Prosinec 2010

PF 2011

31. prosince 2010 v 10:45 | Jan Cicálek |  Nezařaditelné

Všem známým , kamarádům i uživatelům všech mobilních "kravin" přeji v Novém roce 2011 jen to nejlepší.

PF 2011

Jan Cicálek


M1 - VELKÁ RECENZE

30. prosince 2010 v 0:42 | Jan Cicálek |  Čínské MT

M1 - EXCELLENT COPY OF SONY ERICSSON ASPEN

M1
ÚVOD:
Do rukou se mi dostala tato opravdu povedená napodobenina mobilního telefonu Sony Ericsson Aspen, podotýkám, že je od originálu takřka k nerozeznání. Za $62.19 jsem žádné zázraky neočekával, i když o to více jsem byl mile překvapen a M1 jsem si ponechal k dalšímu užívání. Teď s M1 "válčím" asi jeden měsíc a jsem nadmíru spokojený.

POPIS TELEFONU:
M1 je telefon klasické konstrukce elegantního vzhledu s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Po celém obvodu je chromový proužek, který telefonu dodává nádech luxusu. Zadní kryt je zčásti pogumovaný. V horní části přístroje najdete anténu pro příjem analogového vysílání / rádio a očko pro šňůrku. Na levém boku je pak zdířka pro microUSB konektor. Slot pro paměťovou kartu typu microSD(HC) se nachází vedle SIMkaret pod zadním krytem baterie.

TECHNICKÁ DATA VE ZKRATCE:
Pracuje v GSM pásmech 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz a pro připojení k webu můžete použít GPRS třídy 10. Sítě EDGE, 3G ani WiFi bohužel M1 nepodporuje. Rozměry přístroje jsou 100 x 55 x 10 mm a hmotnost 93 gramů. 2 palcový LCD displej má rozlišení 320 x 240 Px a "zvládá" 262tisíc barev. Interní paměť přístroje je pouhých 0.5 MB, ale můžete či spíše musíte ji rozšířit o paměťovou kartu microSDHC až do maximální kapacity 4 GB. Samozřejmostí je přítomnost Bluetooth verze 2.0, možnost synchronizace s PC pomocí programu MivvySync, Matshunishi D620 Phone Suite... Bohužel všechny dostupné "synchronizační" programy stahují z telefonního seznamu pouze telefonní číslo, takže se nejedná tak ani ochybu telefonu jako spíše synchronizačního software.
Tel.seznam
sms
Chybí podpora technologie JAVA, avšak tato je nahrazena ryze čínskou herní MRP platformou. Takže zábavy si s M1 užijete do sytosti. Při aktivním internetovém připojení si stáhnete do telefonu asi 10pěkně propracovaných her + aplikace Yahoo, MSN a Weather (vše je plně funkční). Pro ty kdo nemají plně aktivní internetové připojení zde uvádím link na adresář obsahujíci tyto hry / aplikace. Po rozbalení ho stačí pouze celý zkopírovat na paměťovou kartu.
M1
M1 - back
OVLÁDÁNÍ:
Je pohodové a nikdo by s ním neměl mít problémy, tedy pokud má alespoň základní znalost angličtiny. Mezi podporovanými jazyky totiž chybí čeština. Menu tvoří 20 ikon uspořádaných do matice a pohyb v něm je více než svižný. Stiskem levé kontextové klavesy vstoupíte přímo do hlavního menu, pod pravou kontextovou klávesou se skrývá telefonní seznam. Pohybem 4směrové klávesy do stran přistupujete k funkcím na liště displeje - SMS, MSN, Kalendář, Multimédia a Facebook. Pohyb nahoru/dolů zase lištu skryje. Stiskem středu potvrdíte výběr funkce. Dále to je zelené tlačítko pro příjem hovoru a červené pro ukončení hovoru. Díky QWERTY klávesnici můžete používat vybraná tlačítka ve spodní části pro rychlý přístup k FM rádiu, TV nebo svítilně.

VOLÁNÍ A ZPRÁVY:
Zvuk při odchozím/příchozím hovoru je naprosto oproštěný od jakéhokoli šumu a M1 tak doslova naplňuje slogan "slyšet a být slyšen". Proti např. Čínskému SciPhone je to více než znatelný rozdíl.
Psaní SMS/MMS zpráv je díky přítomnosti QWERTY klávesnice naprosto pohodové, i když na první pohled vypadají tlačítka více než titěrně. Poměrně rychle se na to dá zvyknout, tlačítka mají dostatečný zdvih a jsou od sebe díky tvaru kláves dostatečně oddělena. S rychlostí telefonu jsem při psaní SMS též žádný problém nezaznamenal.

INTERNET A SDÍLENÍ SOUBORŮ:
Telefon zvládá pouze datové přenosy pomocí GPRS třídy 10. Je v něm přítomen Wapový prohlížeč ve verzi 2.0 a vyhledávání Google. Se zobrazováním stránek jsem až na vyjímky neměl problémy. Takže jsem se v pohodě dostal na aukro.cz, idos.cz, Gmail, tjat.com (online messengers), eBuddy.com (online messengers) nebo do emailové schránky na volny.cz .... Problém vyvstával prakticky jen u Facebooku, kde se mi dost často zobrazovala hláška "Insufficient Memory"= nedostatečná paměť.
Výměna souborů pomocí bluetooth´je poměrně svižná. Menší problém jsem měl občas při připojení telefonu kabelem k PC, kde se nepodařilo načíst diskové jednotky (telefon+paměťová karta). Větší kvanta multimediálních souborů (MP3 a filmů) jsem tak raději na paměťovou kartu stahoval pomocí čtečky paměťových karet. Toto je také nejschůdnější, ale také nejrychlejší řešení.

ZÁBAVA:
 • FOTOAPARÁT - Je 0.3 MPx s bleskem. Fotky z něj jsou spíše průměrné. Za "dobré" lze považovat ty pořízené při denním světle, za horších světelných podmínek to už tak dobré není. Nicméně lze díky přední kameře(malá tečka nad displejem) v pohodě pořizovat třeba autoportréty.

Kompletní album fotografií pořízených mobilním telefonem M1 najdete tady : FOTO FROM M1
 • MP3/MP4 PŘEHRÁVAČ - Podporuje formáty MP3, WAV, MP4 a 3GP. Je pěkně graficky vyvedený a též jeho ovládání je pohodové. Seznam skladeb se automaticky načítá z adresáře "My Music", samozřejmě si musíte nastavit jakou defaultní uložiště paměťovou kartu. Nelze si vytvářet playlisty, takže vám nezbude nic jiného než si skladby poskládat chronologicky tak, aby šly po sobě dle vašich představ.
 • STEREO FM RÁDIO S RDS - s možností uložení devíti stanic. Je pěkně propracované a navíc hraje díky teleskopické anténě (pro TV a FM rádio) i bez připojených sluchátek.
 • TV TUNER - je sice pouze analogový, ale i tak se mi na území jižní Moravy(17km od Brna) daří zachytávat vysílání STV a Prima TV.
 • JAVA - NE, avšak telefon podporuje MRP platformu. V hlavním menu najdete pod ikonou JAVA Game Center pomocí kterého si při aktivním připojení k webu nainstalujete asi 10her jako Play Ice Cubes, Raiden 1944, Frozen Bubble, Tetris, Bomberman, Sliding Blocks.... a aplikace Yahoo, MSN nebo Weather. K dispozici zatím není žádný webový/emailový prohlížeč, ale co není může být. Hry jsou pěkně graficky propracované s veškerým komfortem, tj. intuitivní ovládání, pěkné grafické prostředí, vibrace + zvuky.
 • HRY A APLIKACE - Viz JAVA
 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ + MESSENGERY - Bez problému pracuje MSN, Yahoo i Skype. Problém je u Facebooku s nedostatečnou pamětí (hláška Insufficient Memory), tato hláška se objevuje poměrně často. Twitter má zase problémy s přihlášením.

UŽITEČNÉ FUNKCE:
M1 zvládá základní organizační funkce, jako kalendář s možností připomínek, poznámky a úkoly. Dále je to hlasový záznamník, opakovaný budík, světový čas, převodník měn a kalkulačka. Celkem kvituji přítomnost svítilny, nikdo neví, kdy se bude hodit. Avšak pozor aktivovat ji můžete pouze v případě, že je telefon zapnutý.

BATERIE A JEJÍ VÝDRŽ:
Baterie o kapacitě 1600 mAh mi během testování vydržela na jedno nabití asi 3- 4 dny. Je pravda, že jsem telefon byl během testování enormě zatěžován, připojením k internetu, stahováním, přehráváním filmů.... Doba nabíjení telefonu je asi 3-3.5 hod.

ZÁVĚR:
Pokud jste ochotni akceptovat absenci české lokalizace a drobné chybičky možná je M1 to pravé pro vás. Za $62.19 = asi 1181Kč dostanete mobilní telefon s nádechem luxusu, jednoduchým ovládáním s nemalým portfóliem funkcí a skvělou QWERTY klávesnicí.

Album fotografií mobilního telefonu M1 : FOTO OF M1


T-MOBILE : PROSINEC 2010

17. prosince 2010 v 12:19 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

PROSINEC 2010

Pospěšte si pro naše dárky
Nemusíte spoléhat jen na Ježíška. My pro Vás máme krásné dárky rovněž. Za jednu službu - digitální fotorámeček. Za dvě služby - netbook Acer a za tři služby rovnou novou LCD televizi od LG. Neváhejte, dárky nám pomalu docházejí.
Dárky k našim službám

Nová satelitní televize v HD kvalitě

Nemůžete si vybrat, co si dneska pustíte v televizi? A navíc byste chtěli svoje oblíbené programy sledovat ve vysoké kvalitě? Přinášíme Vám řešení. Máme pro Vás zbrusu novou službu satelitní T-Mobile Televize! K desítkám programů a k T-Mobile televizi Standard od nás získáte satelitní přijímač s anténou jen za 1 Kč.
Nová satelitní T-Mobile Televize pro Vás

Celý víkend volání, SMS a MMS zdarma

Popřejte o posledním víkendu před Vánoci pěkné svátky opravdu každému. Stačí si jednorázově dobít 400 Kč a celý víkend můžete volat a psát svým přátelům a známým v naší síti zdarma.
Volejte, pište o víkendu zdarma

Chytrý LG Optimus One se slevou 1000 Kč

Dotykový LG P500 Optimus One zaujme všechny, kteří hledají chytrý telefon s jednoduchým uživatelským rozhraním a to za příjemnou cenu. V prosinci ho pro Vás máme na eshopu se slevou 1000 Kč.
Telefon pro Vás
eShop tipy
Chytré telefony o 1000 Kč levnější
LG ViewtyChytré telefony LG Viewty SnapLG Optimus One se slevou 1000 Kč koupíte v prosinci v eShopu.
Prodlužte smlouvu a získáte i 30 % slevu na tarif.
Twist sady pod stromeček
Nejoblíbenější vánoční dárek - předplacené Twist sady obsahují SIM kartu, se kterou po páté minutě nebo páté SMS voláte či SMSkujete ZDARMA. V eShopu navíc 10 % sleva na všechny Twist sady.
Vstup do eShopu

T-Mobile Bonus program
Za věrnost Husky mikina
Husky svetrVyměňte své nasbírané Bonus body za příjemný Husky svetr. V Bonus katalogu je pro Vás
za 1860 bodů. Pro objednání jděte na www.t‑mobile.cz/bonuskatalog do kategorie T-Mobile kolekce.
Bonus katalog

6120C - 3x SIM NA PŘÍJMU

17. prosince 2010 v 10:06 | Jan Cicálek |  Čínské MT
6120C - 3 SIMKOVÝ TELEFON
6120C - Cover - Back
6120C je telefon s klasickým portfóliem funkcí "čínských" mobilů, které se na našem trhu objevují čím dál častěji. 6120C je však zvláštní tím, že můžete být na příjmu s 3 SIMkartami najednou. Pro většinu uživatelů je to naprostá zbytečnost, ale i tak si myslím, že si své příznivce tato technologie jistě najde. Telefon disponuje velmi malou interní pamětí a to pouhých 65kB, tuto však můžete (musíte) rozšířit paměťovýmí kartami typu microSD(HC) až na maximální 4 GB. V horní části těla telefonu najdete tlačítka pro pohodlné ovládání MP3 přehrávače. Co se týče baterie nebude to jistě také žádný problém, k telefonu sice dostanete pouze 1 ks baterie typu Li-Ion 800 mAh, avšak jedná se o nokiáckou baterii typu BL-4C. Takže koupit si u nás baterii s větší kapacitou za rozumný peníz nebude žádný problém. Jinak se již jedná o osvědčenou klasiku - MP3/MP4 přehrávač, WAP, FM rádio, fotoaparát 1.2 MPx, záznamník hovorů, čtečka elektronických knih (nepodporuje CZ diakritiku)......... To vše můžete mít za "rozumných" asi 1083Kč.
6120C - balení
Technická specifikace telefonu


6120C3 simkový telefon


TECHNICKÉ PARAMETRY
Frekvence
Rozměry109 x 49 x 13 mm
Hmotnost96 g
KonstrukceKlasická
Operační systémVlastní - 6120C
Podpora 3 SIMAno
Typ displejeLCD, 2.2"
Počet barev262 tisíc
Rozlišení displeje240 x 320 Px
Vnější displej240 x 320 Px
Telefonní seznam?
Paměť na SMS/MMS?
BaterieLi-Ion, 800 mAh
Pohotovostní režim?
Doba hovoru?


UŽITEČNÉ FUNKCE
Paměťová kartaAno, microSD(HC), max. 4GB (není součástí balení)
Interní paměť56 kB
GPRSAno
HSCSDNe
EDGENe
3GNe
WLANNe
Integrovaná GPSNe
HW modemAno
BluetoothAno, v2.0 s A2DP
InfraportNe
USBAno, microUSB v2.0
E-mailový klientNe
ProhlížečWAP 2.0
T9Ano
Hlasité handsfreeAno
Kalkulačka, Budík, Ebook readerAno, Ano, Ano
Kalendář, Konvertor měnAno, Ano


ZÁBAVA
FotoaparátAno, 1.2 Mpx, 1280 x 960 Px, LED
Video snímání/přehráváníAno, Ano - formáty 3GP/ MP4
JavaNe
HryAno
MP3 přehrávačAno - formát MP3
Konektor na 3.5mm jackNe
FM RadioAno
VyzváněníPolyfonní, MP3, AMR, Vibrační
PřizpůsobeníAno
SMS,MMSAno, Ano


OSTATNÍ
V prodejiAno
Cena$57 (asi 1083Kč)


OBSAH BALENÍ* mobilní telefon 6120C

* baterie 6120C (BL-4C)

* datový kabel

* nabíjecí zdroj

* stereo sluchátka

* EN uživatelský manuál


6120C - komplet - menu

VODAFONE ZPRÁVY - PROSINEC 2010

16. prosince 2010 v 11:36 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy


Vodafone zprávy - prosinec 2010

SMS   Samoobsluha   eShop   Vodafone park   ČILICHILI   Centrum péče   Vodafone.cz

Tichá pošta - prosinec 2010
Dobijte si kredit a těšte se na SMS
a volání zdarma. Čím více dobijete, tím větší dárek dostanete. Letos na Vánoce Vodafone rozdává dárky všem. Takže ani noví ani stávající zákazníci předplacených Vodafone karet nepřijdou zkrátka.
Dobijte si volání a SMS


Prožili Rok jinak

Rok jinak je inovační program Nadace Vodafone, který nabízí kandidátům - vítězům celonárodního výběrového řízení - příležitost strávit až jeden rok prací pro neziskovku. Letošní ročník je u konce. Pojďte se za ním s námi ohlédnout.


Podívejte se, jak prožili Rok jinak


Samsung GALAXY 550

Pod atraktivní vizáží totoho telefonu se skrývá otevřený operační systém Android, který bez potíží zvládne 3G, GPS i Wi-Fi. K tomu přidejte 2MPix fotoaparát, široké množství aplikací na Android Marketu a máte chytrý telefon, který se vám vyplatí.


Pořiďte si exkluzivně u Vodafonu


Jsme nejodpovědnější velká firma roku 2010

Získali jsme titul TOP Filantrop 2010 pro Nejodpovědnější velkou firmu roku. Cena se uděluje firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě a ve prospěch místa, kde působí.

Jsme TOP Filantrop


Už jste to viděli?

Pusťte si naše nejoblíbenější videa a užijte si trochu zábavy uprostřed předvánočních stresů. Začněte třeba naším nejsledovanějším TV spotem.

Dejte si pauzu


Napište Ježíškovi a máte dárek za 50 tisíc

Pochlubte se, co si letos zasloužíte k Vánocům, a pošlete MMS vytouženého dárku na Ježíškovo telefonní číslo 777 350 810. A když se urodí, třeba se vám zrovna to vaše přání splní. A pak že Ježíšek neexistuje, když má telefon…

Mrkněte na ČILICHILI online

Ohodnotte tento email. Děkujeme za 5minut vašeho času

TZ O2 - O2 přináší na 3 týdny bezplatný přístup k Facebooku v mobilu

15. prosince 2010 v 12:11 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 přináší na 3 týdny bezplatný přístup k Facebooku v mobilu

15.12.2010

O2
Telefónica O2 připravila dárek pro uživatele sociálních sítí. Všichni zákazníci O2 si budou moci vyzkoušet Facebook v mobilu na tři týdny bez poplatků za data. Dostanou tak možnost sdílet s přáteli zážitky z období Štědrého večera, vánočních svátků a oslav Nového roku, ať už budou doma nebo ve víru radovánek. Akce platí od 15. prosince do 3. ledna.

"Konec roku, který v sobě zahrnuje několik vrcholů v podobě Štědrého dne, svátků a silvestrovské oslavy, je pro většinu z nás nejkrásnějším obdobím v roce. Chceme našim zákazníkům tento čas ještě více zpříjemnit a umožnit jim být v kontaktu se svými blízkými, ať už jsou kdekoliv. Je to náš dárek a zároveň poděkování, že využívají našich služeb," říká Jindřich Fremuth, ředitel oddělení Online Channels společnosti Telefónica O2.

Obnovovat statusy, prohlížet fotky a neztratit přehled o tom, co dělají ostatní přátelé, bude moci po dobu 3 týdnů každý zákazník O2, i bez datového tarifu Internet v mobilu. Bezplatný přístup na Facebook v mobilu je možný prostřednictvím stránek http://m.o2.cz/facebook. Ostatní přístupy, tedy z domovské stránky www.facebook.com, mobilní m.facebook.com nebo přes aplikace v mobilních telefonech, jsou standardně zpoplatněny dle datového tarifu zákazníka. Stejně také odkazy vedoucí mimo stránky Facebooku (např. na videa na Youtube). Při opouštění bezplatné oblasti budou uživatelé vždy upozorněni o zpoplatnění těchto stránek. Více informací je k dispozici zde.

Facebook v mobilu na 3 týdny bez poplatků za připojení

Vyzkoušejte Facebook ve svém mobilu

 • jedině na adrese m.o2.cz/facebook používejte Facebook v mobilu bez poplatku za připojení
 • lze využívat od 15.12.2010 do 3.1. 2011
 • službu není třeba aktivovat
 • lze využít v každém telefonu s internetovým prohlížečem
 • pro všechny zákazníky v síti O2
Při používání Facebook aplikace nainstalované v telefonu nebo při zadání běžné adresy m.facebook.com se účtují standardní poplatky za připojení

Zadejte na svém mobilu adresu m.o2.cz/facebook a přejděte na Facebook v mobilu bez poplatků za připojení

Pro přístup na Facebook v mobilu od O2 bez poplatků za připojení můžete využít také tento QR kód:

QR kod

Facebook v mobilu na 3 týdny bez poplatků za připojeníMYPHONE 8855 DUAL SIM DVB-T

11. prosince 2010 v 15:20 | Jan Cicálek |  Ostatní MT
MYPHONE 8855 DUAL SIM DVB-T : VIDEORECENZE

Na http://youtube.com jsem objevil zajímavou videorecenzi k mobilnímu telefonu myPhone 8855 DUAL SIM DVB-T. Takže není potřeba "písma" a přiložená videorecenze řekne vše za mně. Cena přístroje je 2999Kč a aktuálně ho za tuto cenu dostanete třeba na EC Group


PHILIPS F718

10. prosince 2010 v 16:34 | Jan Cicálek |  PHILIPS
PHILIPS F718
F718
F718
Technická specifikace telefonu


PHILIPS F718


TECHNICKÉ PARAMETRY
FrekvenceGSM 900 / 1800 / 1900 Mhz
Rozměry99.9 x 50 x 11.9 mm
Hmotnost138 g
KonstrukceVysouvací
Operační systémPhilips
Typ displejeTFT, dotykový resistivní, 2.6"
Počet barev256 tisíc
Rozlišení displeje240 x 320 Px
Vnější displej240 x 320 Px
Telefonní seznam?
Paměť na SMS/MMSAno
BaterieLi-Ion, 800 mAh
Pohotovostní režim?
Doba hovoru?


UŽITEČNÉ FUNKCE
Paměťová kartamicroSD, max. 32 GB
Interní paměť45 MB
GPRSTřída 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSDNe
EDGENe
3GNe
WLANNe
Integrovaná GPSNe
HW modemAno
BluetoothV2.0 s A2DP
InfraportNe
USBmini USB v2.0
E-mailový klientAno
ProhlížečWAP 2.0/xHTML, HTML
T9Ano
Hlasité handsfreeAno
Kalkulačka, BudíkAno / Ano
Kalendář, Konvertor měnAno / Ano


ZÁBAVA
Fotoaparát5 MPx, 2592x1944 Px, autofocus, LED
Video snímání/přehráváníAno / Ano, VGA@30fps, formáty MP4/H.263/H.264
JavaAno, MIDP 2.0
HryAno
MP3 přehrávačAno, formáty MP3/AAC+/WMA/WAV
Konektor na 3.5mm jackAno
FM RadioStereo FM radio s RDS
Hlasový záznamníkAno
VyzváněníMP3, WAV, AMR, MIDI
PřizpůsobeníAno
SMS,MMSAno / Ano


OSTATNÍ
V prodejiNe, 4.čtvrtletí 2010
Cena?


PLUSY A MÍNUSYPLUS
MÍNUS


Design
Absence EDGE, 3G, WiFi, GPS
5 MPx fotoaparát
Vyšší hmotnost
Rozměry

Podpora microSDHC až 32 GB

Určitě to bude i CENA (dosud se neprodává)

Podpora množství hudebních/video formátů

Philips F718
Philips F718

VODAFONE 345

6. prosince 2010 v 17:40 | Jan Cicálek |  VODAFONE
VODAFONE 345 - NEBO TAKÉ "OČESANÝ" ALCATEL OT255

Jednoduchý telefon z produkce Vodafone nebo spíše Alcatelu za pouhých 997Kč můžete zakoupit např. v e-shopu České pošty. Kromě velmi dobré výdrže vám díky přítomnosti QWERTY klávesnice nabídne pohodlné psaní SMS. Jinak je Vodafone 345 prost veškerých moderních "výdobytků".
Vodafone 345
Vodafone 345 - komplet foto
Technická specifikace telefonu


VODAFONE 345 ("očesaný" Alcatel OT255)


TECHNICKÉ PARAMETRY
FrekvenceGSM 900 / 1800 Mhz
Rozměry100.5 x 58 x 12 mm
Hmotnost76 g
KonstrukceKlasická
Operační systémVodafone (Alcatel)
Typ displejeTFT, 1.77", QWERTY klávesnice
Počet barev65 tisíc
Rozlišení displeje128 x 160 Px
Vnější displej128 x 160 Px
Telefonní seznam500 záznamů
Paměť na SMS/MMS?
BaterieLi-Ion, 650 mAh
Pohotovostní režimAž 380 hod.
Doba hovoruAž 9 hod.


UŽITEČNÉ FUNKCE
Paměťová kartane
Interní paměť1.8 MB
GPRSne
HSCSDne
EDGEne
3Gne
WLANne
Integrovaná GPSne
HW modemne
Bluetoothne
Infraportne
USBAno, miniUSB (pouze pro nabíjení)
E-mailový klientne
Prohlížečne
T9Ano
Hlasité handsfreeAno
Kalkulačka, Budík, KonvertorAno / Ano / Ano
Kalendář, Stopky, Falešné hovoryAno / Ano / Ano


ZÁBAVA
Fotoaparátne
Video snímání/přehráváníne / ne
Javane
HryAno,
MP3 přehrávačne
Konektor na 3.5mm jackne
FM RadioAno,
VyzváněníPolyfonní 32hlasé / Vibrační
PřizpůsobeníAno
SMS,MMSAno / Ano


OSTATNÍ
V prodejiAno
Cena997,00 Kč


OBSAH BALENÍMobilní telefon Vodafone 345

Baterie

Stereo headset

Nabíječka

Uživatelský manuál


Vodafone 345
PLUSMÍNUS


Cena"Nepodpora" paměťových karet (vzhledem k 1.8 MB interní paměti by se hodila)
Jednoduchost ovládáníAbsence W@Pového prohlížeče / Bluetooth
QWERTY klávesnice
FM rádio
Dobrá výdrž baterie