TZ SUNNYSOFT - Galaxy Nexus na náš trh. V první vlně a v největším množství

15. prosince 2011 v 10:18 | Jan Cicálek

Sunnysoft právě dnes uvádí očekávaný Galaxy Nexus na náš trh.

V první vlně a v největším množství.


Praha,14.prosince.2011 - Společnost Sunnysoft, specializovanýprodejce chytrých telefonů a příslušenství právě uvedla do prodeje další novinku na bitevním poli smartphonů - očekávaný Galaxy Nexus.Ten je prvním smartphonem s novým Androidem 4.0 Ice Cream Sandwicha HD Super AMOLED displejem. O možnosti odemykat tento přístroj vlastním obličejem se již vedou žhavé debaty. "Sunnysoft nabídne horkou novinku konce roku v největším množství a očekáváme, že se tento model stane přes noc hitem Vánoc. Do konce roku se chystáme prodat minimálně 500kusů tohoto chytrého telefonu," uvedl Michael Horejsek ze Sunnysoftu. "K úspěchu má tento přístroj ideální předpoklady, protože Galaxy Nexus je dokonalou kombinací špičkového hardwaru a softwaru od předních technologických jedniček společností Samsung a Google. Mezi nejdůležitější přednosti patří kvalitní multi-tasking, podpora grafických karet, podpora NFC a plnohodnotné prohlížení webových stránek," doplňuje Horejsek ze Sunnysoftu.


GALAXY Nexus je vybaven 4.65palcovým HD Super AMOLED displejem s rozlišením 1280x720pixelů a 1.2GHz dvoujádrovým procesorem. Android 4.0 Ice Cream Sandwich nabízí vylepšené uživatelské rozhraní a nové funkce Android platformy. Nejvíce diskutovanou novinkou je možnos todemknout telefon svým obličejem. Nexus umí rozpoznat obličej majitele a na základě pozitivní identifikace odemkne telefon. Prostřednictvím funkce Android Beam mohou uživatelé snadno sdílet stránky, aplikace i videa na krátkou vzdálenost mezi telefony. S aplikací Lidé budete moci elegantně pracovat se sociálními sítěmi.


GALAXY Nexus zprostředkuje okamžitý přístup k softwarovým aktualizacím anovým aplikacím. Smartphone samozřejmě nabízí velké množství Google mobilních služeb, včetně Android Marketu, Gmailu, MapGoogle5.0 s 3D mapami a navigací, GoogleEarth, YouTube, synchronizaci s Kalendářem Google a redesignovanou aplikaci Google+.Smartphone GALAXY Nexus,jako nástupce modelu Nexus S, se pyšní adčasovým designem podpořeným beztlačítkovým jemně zakřiveným displejem.
Cena na Sunnysoft.cz je 13990 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama