SONY XPERIA Z A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

29. dubna 2013 v 7:00 | Jan Cicálek |  Xperia Z - TOP model from SONY

SONY Xperia Z a sociální sítěJsem tu zase a tentokrát se zaměřím na komunikaci s přáteli i nepřáteli pomocí sociálních sítí, kterých je opravdu mnoho. Ač si to neradi přiznáváme mnoho z nás je na komunikaci prostřednictvím sociálních sítí více než závislých. Namátkou uvedu jen několik z z nich Facebook, Twitter, Netlog, Google+, Instagram. V telefonu je samozřejmě "implementován" Facebook, Google+, ale je tam i mnohem lepší věc, která se nazývá SOCIALIFE, viz obrázek níže.


SOCIALIFE je takový univerzální klient pro sítě Facebook, Twitter a Youtube. Jeho přednostmi jsou především hezký design a jednoduché ovládání, kde se nemůže snad nikdo "ztratit". V menu zadáte pouze přihlašovací údaje k těmto třem sítím (ale nemusíte ke všem) a jste hned ve hře. Pak jen stačí v menu přepínat mezi jednotlivými kanály (sítěmi). Můžete však zvolit i společné zobrazení, toto však moc nedoporučuji, je to prostě moc informací najednou, především pro takové jako já. Což je vidět z obrázků jak moc a prostřednictvím čeho komunikuji. Jedno je však jisté, že klient sociálních sítí SOCIALIFE se opravdu povedl.Někteří z Vás však budou zcela jistě hledat alternativy k Facebooku či Twitteru, takže sem s nimi:

TweetCaster - Trošičku profachčenější varianta Twitteru. Není problém si zvolit skin (prostředí) programu. Jen mě víéce než otravuje ten reklamní proužek, který dokáže být poměrně "agresivní".
Seesmic - 2 v 1, to znamená facebook i Twitter v jednom klientu. Velmi jsem si ho oblíbil, umí odesílat na Twitter i delší zprávy než 140 znaků.
Google+ - Sociální síť pro uživatele Google. Trošičku mi však nedochází například, k čemu je Google Talk. Soukromé zprávy či chat umí totiž i Google+.
Instagram - Ke sdílení obrázků.
Skype - Videohovory, SMS nebo přidávání příspěvků na Facebook
Forsquare - Hlášení míst, kde se právě nacházíte s možnostá přidávání vlastních obrázků.

Je toho však mnohem více. Pokud Vám však ke štěstí stačí jen Facebook, Twitter a Youtube není třeba nic doinstalovávat a v klidu se spolehnout na "osvědčený" SOCIALIFE Usmívající se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama