TZ - LG Optimus L9 získal ocenění Dtest

15. května 2013 v 11:01 | LG Czech Republic
TISKOVÁ ZPRÁVA

LG Optimus L9 získal ocenění DtestPraha, 13. května 2013- Chytrý telefon LG Optimus L9 získal ocenění v testu kvality mobilních telefonů Občanského sdružení spotřebitelů TEST. LG Optimus L9 uspěl v konkurenci osmnácti smartphonů především díky kvalitnímu displeji s úhlopříčkou 4,6 palců, rychlému operačnímu systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a spotřebitelsky příznivé ceně.

"Za úspěchem telefonů LG stojí především technologické inovace a přísná kontrola kvality našich produktů. Nezávisléocenění Občanského sdružení spotřebitelů TEST je pro nás důkazem, že naše telefony mají potenciál obstát i při nejnáročnějších testech," uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics CZ.

Občanské sdružení spotřebitelů TEST ocenilo LG Optimus L9 za velký, kvalitní displej (4,6 palců) vhodný zejména pro zákazníky, kteří intenzivně využívají internet v mobilu. Další výhodou modelu Optimus L9 oproti konkurenci byla dlouhá provozní doba (4 hodiny surfováni na internetu nebo 20 hodin hovoru v síti GSM). Sdružení v testu navíc vyzdvihlo i příznivou cenu smartphonu pro koncové zákazníky (6 850 Kč včetně DPH).

LG Optimus L9 se navíc může pochlubit jen 9,1 mm tenkým tělem v elegantním kovovém rámečku, intuitivními funkcemi QTranslator, My Style Keypad či QMemoTM, nebo vylepšenou aplikací pro jednoduché vyřizování emailů. Aplikace QTranslator okamžitě překládá slova i celé věty formou jednoduchého skenu. Díky technologii optického rozpoznávání znaků (OCR) dokáže převést do jiného jazyka i dopis, který naskenujete fotoaparátem. Pro překlad slov, vět nebo frází používá aplikace elektronický slovník a online překladač s podporou českého i slovenského jazyka. Funkce My Style Keypad přizpůsobuje rozložení kláves podle toho, zda uživatel píše levou, pravou nebo oběma rukama. QMemoTM dovoluje uživateli zachytit, zaznamenat a sdílet s ostatními nápady zaznamenané pouhými prsty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama