VIRTUÁLNÍ OPERÁTOŘI ANO ČI NE?

5. června 2013 v 17:21 | Jan Cicálek |  OPERÁTOŘI

Jsou virtuální operátoři správná volba?

Každou chvílí se rodí jeden virtuální operátor za druhým, kdo se v tom má vyznat. Jednou to bude jistě k užitku, ale prozatím buďte obezřetní. Pozor si dejte hlavně na obezličky těchto nováčku, někteří z nich mají své ceníky značně nepřehledné, takže v konečném důsledku můžete i prodělat. Virtuálové jsou již v sítích všech našich "hlavních" providerů. Než se ukvapíte a řeknete si ano toho chci vše dokonale zvažte a nastudujte si ceník. Já upřednostňuji transparentnost bez skrýtých poplatků, takový ceník má zjednodušeně řečeno BleskMobil 2.50Kč/min. do všech sítí, 1.50Kč SMS.... či Tesco Mobile CZ 2.90Kč/min. do ostatních sítí, 1.50Kč/min. do vlastní sítě, 1.50Kč SMS.....

Celé znění, včetně diskuze najdete na Google + :

Dovolil bych si malé zamyšlení nad virtuálními operátory. Úvodem bych podotknul, že je v tom trochu chaos a rodí se tak noví a noví virtuálové jako houby po dešti. Dá se říci, že by to mohlo být pro nás uživatele výhodné, ale.... Nabídky jsou si vcelku podobné, přičemž někteří virtuálové vyžadují poplatky za přenos čísla, poplatek za SIM, udržovací poplatek a spoustu jiných "nerozumných" (skrytých) poplatků což považuji za nestoudné. Takhle to, ale ve světě nefunguje! Chybí mi též v nabídce nějaký datový tarif za rozumnou cenu, klidně to může být i předplacenka. Co z toho plyne? Nevyplatí se nikam pospíchat a nejlepším řešením je vyčkat než dostanou nováčkové rozum, uvědomí si co vlastně chtějí a začnou nám naslouchat . Momentálně si nejsem jist ani rčením "Nabídka určuje poptávku nebo poptávka určuje nabídku"?

Vše o virtuálních operátorech najdete v komunitě věnované jen jim taktéž na Google+ :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | 6. srpna 2013 v 0:10 | Reagovat

Ahoj, rádi vás všechny přivítáme na nově založeném fóru http://virtualove.cz
Smyslem fóra je předávat si poznatky o službách (nejen českých) virtuálních operátorů. Pomožme si navzájem najít ty správné a férové :)

2 Petr Petr | Web | 3. října 2017 v 11:37 | Reagovat

Srovnání všech virtuálů najdete na http://srovnanioperatoru.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama