LG uvádí na trh nové telefony z řady Optimus s nejnovější verzí Androidu

14. září 2010 v 17:42 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
Tisková zpráva LG Electronics CZ


LG uvádí na trh nové telefony z řady Optimus s nejnovější verzí Androidu
LG Optimus One a LG Optimus Chic zaútočí na konkurenci kombinací vysokéhovýkonu, nejnovějších technologií Googlu a stylového designu

Praha, 14. září 2010- Společnost LG Electronics CZ (LG) dnes oficiálně představila LG Optimus One a LG Optimus Chic, dva z řady smartphonů nesoucích společné označení Optimus. Telefony pracují na platformě Android 2.2 (Froyo) a jsou optimalizované pro mobilní služby Googlu. Nabídnou kompletní možnosti chytrých telefonů a díky příznivému uživatelskému rozhraní usnadní přechod z klasických mobilů.

LG Optimus One a LG Optimus Chic jsou jedny z prvních smartphonů s operačním systémem Android 2.2 (Froyo), poslední verzí této platformy od Googlu, který umožňuje dvakrát až třikrát rychlejší prohlížení internetu, načítání webových stránek, běh aplikací a multitasking oproti verzím předchozím.

Telefony lze snadno synchronizovat s kalendářem Outlooku, nechybí podpora Wi-fi a 3G. Novinkou jsou aplikace Googlu ovládané hlasem Google Voice Search™ a Google Voice Actions™, aplikace Google Goggles™ a Google Shopper™, které vyhledávají informace na základě dat z fotoaparátu a GPS, a Google Maps™ s navigací. Více než 80 000 aplikací je možné stáhnout z internetu.

"LG Optimus One a LG Optimus Chic jsou skvělou volbou pro všechny, kteří se rozhodují
o koupi prvního smartphonu. Přinášejí všechny výhody chytrých telefonů v intuitivním uživatelském rozhraní," řekl Vít Šubert, výkonný ředitel společnosti LG Electronics CZ. "LG a Google sdílejí podobnou vizi pomáhat lidem získávat informace rychle a snadno bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Veříme, že řada Optimus bude hrát při dosahování této vize značnou roli."
One - Chic
LG Optimus One: zážitek z Froyo pro každého

Při tvorbě telefonu LG Optimus One optimalizovali vývojáři zařízení pro platformu Froyo a mobilní služby Googlu. Telefon spojuje skvělý design a jednoduché ovládání a je tak vhodnou volbou pro zákazníky, kteří uvažují o koupi prvního smartphonu.

LG Optimus One je vybavený funkcí App Adviser, která doporučuje každé dva týdny deset nejoblíbenějších aplikací. Unikátně navržené uživatelské rozhraní a nové doplňky usnadňují využívání všech výhod, jež nové Froyo přináší.

Telefon je vybavený fotoaparátem s funkcí detekce obličeje a úsměvu, 3,2palcovým HVGA displejem a 1500mAh baterií.
LG Optimus Chic: malý chytrý telefon

LG Optimus Chic se může pochlubit designem pro pohodlné držení i hladkým
a minimalistickým vzhledem, který dotvářejí dotykové klávesnice. Nabízet se bude ve dvou barevných provedeních.

LG Optimus Chic je vybaven jedinečnými funkcemi, které umožňují ovládat telefon vzdáleně přes počítač. Aplikace Air Sync synchronizuje kontakty, fotky a další data s počítačem i internetem. Telefon je kompatibilní s DLNA™ (Digital Living Network Alliance) a multimediální obsah je tak možné sdílet s ostatními zařízeními vybavenými touto technologií, jako jsou televize, AV systémy a notebooky.

Telefony LG Optimus One a LG Optimus Chic byly představeny na tiskové konferenci probíhající online z centrály společnosti LG. Video je možné najít na Facebooku LG (http://www.facebook.com/LGMobileHQ) nebo na YouTube kanálu LG (http://www.youtube.com/LGMobileHQ).

LG Optimus One bude v Evropě k dostání v průběhu října, LG Optimus Chic ho bude následovat během listopadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama