VODAFONE ZPRÁVY - ÚNOR 2011

23. února 2011 v 11:23 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

Samoobsluha  |  eShop  |  Vodafone park

Vodafone zprávy - únor 2011


Některé věci prostě patří k soběZískejte za měsíční poplatek 957 Kč kompletní balíček mobilního internetu od Vodafonu, a to včetně stylového notebooku a modemu. V ceně paušálu máte kromě vysokorychlostního připojení i antivirovou ochranu, nonstop technickou podporu a prodej na splátky.

Pořiďte si mobilní internet bez starostíVíkendy máte zdarma


Volejte a SMSkujte až do konce roku o víkendech zdarma. Stačí si pořídit naši novou Vodafone Kartu na míru a od pondělí do pátku provolat alespoň 5 minut nebo poslat 5 SMSek. Celý následující víkend máte volání, nebo posílání SMS v síti Vodafonu zdarma. A můžete klidně využít obojí. Standardní cena SMSky s novou Vodafone kartou na míru je 1,50 Kč.


Volejte a pište o víkendu zdarmaSony Ericsson Xperia X10 mini

Droboučký šperk mezi současnými mobilními telefony, na který je radost se podívat. Revoluční rozhraní Timescape sdružuje SMSky, zmeškané hovory i události na sociálních sítích, takže máte všechno pod palcem. Díky operačnímu systému Android navíc můžete do tohoto přístroje čile stahovat praktické aplikace z online obchodu.


Pořiďte si něco malého a hezkéhoVylepšili jsme Samoobsluhu


Nechceme vás zdržovat, a proto jsme zpřehlednili naši Internetovou a Hlasovou samoobsluhu. Takže vytočte *077 nebo skočte na internet a přesvědčte se sami, že všechno teď vyřídíte o poznání rychleji.


Zajděte do samoobsluhyMilostná vyznání na ČILICHILI online


Chcete vyznat lásku svému miláčkovi? Potřebujete zatlačit na pilu nebo sladce mrouskat do ouška? Použijte neotřelý verš z našeho Generátoru milostných vyznání a partneři vám budou zobat z ruky. Proč smolit vlastní vyznání, když u nás jich máte na výběr
desítky!Milujte se podle ČILICHILI

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama