SONY Xperia Z - 1.KONTAKT ANEB ROZBALUJEME

6. března 2013 v 11:08 | Jan Cicálek |  Xperia Z - TOP model from SONY

XPERIA Z - PRVNÍ KONTAKT

V této části seriálu o Xperia Z se zaměřím na balení, čili jak probíhal můj první kontakt s tímto skvělým telefonem. Většina blogerů či "pisatelů" o mobilních zařízeních používá seznamovací video pod názvem "unboxing", takových je však již na youtube habaděj a já jen nerad někoho kopíruji. Mám svůj styl, takže zvolím klasiku - obrázkovou metodu Step By Step.

1. Je to tady. V pondělí mi dorazila Xperia Z a přiznám se, že jsem byl napnutý jako struna, jakéže to "Zetko" bude. Byl jsem mile překvapen vše bylo směstnáno v nízké krabiče o rozměrech 14.5x14.5cm. To hlavní, u SONY má vše svůj systém.


2. Odklopíme- li víko, najdeme pod ním v 1.vrstvě pouze mobilní telefon. Ten je ještě zabalený v celofánovém sáčku a pokud ho z něj vyndáte je navíc celý ofóliovaný (přední a zadní strana). Přiznám se, že jsem z toho 5 palcového displeje a jeho rozměrů měl větší strach. Byl jsem překvapen, ja i při těchto rozměrech působí telefon jemně.


3. Nyní se už dostáváme k 2.vrstvě, kterou tvoří příslušenství a příručky k telefonu. Přiznám se, že jsem snad ještě žádnou nikdy nečetl.


Takže co v balení ještě najdete:
  • Zdroj nabíječky
  • Datový a nabíjecí kabel - USB to microUSB
  • Stereo headset - špunty
  • 4ks náhradních gumiček ke špuntům
  • Dokumentace
Co nehledejte je baterie, ta je totiž integrovaná v těle telefonu a paměťovou kartu. Paměťová karta o kapacitě 2GB je již založena v telefonu. Mě osobně v balení chyběli žetony (Smart Tags), u telefonu v této cenové kategorii bych je očekával. Dají se však dokoupit již za cenu asi 250Kč.

Teď k jednotlivým komponentům.

- ZDROJ NABÍJEČKY


- DATOVÝ A NABÍJECÍ KABEL (USB - microUSB)


- STEREO SLUCHÁTKA (ŠPUNTY) S NÁHRADNÍMI "GUMIČKAMI"


4. Nyní se už dostáváme k samotnému telefonu, když už jsme ho rozbalili, byla by škoda ho nezapnout :-)


Tak co navnadil jsem vás alespoň trochu a líbí se vám nová vlajová loď SONY Xperia Z tak jako mně? Zachovejte mi přízeň, pokračování tu bude co by dup :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama