BLESKMOBIL JE TADY

7. listopadu 2012 v 18:21 | Jan Cicálek |  OPERÁTOŘI

BLESKMOBIL - DALŠÍ HRAČ NA POLI MOBILNÍCH OPERÁTORŮPočínaje dnešním dnem začal své služby na území České republiky poskytovat další mobilní operátor. Tímto operátorem je BleskMobil. Jedná se o virtuálního operátora "pracujícího" v síti O2. Jeho webové stránky najdete zde: http://bleskmobil.blesk.cz/ . Co je na něm tak sympatické? Především je to ceník, který dokáže pochopit úplně každý. Předplacenou SIM kartu za 150Kč se 150Kč kreditem si můžete koupit ve všech trafikách označených logem BLESKMOBIL, úplný přehled prodejních míst najdete na domovské stránce operátora.

Nyní již k ceníku (všechny ceny jsou včetně DPH).

- 1min volání do všech sítí 2.50Kč (účtuje se 1.minuta celá, potom již po vteřinách)
- SMS do všech sítí 1.50Kč
- MMS do všech sítí 5Kč
- Internet v mobilu na den 20Kč (50MB)
- Internet na měsíc 100Kč (100MB)
- ZDARMA PŘÍSTUP NA Portály: bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz
- POZOR Spojení s "živým" operátorem je zpoplatněno 20Kč/hovor toto však vůbec nepotřebujete, vše podstatné si vyřídíte/nastavíte zdarma na http://bleskmobil.cz/samoobsluha

Další užitečná čísla, kódy.

- Kdykoli ZDARMA dostupná samoobsluha přímo z vašeho telefonu *61
- Stav kreditu *161*#
- Kredit ve výši 250Kč (totéž platí o úvodním kreditu 150Kč) musíte vyčerpat za 3měsíce a zase si dobít. Pokud tak neučiníte bude vám "zmrazen" do doby než si svůj telefon opět dobijete. Zmrazen však neznamená zabaven.


To je vše, jak jsem řekl není to nic složitého. Dnes jsem si též za 150Kč jednu SIM kartu BleskMobilu s předčíslím 702 a celkem lukrativním číslem 333xxx též zakoupil. Ceny jsou více než zajímavé, nejsem ničím vázán ani do ničeho nucen. Tomu se říká svoboda Smějící se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama