T-MOBILE : ÚNOR 2011

25. února 2011 v 22:38 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY : T-MOBILE


ÚNOR 2011

Chytré telefony konečně pro každého
Parádní chytré telefony už nejsou jen pro velké ryby - u nás si je teď může dovolit každý. Celou řadu chytrých telefonů nyní nabízíme se slevou až 4500 Kč. Stačí si pořídit Internet v mobilu Klasik. Navíc v našem eShopu najdete všechny Nokie z nabídky chytrých telefonů se slevou 1000 Kč.
Chytré telefony se slevou až 4500 Kč

Spojte volání a internet do výhodného balíčku 2v1

Přidejte si ke svému hlasovému tarifu pevný internet nebo internet na cesty a ušetřete měsíčně až 300 Kč.
Šetřete náklady firmy

Volejte ze zahraničí za 4 Kč/min

Chcete si užít dovolené a přitom být v kontaktu s firmou nebo domovem? Pak Vám nabízíme roamingové zvýhodnění Cestovatel, díky němuž platíte pouze 4 Kč/min. Navíc neplatíte žádný měsíční paušál a aktivace je ZDARMA.
S Cestovatelem voláte levně

Platby mobilem jsou in

Nehledejte po kapsách drobné na jízdenku MHD, neběhejte k nejbližšímu parkovacímu automatu. Přidejte se k těm, kteří šetří svůj čas i nervy a využívají platby mobilem. Platby až do 600 Kč můžete realizovat pomocí jediné SMS. Náš systém plateb je rychlý a také kvalitně zabezpečený, proto se nemusíte ničeho obávat.
Plaťte mobilem

Zájem o mobilní marketing mezi inzerenty stále roste

Chcete podpořit prodej Vašich produktů a služeb formou reklamních SMS? Využijte náš systém, díky němuž oslovíte Vámi definovanou cílovou skupinu zákazníků. S cílenou reklamou máte jistotu, že se o Vás dozvědí potenciální zákazníci. Díky tomu bude mít Vaše kampaň vysokou návratnost.
Inzerujte cílenou SMS

Pomáhejme spolu životnímu prostředí

I maličkosti mohou měnit svět k lepšímu. Příklad za všechny - již 17 % našich zákazníků využívá elektronickou podobu faktury místo té tištěné a každý měsíc přibývají další. Staňte se také jedním z těch, kteří šetří přírodu! A nejen ji. Elektronická faktura šetří také Vaše peníze a čas.
Přejděte na zelenou fakturu i Vy
eShop tipy
Volejte neomezeně s 60% slevou
Nebaví Vás počítat volné minuty? Aktivujte si tarif Grand PLUS s voláním po celé ČR i do pevné sítě kdykoli ZDARMA! Nyní v akci s 30% slevou na celé dva roky. Pokud si tarif aktivujete prostřednictvím eShopu, získáte další slevu 30 % na první 3 měsíce.
Prodlužte smlouvu s chytrým telefonem a 30% slevou
Nokia N8Prodlužte smlouvu s chytrým telefonem a 30% slevou Chytré telefony jsou u nás pro každého a pro každého také máme při prodloužení smlouvy
v eShopu slevu 30 % na paušál po dobu 3 měsíců.
Vstup do eShopu
Telefon pro Vás
BlackBerry Torch 9800 od 5 999 Kč
BlackBerry Torch 9800BlackBerry 9800 je další model z nejvýkonnější řady Bold od výrobce RIM. Oproti předchůdci BlackBerry 9000
model 9800 mírně zeštíhlel, vylepšil fotoaparát a došlo i k vylepšení ergonomie. Výbornou klávesnici a kuličku pro pohyb v menu nahradil citlivý optický senzor. Vyzkoušejte!
Telefony, příslušenství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama