NOVINKY OD T-MOBILE - LISTOPAD 2011

24. listopadu 2011 v 17:12 | Zdroj: T-Mobile |  Tiskové zprávy

NOVINKY OD T-MOBILE

LISTOPAD 2011


K Internetu v mobilu vám nadělíme chytré telefony za super ceny!
Prodlužte si vaši smlouvu nebo uzavřete novou, k ní zaktivujte Internet v mobilu Klasik a my vám nadělíme třeba chytrý telefon Samsung I9100 Galaxy S II za vánoční cenu 4 999 Kč, Nokia E6 za vánoční cenu 999 Kč nebo jakýkoli jiný chytrý telefon z naší bohaté nabídky. Na uvedené ceny dosáhne každý, kdo měsíčně provolá a prosurfuje alespoň 800 Kč.
Udělejte chytrý byznys a získejte chytrý telefon za super cenu.
S chytrým telefonem už nezapomenete na žádný vánoční dárek - díky aplikaci Evernote si už nemusíte lepit papírky na monitor a nechávat vzkazy na lednici, všechny poznámky budete mít u sebe!

Kompletní internet jen za 415,80 Kč měsíčně

Buďte on-line, ať už jste kdekoliv! Máme pro vás nový tarif Internet Komplet, se kterým můžete surfovat jak v notebooku, tak ve svém mobilu. A navíc za skvělou cenu!
Připojte se k internetu z mobilu i notebooku za jeden paušál.

Připojte se k nejrychlejší 3G síti s notebookem za 5 999 Kč

Získejte od nás stylový a výkonný notebook HP ProBook 4530s za skvělou cenu 5 999 Kč bez DPH spolu s USB modemem za symbolickou 1 Kč. Stačí, když si aktivujete nebo prodloužíte hlasový tarif a současně aktivujete Internet na cesty.
Notebook HP ProBook 4530s nyní za 5 999 Kč.

Ještě lepší pevné internetové a hlasové služby pro firmy

Rozšířili jsme nabídku pevných internetových a hlasových služeb pro živnostníky a firmy. Nově nabízíme přístup k internetu s business parametry a garancemi. V oblasti pevného hlasu jsme spustili nové služby Hlasová linka a Hlasová linka Multi pro připojení analogových telefonů a pobočkových ústředen.
Podívejte se na nabídku profesionálního řešení internetu ve firmě.

V Rozjezdech soutěží 343 projektů

Náš projekt Rozjezdy 2011 pro začínající podnikatele pokročil do další fáze. Tým Rozjezdů se nyní rozjíždí do regionů a na odborných seminářích seznamuje soutěžící se základy potřebnými pro úspěšný začátek podnikání. V každém regionu jsou navíc vyhlašováni tři vítězové úspěšných podnikatelských rozjezdů, kteří získávají zajímavé ceny. Ani ostatní uchazeči neodejdou s prázdnou - po celý rok jim budou k dispozici odborníci T-Mobile, kteří jsou připraveni s nimi konzultovat všechny problémy spojené s podnikáním.
Podívejte se na stránky projektu Rozjezdy!
eShop tipy
Je tu výprodej telefonů v eShopu!
HTC DesireV eShopu nyní najdete skvělé telefony ve výprodeji. HTC Desire, LG P500, Nokia E66 a další již od 1 Kč! Najdete
je pod označením výprodej. Klikněte si pro vánoční dárek.
iPhone 4 8GB již od 1 499 Kč
iPhone 4Kdo by nechtěl úžasný iPhone 4? Nyní ho máme za neskutečně nízkou cenu ve vánoční nabídce. Dotované
ceny pro 8GB verzi totiž začínají na neuvěřitelných 1 499 Kč! Stačí si k telefonu objednat Internet v Mobilu. Klikněte si pro iPhone 4.
Vstup do eShopu
Telefon pro vás
Sony Ericsson Xperia Ray - Internet i multimédia pod palcem
Sony Ericsson Xperia RaySony Ericsson Xperia Ray zaujme elegantním designem a prvotřídní výbavou. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti vám skvěle padne do
ruky. Na displeji s velmi jemným rozlišením a technologií Mobile Bravia Engine uvidíte vše jasně a ostře i na přímém slunečním světle. Třešinkou na dortu je skvěle řešená aplikace Timescape pro komunikaci na jednom místě. S Internetem v mobilu u nás jen za 2 999 Kč!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama