VODAFONE ZPRÁVY - PROSINEC 2010

16. prosince 2010 v 11:36 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy


Vodafone zprávy - prosinec 2010

SMS   Samoobsluha   eShop   Vodafone park   ČILICHILI   Centrum péče   Vodafone.cz

Tichá pošta - prosinec 2010
Dobijte si kredit a těšte se na SMS
a volání zdarma. Čím více dobijete, tím větší dárek dostanete. Letos na Vánoce Vodafone rozdává dárky všem. Takže ani noví ani stávající zákazníci předplacených Vodafone karet nepřijdou zkrátka.
Dobijte si volání a SMS


Prožili Rok jinak

Rok jinak je inovační program Nadace Vodafone, který nabízí kandidátům - vítězům celonárodního výběrového řízení - příležitost strávit až jeden rok prací pro neziskovku. Letošní ročník je u konce. Pojďte se za ním s námi ohlédnout.


Podívejte se, jak prožili Rok jinak


Samsung GALAXY 550

Pod atraktivní vizáží totoho telefonu se skrývá otevřený operační systém Android, který bez potíží zvládne 3G, GPS i Wi-Fi. K tomu přidejte 2MPix fotoaparát, široké množství aplikací na Android Marketu a máte chytrý telefon, který se vám vyplatí.


Pořiďte si exkluzivně u Vodafonu


Jsme nejodpovědnější velká firma roku 2010

Získali jsme titul TOP Filantrop 2010 pro Nejodpovědnější velkou firmu roku. Cena se uděluje firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě a ve prospěch místa, kde působí.

Jsme TOP Filantrop


Už jste to viděli?

Pusťte si naše nejoblíbenější videa a užijte si trochu zábavy uprostřed předvánočních stresů. Začněte třeba naším nejsledovanějším TV spotem.

Dejte si pauzu


Napište Ježíškovi a máte dárek za 50 tisíc

Pochlubte se, co si letos zasloužíte k Vánocům, a pošlete MMS vytouženého dárku na Ježíškovo telefonní číslo 777 350 810. A když se urodí, třeba se vám zrovna to vaše přání splní. A pak že Ježíšek neexistuje, když má telefon…

Mrkněte na ČILICHILI online

Ohodnotte tento email. Děkujeme za 5minut vašeho času
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama