NOVINKY OD T-MOBILE - ŘÍJEN 2011

20. října 2011 v 10:40 | Jan Cicálek |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

ŘÍJEN 2011

Nejlepší nabídka pro rodiny
Výhodné volání až pro 7 členů rodiny
Existuje snad někdo, s kým byste si povídali raději než se svými blízkými? Proto jsme pro Vás připravili speciální zvýhodnění, díky kterým máte na rodinné hovory tolik času, kolik potřebujete. Přidejte si ke svému stávajícímu tarifu zvýhodnění T-Mobile Rodina a můžete si užívat vzájemné neomezené volání, SMS a MMS v síti až mezi 7 čísly zdarma. Nebo si můžete vybrat zvýhodnění Rodina nadlouho a již za 199 Kč měsíčně si může povídat celá rodina po třetí minutě zdarma. Nízký paušál platí jen jeden člen rodiny.
Pro svoji rodinu chci to nejlepší!

Internet v mobilu pro celou rodinu za jednu cenu

Surfuje u Vás celá rodina? Připojíme až 7 členů Vaší rodiny k internetu v mobilu již za 299 Kč měsíčně. Paušál bude platit jen jeden člen rodiny a surfovat můžete všichni. Internet až pro 7 členů rodiny funguje, pokud máte některý z našich nových rodinných tarifů: Tarif Rodina, Zvýhodnění T‑Mobile Rodina nebo Zvýhodnění T‑Mobile Rodina nadlouho. Internet pro celou rodinu si nastavíte on-line přes Můj T‑Mobile.
Internet v mobilu pro celou rodinu jen za 299 Kč měsíčně? To beru!

Pohlídejte si zdarma výdaje i bezpečí svojí rodiny

K tarifu nebo zvýhodnění Rodina od nás automaticky dostáváte balíček Rodina v bezpečí, a to zcela zdarma. S ním máte dokonalý přehled o tom, kdo z rodiny kolik za telefon utrácí a jestli nevyčerpal nastavený limit. Provolala Vaše dcera svůj Twist kredit a musí říct kamarádce něco hrozně důležitého? Můžete jí kredit dobít ihned… anebo až vynese koš. Chcete vědět, zda Váš syn v pořádku dorazil do kroužku? Stačí poslat SMS a hned máte jasno.
Není nad klid v rodině!

Surfujte s notebookem Lenovo dva roky jen za polovinu

Nový notebook Lenovo a k tomu Internet na cesty na dva roky za poloviční cenu? To je nabídka, které se jen těžko odolává. Pokud v běžné síti IT prodejců koupíte notebook, netbook nebo tablet značky Lenovo, získáte poukaz s 50% slevou na tarif Internet na cesty Standard nebo Internet na cesty Premium. Akce běží od 3. října, tak to využijte. Navíc totiž získáte USB modem za pouhou 1 Kč.
Pokud nový notebook, tak jedině s Internetem na cesty s 50% slevou!
Další novinky

Kouzelné úterky jsou ještě bohatší

Kouzelné úterky jsme pro Vás rozšířili o další skvělou nabídku. Ke dvěma lístkům do kina nebo dvěma Twisterům v KFC za cenu jednoho si teď můžete stejně výhodně objednat třeba domácí potřeby anebo fair produkty. A nezapomeňte, každé úterý si také můžete užívat po celý den Internet v mobilu zcela zdarma. Stačí poslat správnou SMS.
Stáhněte si do chytrého telefonu QR čtečku a naskenujte tento kód. O zbytek se chytře postará Váš telefon a na Vás pak zůstane vybrat si v aplikaci Kouzelné úterky ty správné výhody.
Každé úterý - den se spoustou výhod!

Spojte se s námi na Facebooku

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a o všech novinkách se dozvíte ještě zatepla. Odpovídáme na všechny otázky a pořádáme jednu soutěž za druhou. Vyhrát můžete telefony, vstupenky na zajímavé akce nebo třeba plyšáka či tričko. Nechybí ani fotky ze zákulisí a exkluzivní informace. Buďte první!
To se mi líbí.

eShop tipy
Nejprodávanější tarif Přátelé 300 - teď v eShopu s 30% slevou
Chcete volat a psát svým přátelům zadarmo? Využijte náš nejprodávanější tarif v eShopu - Přátelé 300. Za opravdu nízký paušál 300 Kč měsíčně získáte volání a SMS na 5 čísel v síti T‑Mobile úplně zdarma. Při objednání v eShopu navíc máte slevu ve výši 30 %. Klikněte a podívejte se na další výhody.
Prodloužení smlouvy v eShopu - také sleva 30 %
Chystáte se prodloužit smlouvu? Udělejte to tím nejvýhodnějším způsobem - v eShopu Vám při prodloužení smlouvy snížíme paušál o 30 % na první 3 měsíce.
Vstup do eShopu
Telefon pro Vás
Sony Ericsson Xperia Ray - Internet i multimédia pod palcem
Sony Ericsson Xperia RaySony Ericsson Xperia Ray zaujme elegantním designem a prvotřídní výbavou. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti Vám skvěle padne do ruky.
Na displeji s velmi jemným rozlišením a technologií Mobile Bravia Engine uvidíte vše jasně a ostře i na přímém slunečním světle. Třešinkou na dortu je skvěle řešená aplikace Timescape pro komunikaci na jednom místě. Tento mobil získáte u nás společně se službou Internet v mobilu jen za 2 999 Kč!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama