NEWSLETTER U:FON - LISTOPAD 2010

24. listopadu 2010 v 1:13 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy
NEWSLETTER U:FON - LISTOPAD 2010


LISTOPAD 2010U:fon
Facebook
Měřič rychlosti
U:fon eshop
U:fon newsletter

U:fon web

PRAVIDELNÝ MĚSÍČNÍK NEJEN O INTERNETU A LEVNÉM VOLÁNÍ
Samoobsluha


- Unifon DUO - za 290 Kč aneb ve dvou se to lépe táhne.
- Internet na kredit s účtovacími prázdninami do 31. 3. 2011.
- 3G mobilní internet LITE za 290 Kč.co je noveho
Vážení a milí čtenáři,
loni před Vánoci jsme poprvé představili "Internet na kredit" (to se ještě jmenoval "Předplacený 3G mobilní internet"), tedy internet bez smlouvy a bez paušálu pro ty, kdo potřebují připojení jen občas. Od té doby jsme mírně upravili cenu za denní připojení (nyní 29 Kč/den), přidali na výběr i hodinovou sazbu (9,90/hodina), zvýšili FUP (1GB/den) a prodloužili platnost kreditu na celých 12 měsíců! Navíc jsme kromě základního balíčku za 1890 Kč nabídli i speciální edici s kreditem 2900 Kč a modemem zdarma. Přesto víme, že na Vánoce očekávají naši zákazníci ještě víc. Proto každý, kdo si "Internet na kredit" koupí v době od 1. 11. 2010 do konce roku, získá nejméně tři, ale také až pět měsíců internet zdarma! Jak je to možné? Všechny balíčky mají nyní nastaveny účtovací prázdniny až do konce března příštího roku, čím dřív tedy balíček koupíte, tím delší období internetu zdarma vy nebo ten, koho obdarujete, získáte.

Jana Studničková, marketingová a obchodní ředitelka
www.ufon.cz/novinky-emailem

ul
DOBIJ V LISTOPADU A ZÍSKEJ DVOJNÁSOBEK KREDITU
Pro velký úspěch opakujeme akci ze srpna a tak opět přinášíme skvělou zprávu pro všechny majitele Předplaceného 3G mobilního internetu. Pokud si do konce listopadu nabijete, získáváte za nabitou částku DVOJNÁSOBEK KREDITU. Nabijete si třeba za stovku a získáte kredit v hodnotě stovek dvou.
Akce platí do konce listopadu 2010.

Dobíjecí stránka: www.ufon.cz/dobijeniulZMĚNA ADRESY PRODEJNY

Od 29. 9. 2010 nás najdete v naší nové prodejně na adrese Na Florenci 19. Pracovní doba zůstává stejná, tj. od 9:00 hod do 17:00 hod pondělí až pátek. Původní prodejna na Křižíkově ulici v Karlíně byla zrušena.

Těšíme se na vaši návštěvu.ul15% sleva v salonu Haniel pouze pro zákaznice U:fona
Trápí vás vaše postava? Nejste spokojena s tím, jak se cítíte? Jste náladová, trpíte depresemi a velmi často podléháte únavě? V salonu Haniel vám mohou pomoci s těmito
problémy skoncovat. Pro naše zákaznice se nám podařilo získat slevu 15 % na všechny služby v tomto salonu. Podrobné informace najdete na www.haniel.cz. Pro uznání slevy stačí předložit 1 vyúčtování za předešlá období při návštěvě salonu. S 15% slevou můžete koupit i DÁRKOVÉ POUKÁZKY k Vánocům.

nebo 15% slena na skvělý siemens gigaset C470
Pro ty, kteří mají doma pevnou linku (a nemusí být pouze od U:fona), jsme zařídili 15 % slevu na nejprodávanější model GIGASET C470, který patří do kategorie dražších a luxusnějších modelů bezdrátového telefonu. Akční cena pro zákazníky U:fona je po 15-ti procentní slevě 1.299 Kč včetně DPH (původní cena je 1.495 Kč vč. DPH). GIGASET C470 lze objednat u společnosti Micos a. s. na adrese simona.petrzilkova@micos.cz, na telefonu: 532 192 502 nebo faxu 532 192 512. Dopravné hradí Micos a.s., zásilky budou zaslány do dvou dnů po objednání..


ul

MÁTE DOTAZY? TAK PROČ SE NEZEPTÁTE?

FACEBOOK.COM/UFONI

SAMOOBSLUHA.UFON.CZ

ul

Vy doporučujete a my odměňujeme

Pokud doporučíte naše služby dál, můžete získat 500 Kč
za každého nového zákazníka. Kompletní pravidla včetně
registrace a diskusního fóra najdete na stránkách:
www.ufon.cz/doporucaziskej.

ul

Vyhodnocení soutěže ze zářijového čísla

Gratulujeme pěti výhercům v soutěži o netbook a roční připojení k internetu zdarma! Stačilo vyplnit kontaktní údaje (e-mail a mobil) a pět z vás vyhrálo tyto lákavé ceny.

Jména výherců:

Petr Lebeda
- Praha 10, Karel Kozlíček - Olomouc,
Lenka Könnyüová - Hořice, Jitka Kostlánová - Praha 1,
Hana Doušová - Klínec.
Blahopřejeme!

Unifon DUO - za 290 Kč aneb ve dvou se to lépe táhne.

S tarifem Unifon DUO za 290 Kč získáte pro sebe a své blízké:
  • 2 telefony a 2 paušály za 1 cenu
  • Volání a SMS v síti zdarma
  • Volání mimo síť na pevnou za 0,90 Kč a na mobil za 2,90 Kč
  • 20 volných minut pro každého z dvojice
  • Telefony od 1 Kč


Internet na kredit
s účtovacími prázdninami do 31. 3. 2011


Díky tomuto dárku neuzavíráte žádnou smlouvu, neplatíte žádný paušál. Platíte jen za hodiny nebo dny,
kdy skutečně surfujete. Na výběr máte ze 2 balíčků. Oba mají společné účtovací prázdniny, během kterých
surfujete úplně zadarmo až do 31. 3. 2011 (nestrhává se vám žádný kredit). Balíček za 1390 Kč obsahuje
modem a surfování do konce března zdarma. Balíček za
2 900 Kč pak modem, surfování do konce března zdarma a kredit v hodnotě 2 900 Kč k využití od 1. 4. 2011.

3G mobilní internet LITE za 290 Kč
Nejnižší cena na trhu, nejlepší poměr cena/výkon. Takto jednoduše by se dal popsat nový tarif, s kterým se připojíte kdykoliv a kdekoliv na území ČR. Pokud jste podlehli internetu, sociálním sítím typu Facebook,
ICQ, Skype a nedokážete si život bez připojení k internetu ani představit, doporučujeme tuto naši novinku.


Více informací ohledně kompletní vánoční nabídky získáte na www.ufon.cz nebo volejte 811 811 811.


Pracovní setkání CDMA operátorů v Lisabonu

Nová verze technologie CDMA, která umožní rychlosti datového přenosu až 6,2 Mb/s, kvalitní a přitom dostupnější modemy - tato i mnohá další témata diskutovali zástupci evropských CDMA operátorů, které se uskutečnilo v říjnu 2010 v Lisabonu. Novinky, které jsou plánovány ve středně a dlouhodobém horizontu, mají za cíl přinášet zákazníkům stále lepší služby. Technologie CDMA, kterou pro svou síť využívá společnost MobilKom,provozovatel značky U:fon, není v Evropě tak známá jako konkurenční GSM a UMTS. Přesto ji pro její kvalitu a efektivitu využívá rostoucí množství evropských operátorů. Jsou to jak výhradní CDMA operátoři (například Net1 ve Skandinávii, Zapp v Portugalsku či Inquam v Německu), ale také GSM operátoři, kteří používají CDMA síť pro své datové služby (například Orange a Polkomtel z Polska či největší nizozemský operátor KPN). Pro rychlé zavádění nových služeb a technologií je nezbytné, aby se na prioritách pro vývojářské a dodavatelské firmy dohodlo více operátorů. Zástupci U:fona se tak v Lisabonu dohodli ve spolupráci s ostatními operátory mimo jiné na tom, že prioritou na příští rok bude CDMA EVDO revize B. To znamená, že ještě rychlejší mobilní internet i další inovativní služby na bázi revize B vám bude U:fon moci nabídnout již v průběhu roku 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J.Boy J.Boy | E-mail | Web | 26. listopadu 2010 v 15:47 | Reagovat

Obecně si však myslím, že služby Mobilkom provozující U:fon i přes příznivé ceny nejsou nic moc. Snadno se to dá vyčíst např. z jejich FB profilu  http://www.facebook.com/#!/Ufoni na němž dominují stížnosti, stížnosti a zase stížnosti. To je škoda, protože ceny jsou opravdu COOL....ale k čemu jsou vlastně prima ceny na "nefunkční" síti :-?  ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama