s nejlepším poměrem cena/výkon

Televizor LG 42LE5300 je důkazem, že propojení nejnovějších technologií a skvělého designu není v případě LG jen prázdným slibem. LCD obrazovka s LED podsvícením zaručuje maximálně jasný a čistý obraz, zatímco extrémně tenký rám s Borderless designem vám umožní jedinečné zážitky ze sledování doslova bez hranic. Skvělá je i konektivita přes USB.

Porotci asociace EISA ve svém oficiálním prohlášení chválili hlavně fukce televizoru a jeho konektivitu, více než spokojeni byli také s novým uživatelsky přátelským menu.

Televizor je na českém trhu k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 28.999,-Kč.

LG HB45E - Nejlepší Evropský kompaktní systém domácího kina

U systému domácího kina LG HB45E je jasně vidět, že si designeři záležet na tom, aby divákovi nabídli mnohem více než jen stylový vzhled. Moderní 2.1 kanálový Blu-ray systém domácího kina umožňuje natáčení vrchních částí reproduktorů, což zajišťuje dosažení lepšího prostorového zvuku. Nechybí ani dokovací stanice pro iPod a konektivita přes USB, DLNA či CIFS.

V oficiálním prohlášení porotců EISA se můžete dočíst: "Najít 2.1 kanálový systém domácího kina, který by byl kompaktní a zároveň nabízel skvělý zvuk se nemusí zdát snadné. Tenký a stylový systém HB45E se ale opravdu povedl a LG tak nasadilo laťku svým konkurentům skutečně vysoko."

Systém domácího kina LG HB45E pořídíte za doporučenou maloobchodní cenu 12.999,-Kč.

LG GD510 POP - Evropský ekologický telefon roku

LG 510 POP
Mobilní telefon LG GD510 známý pod označním POP je zajímavý nejen svými malými rozměry, nízkou hmotností a bohatou softwarovou výbavou. Mobil má sice velký 3" dotykový displej, váží jen 88g a pochlubit se může rychlým uživatelským rozhraním a spoustou aplikací, je ale navíc ještě ekologicky šetrný. Nejen že vyniká malou spotřebou energie, své konkurenty překonává i pokud jde o použité materiály. K telefonu je navíc možné dokoupit solární panel pro jeho nabíjení.

Doporučená maloobchodní cena telefonu LG GD510 POP je3390,- Kč, solárního panelu PCB100 pak 599,- Kč.

Ocenění asociace EISA jsou o to cennější, jelikož porota udělující ceny za nejlepší evropské elektronické výrobky je složena z redaktorů nejprestižnějších časopisů a při vyhodnocování dodržují striktní metody testování a srovnávání produktů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama