TZ O2 - O2 přináší na 3 týdny bezplatný přístup k Facebooku v mobilu

15. prosince 2010 v 12:11 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

O2 přináší na 3 týdny bezplatný přístup k Facebooku v mobilu

15.12.2010

O2
Telefónica O2 připravila dárek pro uživatele sociálních sítí. Všichni zákazníci O2 si budou moci vyzkoušet Facebook v mobilu na tři týdny bez poplatků za data. Dostanou tak možnost sdílet s přáteli zážitky z období Štědrého večera, vánočních svátků a oslav Nového roku, ať už budou doma nebo ve víru radovánek. Akce platí od 15. prosince do 3. ledna.

"Konec roku, který v sobě zahrnuje několik vrcholů v podobě Štědrého dne, svátků a silvestrovské oslavy, je pro většinu z nás nejkrásnějším obdobím v roce. Chceme našim zákazníkům tento čas ještě více zpříjemnit a umožnit jim být v kontaktu se svými blízkými, ať už jsou kdekoliv. Je to náš dárek a zároveň poděkování, že využívají našich služeb," říká Jindřich Fremuth, ředitel oddělení Online Channels společnosti Telefónica O2.

Obnovovat statusy, prohlížet fotky a neztratit přehled o tom, co dělají ostatní přátelé, bude moci po dobu 3 týdnů každý zákazník O2, i bez datového tarifu Internet v mobilu. Bezplatný přístup na Facebook v mobilu je možný prostřednictvím stránek http://m.o2.cz/facebook. Ostatní přístupy, tedy z domovské stránky www.facebook.com, mobilní m.facebook.com nebo přes aplikace v mobilních telefonech, jsou standardně zpoplatněny dle datového tarifu zákazníka. Stejně také odkazy vedoucí mimo stránky Facebooku (např. na videa na Youtube). Při opouštění bezplatné oblasti budou uživatelé vždy upozorněni o zpoplatnění těchto stránek. Více informací je k dispozici zde.

Facebook v mobilu na 3 týdny bez poplatků za připojení

Vyzkoušejte Facebook ve svém mobilu

  • jedině na adrese m.o2.cz/facebook používejte Facebook v mobilu bez poplatku za připojení
  • lze využívat od 15.12.2010 do 3.1. 2011
  • službu není třeba aktivovat
  • lze využít v každém telefonu s internetovým prohlížečem
  • pro všechny zákazníky v síti O2
Při používání Facebook aplikace nainstalované v telefonu nebo při zadání běžné adresy m.facebook.com se účtují standardní poplatky za připojení

Zadejte na svém mobilu adresu m.o2.cz/facebook a přejděte na Facebook v mobilu bez poplatků za připojení

Pro přístup na Facebook v mobilu od O2 bez poplatků za připojení můžete využít také tento QR kód:

QR kod

Facebook v mobilu na 3 týdny bez poplatků za připojení


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama