TZ LG : LG PRADA se dočkal aktualizace na Ice Cream Sandwich

19. září 2012 v 10:30 | Zdroj : LG |  Tiskové zprávy
TISKOVÁ ZPRÁVA

Telefon LG PRADA se dočkal aktualizace na Ice Cream Sandwich
Upgrade u telefonu Prada phone by LG 3.0 není posledním, další budou následovat


Praha, 17. září 2012 - Verze operačního systému Android Ice Cream Sandwich byla uvolněna pro chytrý telefon Prada phone by LG 3.0. Majitelé skvělého designového telefonu se tak dočkají několika vylepšení.

Oproti předchozí verzi operačního systému 2.3 Gingerbread si budou moct majitelé chytrých telefonů Prada phone by LG 3.0 vychutnat mnohem přívětivější uživatelské rozhraní usnadňující veškerou práci, nový vzhled multi-taskingu či výrazné vylepšení fotoaparátu nabízející při focení lepší kompresní poměr. Uživatelé sociálních sítí (ať už Facebook, Twitter či další) ocení také lepší propojení smartphonů s jejich účty, kdy si například ke kontaktu budete moci přidat daleko více detailů než u předchozí verze. Daleko rychlejší je také internetový prohlížeč.

Aktualizace je dostupná pro všechny telefony prodané v oficiální distribuci v Čechách a na Slovensku.


Telefon je možné zaktualizovat prostřednictvím počítače a aplikace LG PC Suite. Uživatel postupuje dle jednoduchého průvodce a provede celou aktualizace za cca 15 minut.
  • Otevře si webovou stránku www.lg.com/cz/support/mc-support/mobile-phone-support.jsp. Zde vybere svůj typ mobilního telefonu.
  • Pokračuje kliknutím na tlačítko »WINDOWS USB ovladač«. Stáhne se spustitelný soubor. Nainstalujte jej do systému, tím získá PC ovladač pro smartphone.
  • Dále pokračuje kliknutím na tlačítko »Aktualizace softwaru«. Stáhne se další spustitelný soubor.
  • Připojí telefon k PC prostřednictvím USB kabelu, v režimu LG software, spustí soubor a po ověření klikne na »Spustit aktualizaci«. Tím dojde k aktualizaci softwaru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama