O2 vylepšuje tarif NA!DLOUHO: Volání v síti O2 za 0 Kč již po první minutě

9. února 2013 v 18:18 | Jan Cicálek + O2 |  Tiskové zprávy

O2 vylepšuje tarif NA!DLOUHO: Volání v síti O2 za 0 Kč již po první minutě

No nabídka to není špatná, ale co to volání do ostatních sítí za 6Kč/min. 
Na tom by jste měli ještě zapracovat, jinak s touto nabídkou příliš lidiček neoslovíte!

8.2.2013
  • S tarifem NA!DLOUHO získávají zákazníci s předplacenou O2 kartou od 15. února výhodu volání v síti O2 po první minutě zdarma
  • Tato výhoda nyní platí napořád, nezávisle na dobíjení
  • Výhodu lze využít 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Zákazníci s předplacenou O2 kartou a tarifem O2 NA!DLOUHO získávají jistotu, že za celý hovor v síti O2 zaplatí jen 6 korun - i když budou volat třeba hodinu. Každému z nich totiž bude účtována jen první minuta hovoru v ceně 6 Kč. Tato výhoda platí bez časového omezení a bez podmínky dobíjení kreditu.

"Pro zákazníky s předplacenou kartou je přehled nad výdaji za volání velmi důležitý. Proto jim nyní nabízíme předplacený tarif, se kterým se nemusí zabývat délkou svých hovorů - bez ohledu na to, jak dlouho volají, totiž zaplatí jen 6 korun za první minutu," říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Ceny tarifu O2 NA!DLOUHO od 15. února
volání po 1. minutě v síti O20 Kč
minuta volání do všech sítí6 Kč/
SMS do všech sítí2 Kč

Noví zákazníci si mohou předplacenou O2 kartu s tarifem NA!DLOUHO pořídit od 15. února na všech O2 prodejnách a dalších prodejních místech O2. Stávající zákazníci s jiným tarifem si budou moci aktivovat tarif O2 NA!DLOUHO zasláním SMS ve tvaru TARIF NADLOUHO na číslo 999 111.

Na tarif NA!DLOUHO s trvalou výhodou volání v síti O2 za 0,- Kč po první minutě mohou přejít i stávající zákazníci tarifu O2 NA!DLOUHO, kteří si kartu pořídili před 15. únorem. O výhodu mohou požádat prostřednictvím internetových stránek www.odmenazadobiti.cz v sekci Můj profil/Moje výhody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama