T-MOBILE : KVĚTEN 2011

20. května 2011 v 11:01 | Zdroj : T-Mobile |  Tiskové zprávy

Novinky od T-Mobile

Květen 2011

instalace i přijímač za 1 kč
Sledujte 60 programů v češtině
Pořiďte si satelitní T-Mobile Televizi a užijte si šedesát programů v češtině a stovky zahraničních programů k tomu. Za satelitní přijímač a anténu utrácet nemusíte, obojí Vám dáme za korunu. A co víc? Vše Vám za korunu také nainstalujeme.
T-Mobile Televize s instalací za korunu

Když internet, tak s dvojitou výhodou

Lepší chvíle pro uzavření smlouvy na jeden z našich internetových tarifů na cesty nikdy nebyla! Ke smlouvě si můžete vybrat počítač za skvělou cenu. Malé Lenovo za 1 Kč nebo zbrusu nové HP za 7 199 Kč.
Internet s výhodným počítačem

Volejte si zdarma s rodinou

Až s pěti čísly si můžete vzájemně volat a psát zdarma. Aktivujte si tarif Rodina buď samostatně, nebo jako tarifní zvýhodnění.
Tarif a tarifní zvýhodnění Rodina

Ještě nemáte chytrý telefon?

1 KčPrávě teď si ho může pořídit opravdu každý. Aktivujte si Internet v mobilu a získejte třeba telefon LG P350 Optimus Me za 1 Kč. Stačí, když měsíčně utratíte jen 500 Kč.
Nabídka chytrých telefonů

Kolik dáte za Sunshine?

Posloucháte Sunshine? Stáhněte si jejich nové album a zaplaťte, kolik uznáte za vhodné. My jim stejnou částku přidáme také. Odměňujte s námi kapely za jejich hudbu.
Album Sunshine za cenu, kterou určíte

Zbrusu nový FRAG

Herní časopis pro celou rodinu právě dorazil na stánky! Jako bonus kupon na 700 PC her na měsíc zdarma. To ale není vše. Z gruntu jsme změnili grafiku webových stránek portálu www.frag.cz a všechny hry jsou nyní za jednotnou cenu 99 Kč na měsíc.
Nový Frag

eShop tipy
Twist sady ještě levněji!
Víte, že všechny Twist sady koupíte v eShopu o 10 % levněji? Vyberte si z nabídky více než čtyřiceti telefonů ve speciálních Twist sadách.
Prodloužení smlouvy online přinese výhody!
Potřebujete prodloužit Vaši smlouvu? Udělejte to výhodně! V eShopu získáte při prodloužení jakékoliv smlouvy slevu 30 % na Váš paušál po dobu tří měsíců. Na pořízení nového telefonu můžete využít Vaše bonus body.
Vstup do eShopu

Telefon pro Vás
Designový telefon Sony Ericsson Xperia X8
Sony Ericsson Xperia X8Dotykový telefon s Androidem. Čistý design telefonu doplní barevné zadní vyměnitelné kryty. Manipulaci s telefonem
výrazně zpříjemní oblé hrany. Rychlý přístup k oblíbeným funkcím zajistí čtyři volitelné rohy na ploše. Aplikace Timescape zaručí přehlednou komunikaci, podpora 3G a WiFi zase rychlé brouzdání na internetu.
Telefony, příslušenství
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama