TZ O2 - Revoluce pokračuje: neomezené volání nyní i pro předplacené karty

15. května 2013 v 10:53 | Zdroj : O2 |  Tiskové zprávy

Revoluce pokračuje: neomezené volání nyní i pro předplacené karty

Zákazníci O2 s předplacenou kartou si mohou aktivovat neomezené volání a SMS v podobě jednoho ze tří FREE balíčků

14.5.2013

O2 pokračuje v rozšiřování revoluční nabídky FREE. Od 20. května mohou neomezené volání a SMS využívat také zákazníci s předplacenou kartou, a to pokud si aktivují jeden z následujících týdenních FREE balíčků:

Název balíčkuNeomezené voláníNeomezené SMSInternet
v mobilu
Cena (Kč/týden)
FREE O2v síti O2--100,-
FREE CZdo všech sítí v ČRdo všech sítí v ČR250 MB225,-
FREE CZ data Ldo všech sítí v ČRdo všech sítí v ČR750 MB275,-

Platnost každého balíčku je 7 dní, po vypršení se balíček vždy automaticky obnoví (podmínkou je dostatečná výše kreditu).

"S tarify FREE jsme přivedli na trh revoluční nabídku neomezeného volání a SMS. Zájem zákazníků byl obrovský. Abychom potvrdili náš závazek, že tato nabídka je opravdu pro všechny, přinášíme ji nyní i zákazníkům s předplacenou kartou," říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Přestavením FREE balíčků O2 dále zjednodušuje a zpřehledňuje svou nabídku."V kombinaci s roamingovým tarifem Volání bez hranic, který nabízí jednu sazbu ve výši 3,90 Kč na vše - odchozí i příchozí hovory a také na SMS - se zákazníci O2 nemusí bát svůj mobil používat bez omezení, a to v Česku i v zahraničí," doplňuje Petr Matějovský.

Týdenní FREE balíčky si mohou od 20. května 2013 aktivovat všichni zákazníci předplacených služeb O2 s jedním z tarifů NA!HLAS, NA!DLOUHO a NA!PIŠTE. Aktivaci i deaktivaci balíčku bude možné provést zasláním aktivační SMS, dále půjdou balíčky jednoduše objednat přes samoobsluhu Moje O2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama