TZ LG : Největší smartphone Optimus Vu přichází na globání trh

2. září 2012 v 15:15 | LG Czech Republic |  Tiskové zprávy

TISKOVÁ ZPRÁVANejvětší smartphone Optimus Vu přichází na globání trh

Největší smartphone od LG bude uveden do prodeje v Evropě, Asii, Africe, na Blízkém východě a v Latinské Americe. V Česku se vyjednává partner pro prodej tohoto smartphonu.

Praha, 23. srpna 2012 - Po úspěšném debutu v Japonsku a Jižní Koreji zažije LG Optimus Vu v září svou premiéru i na vybraných trzích v Evropě, Asii, Latinské Americe a na Blízkém východě. První telefon na světě, který má na pětipalcovém displeji poměr stran 4:3, smazává hranice mezi tradičními tablety a smartphony.

Optimus Vu debutoval v březnu v Jižní Koreji a okamžitě si svým stylem získal širokou veřejnost, prodalo se ho již přes 500 000 kusů. Po skvělém přijetí na korejském trhu ho LG uvedlo v Japonsku, kde se dočkal podobně pozitivního hodnocení zákazníků jako v Koreji. "Na český trh bychom chtěli nový Optimus Vu uvést ve spolupráci s partnerem z open marketu, se kterým v tuto chvíli vyjednáváme podmínky," sdělil Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics CZ.Optimus Vu bude vybaven rychlým procesorem 4-PLUS-1™ NVIDIA Tegra 3 Quad-Core, který poskytuje vynikající rovnováhu mezi výkonem a spotřebou energie. V kombinaci s pětipalcovým displejem s vysokým rozlišením a poměrem stran 4:3 nabídne Optimus Vu unikátní funkcionalitu - perfektně se vejde do kapsy, ale zároveň je pohodlný a prostorný při ovládání. Optimus Vu bude vybaven novými verzemi funkcí QuickMemo™ a Notebook, které výhody velkého displeje ještě zvýrazní.

LG očekává, že se tento styl telefonu, který je unikátní i mezi pětipalcovými smartphony, stane populární a postupem času bude čím dál tím dostupnější i pro širokou veřejnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama