Samsung GALAXY Tab otevírá novou kapitolu mobilního průmyslu

19. září 2010 v 13:14 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávySamsung GALAXY Tab otevírá novou kapitolu mobilního průmyslu


Berlín, Německo, 2. září 2010 - Společnost Samsung Electronics Co., Ltd, globální leader v oblasti mobilních technologií, dnes oznámila, že uvádí na trh Samsung GALAXY Tab (Model: GT-P1000). GALAXY Tab s operačním systémem Android 2.2 je prvním tabletem, který představuje novou kategorii mobilních produktů Samsung.
Samsung GALAXY Tab v sobě spojuje všechny inovace společnosti Samsung, díky kterým může nabídnout více příležitostí i uživatelům, kteří jsou v neustálém pohybu. Uživatelé ocení prohlížení internetu jako v PC a možnost vychutnat si i na cestách všechny formy multimediálního obsahu na displeji s ideální velikostí 7 palců. Navíc mohou uživatelé nepřetržitě komunikovat prostřednictvím e-mailu, hlasových a video hovorů, SMS/MMS nebo sociálních sítí s optimalizovaným uživatelským rozhraním.

"Společnost Samsung si uvědomuje obrovský nárůst potenciálu v tomto nově vznikajícím segmentu trhu a věříme, že GALAXY Tab přinese na trh unikátní a otevřenou nabídku. Jelikož má Samsung mobilní komunikace zakódovány přímo ve své DNA, dokážeme tyto nově se objevující požadavky zákazníků uspokojit. Tyto požadavky se neustále rozvíjejí a rostou s tím, jak uživatelé stále více čerpají z jejího neomezeného potenciálu," řekl J. K. Shin, president a ředitel divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. "Samsung GALAXY Tab byl navržen s cílem umožnit zákazníkům, aby si maximálně užili možnost být online bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Samsung GALAXY Tab posouvá trh do nových dimenzí a jsme přesvědčeni, že se jedná teprve o začátek inovací a novátorství společnosti Samsung v oblasti chytrých mediálních zařízení."

Nový koncept mobility médií

Jako nová kategorie zařízení nabízí Samsung GALAXY Tab hojnost mobilních zážitků. Jeho 7" TFT-LCD displej přináší skvělý obraz při sledování filmů, prohlížení obrázků, čtení elektronických knih nebo sdílení dokumentů v pohybu. Pokud jde o design, je díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 380 g dokonale přenosný a díky štíhlým rozměrům se i za chůze skvěle drží. S podporou nejnovější verze Adobe Flash Player 10.1 umožňuje Galaxy Tab pohotové a bezproblémové prohlížení jakékoli stránky na webu.


Unikátní čtenářská aplikace Samsung Readers Hub poskytuje snadný přístup k rozsáhlé digitální knihovně s bohatým obsahem, od klasické literatury po nejnovější bestselery a praktické příručky. Současně Samsung představuje i Media Hub, bránu do světa filmů a videoklipů, a Music Hub, aplikaci poskytující přístup k široké škále hudebních souborů.

Bohaté komunikační prostředky Samsung GALAXY Tab nabízejí skutečnou mobilitu a posunutím úrovně konvergovaných technologií za hranice běžných mobilních zařízení nebo PC definují zcela novou kategorii zařízení. Uživatelům se tak otevírají nové možnosti, jak využívat, vytvářet a komunikovat obsah prakticky odkudkoli a způsobem, který byl až do této chvíle nemožný.

Výkonná a vždy dostupná komunikace

S konektivitou 3G HSUPA, 802.11n Wi-Fi a Bluetooth 3.0 rozšiřuje Samsung GALAXY Tab mobilní komunikační možnosti uživatelů. Video konference a push-email na velkém 7palcovém displeji zvyšují přívětivost a efektivitu komunikací. Samsung GALAXY Tab se dokáže proměnit na vašem pracovním stole v dokonalý telefon s hlasitým odposlechem.

Díky procesoru Cortex A8 1.0GHz nabízí Samsung GALAXY Tab vždy a všude perfektní výkon. Zároveň obrazovka s plným HD rozlišením a podporou řady kodeků (DivX, XviD, MPEG4, H.263, H.264 a dalších) umožňuje dokonalý multimediální zážitek.

Zatímco přední kamera slouží pro videohovory v sítích 3G, zadní kamera umožňuje fotografování a nahrávání videí, které můžete upravovat, odesílat a sdílet přímo z tohoto přístroje. Ve světě explozivního rozmachu online obsahu a kreativity představuje GALAXY Tab přenosné řešení pro ty, jejichž životní styl vyžaduje neustálé připojení.

Samsung GALAXY Tab bude v Evropě a v Koreji uveden v polovině září, v říjnu pak také na ostatních trzích včetně USA a Asie.

Poznámky pro redaktory:

1) Multimediální obsah GALAXY Tab viz prosím Samsung GALAXY Tab Social Media News Room
(www.galaxytab.samsungmobile.com/press)
2) Aplikace GALAXY Tab - Samsung GALAXY Tab je dodáván se službami, které obohatí váš každodenní život. Přístup na Android Market umožní uživatelům stahování aplikací a prakticky neomezené možnosti přizpůsobení přístroje. Kromě toho jsou v přístroji již uloženy aplikace speciálně vyvinuté pro chytré telefony Samsung a smart media zařízení Samsung.
• Readers Hub - Samsung Readers Hub slučuje aplikace pro elektronické čtení, jako jsou elektronické knihy eBooks, noviny a magazíny. Uživatelé při procházení složek "My Library", "Store" a "Reading" ocení "čtení" v unifikovaném a intuitivním uživatelském prostředí. V okamžiku uvedení budou k dispozici více než 2 miliony knih v 25 jazycích, více než 1 600 novin v 42 jazycích a více než 3 000 titulů magazínů ve 20 jazycích.
• Social Hub - Udržuje uživatele neustále ve spojení s blízkými a přáteli. Unikátní integrovaný telefonní seznam Samsung sdružuje adresář kontaktů, email, účty všech hlavní sociálních sítí (SNS), služby instantních zpráv a kalendář do jedné snadno použitelné platformy. Uživatelé mohou hladce kontrolovat stav SNS a hbitě volit nejvhodnější komunikační kanál - ať už email, SMS, instantní zprávu či hlasový hovor.
• Media Hub - Rychlé a jednoduché doručení nejnovějších kasovních trháků, klasických a kultovních filmů nebo oblíbených televizních pořadů přímo na Samsung GALAXY Tab. Samsung Media Hub se stará o nepřetržitou zábavu svých uživatelů. 7palcová TFT-LCD WSVGA obrazovka uchvátí skvělým podáním obrazu a katalog čítající tisíce filmů a televizních seriálů nabídne zábavu pro každý vkus. Služba Media Hub bude spuštěna v USA a brzy bude také rozšířena na globální trhy.
• Music Hub - Postará se o vaši nepřetržitou zábavu. Music Hub promění váš Samsung GALAXY Tab v přenosný jukebox s přístupem k více než 10 milionům skladeb od autorů a interpretů všech žánrů. Ke všem funkcím souvisejícím s hudbou, jako je například unifikovaný hudební přehrávač, úložiště a související aplikace, lze přistupovat z jednoho místa. Služba nabízí také vydání nových aktualizací, informace o žebříčcích a doporučené tipy. S rozšířeným hudebním přehrávačem si mohou uživatelé vytvářet playlisty s oblíbenými písničkami nebo si označit své oblíbené skladby v hudebním obchodě. Dostupnost Samsung Music Hub bude rozhodnuta na základě preferencí trhu.
• Google Mobile Services - Služby jako Google Maps™ Navigation (Beta) a Google Goggles jsou k dispozici díky platformě Google Android. S užitečnými službami využívajícími informace o místě, jako například Google Maps, mohou uživatelé namísto zadávání přesné adresy vyhledávat ve standardní angličtině. Funkce vyhledávání hlasem je stejně intuitivní, takže vyhledávání je rychlé a snadné i za pohybu v terénu. Google Goggles je výkonný vizuální vyhledávací nástroj, který ke zjištění informací využívá kameru Galaxy Tab - k vyhledávání je automaticky použit obrázek pamětihodnosti nebo uměleckého díla a výsledkem vyhledávání je relevantní obsah, jako například popis nebo historie objektu. Kromě toho mohou uživatelé využít kameru přístroje k dalším užitečným funkcím služeb rozšířené reality, které jsou v elektronickém obchodě ke stažení.


GT-P1000
Síť

2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G (HSUPA 5.76 Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz
Operační systém

2.2 Android
Displej

7.0 palcový TFT-LCD, WSVGA (1024 x 600)
Procesor

Cortex A8 1.0GHz Application Processor s PowerVR SGX540

Kamera


3 MP kamera + 1.3MP přední kamera pro videohovory
Konektivita

Konektor s 30 piny / micro SD

WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0
Speciální funkce
·     Android Market™ a Samsung Apps pro s nabídkou dalších aplikací a obsahu
·     Readers Hub, Media Hub* , Music Hub*, Social Hub*(*Dostupnost bude stanovena na základě preferencí trhu)
·     Podpora přehrávače Adobe Flash 10.1
·     Přehrávání videa v plném HD rozlišení, Thinkfree Office, Swype, Hybrid Widget
Paměť
·     16GB / 32GB interní paměť, slot pro až 32GB externí paměti
·     4GB NAND Flash pro aplikace třetích stran + 4GB SDRAM pro chod aplikačního procesoru
·     + 1GB SDRAM pro čip modemu
Rozměry
·     190,09 x 120,45 x 11,98 mm, 380 g
Baterie
·     4 000 mAh (7 hodin reprodukce videa)

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, zejména ohledně výhod, designu, cen, komponent, výkonu, dostupnosti a schopností produktu, mohou být změněny bez předchozího upozornění.

*Android, Android Market, Google, Google Search, Gmail, a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google,Inc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 OstapKab OstapKab | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 1:56 | Reagovat

Задумали осуществить мечту жизни о наитеплейшем шикарном жилище? Но при сём стремитесь по максимому урезать финансовые и временные капиталовложения на строительное производство? То, что недавно представлялось невообразимым, сегодня реалистично при помощи газобетонным блокам.

Газобетон являет собою новый строительный материал, обладающий редкими возможностями. Он даёт возможность стремительно и в то же время хорошо воздвигать строения, соответствующие абсолютно всем условиям безопасности и комфорта. Именно благодаря доступности и отменным тех. свойствам востребованность данного строительного материала увеличивается с всяким днем. Строй компании давно оценили высокую крепость, экономическую общедоступность да комфортность в труде с именно этим стройматериалом.

Объекты из газобетонных блоков легко отделывать и штробить. Но для того чтобы добиться всех без исключения указанных параметров, надо помнить, что качество строительного материала напрямую влияет от изготовителя и организации, у которой вы собираетесь произвести покупку.

<a href=http://prombudpostach.com.ua/dovidnik?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=62&category_id=13>где купить газобетон луганске</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama