Samsung GALAXY Tab otevírá novou kapitolu mobilního průmyslu

19. září 2010 v 13:14 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávySamsung GALAXY Tab otevírá novou kapitolu mobilního průmyslu


Berlín, Německo, 2. září 2010 - Společnost Samsung Electronics Co., Ltd, globální leader v oblasti mobilních technologií, dnes oznámila, že uvádí na trh Samsung GALAXY Tab (Model: GT-P1000). GALAXY Tab s operačním systémem Android 2.2 je prvním tabletem, který představuje novou kategorii mobilních produktů Samsung.
Samsung GALAXY Tab v sobě spojuje všechny inovace společnosti Samsung, díky kterým může nabídnout více příležitostí i uživatelům, kteří jsou v neustálém pohybu. Uživatelé ocení prohlížení internetu jako v PC a možnost vychutnat si i na cestách všechny formy multimediálního obsahu na displeji s ideální velikostí 7 palců. Navíc mohou uživatelé nepřetržitě komunikovat prostřednictvím e-mailu, hlasových a video hovorů, SMS/MMS nebo sociálních sítí s optimalizovaným uživatelským rozhraním.

"Společnost Samsung si uvědomuje obrovský nárůst potenciálu v tomto nově vznikajícím segmentu trhu a věříme, že GALAXY Tab přinese na trh unikátní a otevřenou nabídku. Jelikož má Samsung mobilní komunikace zakódovány přímo ve své DNA, dokážeme tyto nově se objevující požadavky zákazníků uspokojit. Tyto požadavky se neustále rozvíjejí a rostou s tím, jak uživatelé stále více čerpají z jejího neomezeného potenciálu," řekl J. K. Shin, president a ředitel divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. "Samsung GALAXY Tab byl navržen s cílem umožnit zákazníkům, aby si maximálně užili možnost být online bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Samsung GALAXY Tab posouvá trh do nových dimenzí a jsme přesvědčeni, že se jedná teprve o začátek inovací a novátorství společnosti Samsung v oblasti chytrých mediálních zařízení."

Nový koncept mobility médií

Jako nová kategorie zařízení nabízí Samsung GALAXY Tab hojnost mobilních zážitků. Jeho 7" TFT-LCD displej přináší skvělý obraz při sledování filmů, prohlížení obrázků, čtení elektronických knih nebo sdílení dokumentů v pohybu. Pokud jde o design, je díky lehké konstrukci s hmotností pouhých 380 g dokonale přenosný a díky štíhlým rozměrům se i za chůze skvěle drží. S podporou nejnovější verze Adobe Flash Player 10.1 umožňuje Galaxy Tab pohotové a bezproblémové prohlížení jakékoli stránky na webu.


Unikátní čtenářská aplikace Samsung Readers Hub poskytuje snadný přístup k rozsáhlé digitální knihovně s bohatým obsahem, od klasické literatury po nejnovější bestselery a praktické příručky. Současně Samsung představuje i Media Hub, bránu do světa filmů a videoklipů, a Music Hub, aplikaci poskytující přístup k široké škále hudebních souborů.

Bohaté komunikační prostředky Samsung GALAXY Tab nabízejí skutečnou mobilitu a posunutím úrovně konvergovaných technologií za hranice běžných mobilních zařízení nebo PC definují zcela novou kategorii zařízení. Uživatelům se tak otevírají nové možnosti, jak využívat, vytvářet a komunikovat obsah prakticky odkudkoli a způsobem, který byl až do této chvíle nemožný.

Výkonná a vždy dostupná komunikace

S konektivitou 3G HSUPA, 802.11n Wi-Fi a Bluetooth 3.0 rozšiřuje Samsung GALAXY Tab mobilní komunikační možnosti uživatelů. Video konference a push-email na velkém 7palcovém displeji zvyšují přívětivost a efektivitu komunikací. Samsung GALAXY Tab se dokáže proměnit na vašem pracovním stole v dokonalý telefon s hlasitým odposlechem.

Díky procesoru Cortex A8 1.0GHz nabízí Samsung GALAXY Tab vždy a všude perfektní výkon. Zároveň obrazovka s plným HD rozlišením a podporou řady kodeků (DivX, XviD, MPEG4, H.263, H.264 a dalších) umožňuje dokonalý multimediální zážitek.

Zatímco přední kamera slouží pro videohovory v sítích 3G, zadní kamera umožňuje fotografování a nahrávání videí, které můžete upravovat, odesílat a sdílet přímo z tohoto přístroje. Ve světě explozivního rozmachu online obsahu a kreativity představuje GALAXY Tab přenosné řešení pro ty, jejichž životní styl vyžaduje neustálé připojení.

Samsung GALAXY Tab bude v Evropě a v Koreji uveden v polovině září, v říjnu pak také na ostatních trzích včetně USA a Asie.

Poznámky pro redaktory:

1) Multimediální obsah GALAXY Tab viz prosím Samsung GALAXY Tab Social Media News Room
(www.galaxytab.samsungmobile.com/press)
2) Aplikace GALAXY Tab - Samsung GALAXY Tab je dodáván se službami, které obohatí váš každodenní život. Přístup na Android Market umožní uživatelům stahování aplikací a prakticky neomezené možnosti přizpůsobení přístroje. Kromě toho jsou v přístroji již uloženy aplikace speciálně vyvinuté pro chytré telefony Samsung a smart media zařízení Samsung.
• Readers Hub - Samsung Readers Hub slučuje aplikace pro elektronické čtení, jako jsou elektronické knihy eBooks, noviny a magazíny. Uživatelé při procházení složek "My Library", "Store" a "Reading" ocení "čtení" v unifikovaném a intuitivním uživatelském prostředí. V okamžiku uvedení budou k dispozici více než 2 miliony knih v 25 jazycích, více než 1 600 novin v 42 jazycích a více než 3 000 titulů magazínů ve 20 jazycích.
• Social Hub - Udržuje uživatele neustále ve spojení s blízkými a přáteli. Unikátní integrovaný telefonní seznam Samsung sdružuje adresář kontaktů, email, účty všech hlavní sociálních sítí (SNS), služby instantních zpráv a kalendář do jedné snadno použitelné platformy. Uživatelé mohou hladce kontrolovat stav SNS a hbitě volit nejvhodnější komunikační kanál - ať už email, SMS, instantní zprávu či hlasový hovor.
• Media Hub - Rychlé a jednoduché doručení nejnovějších kasovních trháků, klasických a kultovních filmů nebo oblíbených televizních pořadů přímo na Samsung GALAXY Tab. Samsung Media Hub se stará o nepřetržitou zábavu svých uživatelů. 7palcová TFT-LCD WSVGA obrazovka uchvátí skvělým podáním obrazu a katalog čítající tisíce filmů a televizních seriálů nabídne zábavu pro každý vkus. Služba Media Hub bude spuštěna v USA a brzy bude také rozšířena na globální trhy.
• Music Hub - Postará se o vaši nepřetržitou zábavu. Music Hub promění váš Samsung GALAXY Tab v přenosný jukebox s přístupem k více než 10 milionům skladeb od autorů a interpretů všech žánrů. Ke všem funkcím souvisejícím s hudbou, jako je například unifikovaný hudební přehrávač, úložiště a související aplikace, lze přistupovat z jednoho místa. Služba nabízí také vydání nových aktualizací, informace o žebříčcích a doporučené tipy. S rozšířeným hudebním přehrávačem si mohou uživatelé vytvářet playlisty s oblíbenými písničkami nebo si označit své oblíbené skladby v hudebním obchodě. Dostupnost Samsung Music Hub bude rozhodnuta na základě preferencí trhu.
• Google Mobile Services - Služby jako Google Maps™ Navigation (Beta) a Google Goggles jsou k dispozici díky platformě Google Android. S užitečnými službami využívajícími informace o místě, jako například Google Maps, mohou uživatelé namísto zadávání přesné adresy vyhledávat ve standardní angličtině. Funkce vyhledávání hlasem je stejně intuitivní, takže vyhledávání je rychlé a snadné i za pohybu v terénu. Google Goggles je výkonný vizuální vyhledávací nástroj, který ke zjištění informací využívá kameru Galaxy Tab - k vyhledávání je automaticky použit obrázek pamětihodnosti nebo uměleckého díla a výsledkem vyhledávání je relevantní obsah, jako například popis nebo historie objektu. Kromě toho mohou uživatelé využít kameru přístroje k dalším užitečným funkcím služeb rozšířené reality, které jsou v elektronickém obchodě ke stažení.


GT-P1000
Síť

2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G (HSUPA 5.76 Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz
Operační systém

2.2 Android
Displej

7.0 palcový TFT-LCD, WSVGA (1024 x 600)
Procesor

Cortex A8 1.0GHz Application Processor s PowerVR SGX540

Kamera


3 MP kamera + 1.3MP přední kamera pro videohovory
Konektivita

Konektor s 30 piny / micro SD

WiFi 802.11n / Bluetooth 3.0
Speciální funkce
·     Android Market™ a Samsung Apps pro s nabídkou dalších aplikací a obsahu
·     Readers Hub, Media Hub* , Music Hub*, Social Hub*(*Dostupnost bude stanovena na základě preferencí trhu)
·     Podpora přehrávače Adobe Flash 10.1
·     Přehrávání videa v plném HD rozlišení, Thinkfree Office, Swype, Hybrid Widget
Paměť
·     16GB / 32GB interní paměť, slot pro až 32GB externí paměti
·     4GB NAND Flash pro aplikace třetích stran + 4GB SDRAM pro chod aplikačního procesoru
·     + 1GB SDRAM pro čip modemu
Rozměry
·     190,09 x 120,45 x 11,98 mm, 380 g
Baterie
·     4 000 mAh (7 hodin reprodukce videa)

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace o produktu uvedené v tomto dokumentu, zejména ohledně výhod, designu, cen, komponent, výkonu, dostupnosti a schopností produktu, mohou být změněny bez předchozího upozornění.

*Android, Android Market, Google, Google Search, Gmail, a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google,Inc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 OstapKab OstapKab | E-mail | Web | 25. dubna 2017 v 1:56 | Reagovat

Задумали осуществить мечту жизни о наитеплейшем шикарном жилище? Но при сём стремитесь по максимому урезать финансовые и временные капиталовложения на строительное производство? То, что недавно представлялось невообразимым, сегодня реалистично при помощи газобетонным блокам.

Газобетон являет собою новый строительный материал, обладающий редкими возможностями. Он даёт возможность стремительно и в то же время хорошо воздвигать строения, соответствующие абсолютно всем условиям безопасности и комфорта. Именно благодаря доступности и отменным тех. свойствам востребованность данного строительного материала увеличивается с всяким днем. Строй компании давно оценили высокую крепость, экономическую общедоступность да комфортность в труде с именно этим стройматериалом.

Объекты из газобетонных блоков легко отделывать и штробить. Но для того чтобы добиться всех без исключения указанных параметров, надо помнить, что качество строительного материала напрямую влияет от изготовителя и организации, у которой вы собираетесь произвести покупку.

<a href=http://prombudpostach.com.ua/dovidnik?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=62&category_id=13>где купить газобетон луганске</a>

2 PhillipLic PhillipLic | E-mail | Web | Čtvrtek v 4:31 | Reagovat

<a href=http://jamer82.0fees.us/><img>http://jamer82.0fees.us/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://jamer82.0fees.us/>знакомства табор ру</a>

моя страница вход на сайт знакомства бесплатно, знакомства для подростков, секс знакомства волгоград, знакомство без уфа, сайт знакомств моя страница вход без регистрации, знакомства бесплатная регистрация волгоград, питер знакомства бесплатно, инвиктори знакомства, сайт знакомств планета, знакомства для взрослых за 30, jolly me сайт знакомств, виза жениха знакомство, голые знакомства, бесплатные объявления знакомства, виза невесты виза жениха знакомство, сайты знакомств волгограда бесплатно, знакомств 42, сайт знакомств для создания семьи, знакомства сыктывкар, знакомства для пар, знакомства для взрослых женщин за 30, мэйл знакомства, видеочат знакомства, женщины за 30 знакомства без регистрации, шуры муры знакомства моя страница, тульские знакомства, знакомства 14, знакомства в петрозаводске, знакомства с номерами и фото, знакомства орск, гей знакомства красноярск, онлайн чат знакомств, знакомства для взрослых без регистрации за 30, гей знакомства екатеринбург

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama