LG : info ohledně zamrzání Optimus 2X

20. května 2011 v 12:03 | Zdroj : LG

Informace společnosti LG Electronics CZ k článku, který upozorňuje na možné zamrzání LG P990 Optimus 2X."Na českém trhu se u mobilních telefonů LG P990 Optimus 2X vyskytuje verze V10b a V10c. Softwarové verze telefonů se v jednotlivých zemích liší a diskutovaná verze byla určena pro jinou část. V České republice se tak z oficiální distribuce nikdy nevyskytovala. Navíc v každé zemi probíhá několikaměsíční testování telefonu se SIM kartami reálných operátorů, právě z důvodu, aby se odstranily problémy s kompatibilitou mezi telefonem a sítí operátora. Čeští zákazníci se tak nemají čeho obávat. V případě zjištění problémů LG okamžitě pracuje na aktualizaci, která se do telefonu nahrává automaticky, případně je možné nahrát aktualizaci ručně přímo z telefonu - volbou Nastavení | Info o telefonu | Aktualizace software."

Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG.

V zahraničí se k problému se stabilitou přihlásilo přes 600 uživatelů, kteří podepsali "petici" za opravu. Ta však nebyla vůbec potřeba, protože LG okamžitě po zjištění problému vydalo aktualizaci V10c, která stabilitu telefonu opravila.

Renomovaná informační média o tomto skutku okamžitě informovala: http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/lg-responds-to-optimus-2x-black-screen-of-death-claims-955294
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 magda magda | 23. května 2011 v 17:02 | Reagovat

Katalog všech mobilních operátorů a články na toto téma najdete také na http://mobilnioperator.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama